Baner Baner
7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ

kobietka 2011-05-04 16:22:02
WITAM, SZUKAM DOBREJ FRYZJERKI, KTÓRA ROBI EXTRA FRYZURY ŚLUBNE. SZUKAM TAKŻE KOSMETYCZKI, KTÓRA ROBI ŁADNE MAKIJAŻE ŚLUBNE I PAZNOKCIE. PROSZĘ POLEĆCIE MI JAKIEŚ ZAUFANE I ZDOLNE KOBIETY, KTÓRE NAPRAWDĘ MAJA TALENT. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
konto usunięte 2011-05-05 11:30:24
Polecam na ul.M.B.Bolesnej w galerii.ja jestem bardzo zadowolona
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
mmmm 2011-05-09 08:02:27
również polecam ten salon mnie nie raz czesała pani Monika byłam bardzo zadowolona lecz niestety już tam nie pracuje jesli ma ktos do niej kontakt bardzo prosze o podanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
princesa 2011-05-09 11:51:24
gabinet pani A.Biernat rewelacja!!!!
Na M.B.Bolesnej podwórze przychodni.Profesjonalny , zadowolenie gwarantowane!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
princesa 2011-05-09 11:51:48
to oczywiście kosmetyczka:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
Trucizna 2011-05-09 13:32:52 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
angel89 2011-05-09 17:44:30
a ja polecam zaklad fryzjerski RENIMAX w samym rynku :) zwlaszcza pania Renate :))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
konto usunięte 2011-05-09 18:52:08
Polecam kosmetyczke Pania Agnieszke Biernat ul.M B Bolesnej wejscie jak do Przychodni a fryzjerke pania K.Pajak :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
konto usunięte 2011-05-09 22:26:45
jesli chodzi o fryzjeera to polecam Pania Kasię Pająk albo Ewe Ryś z salonu Indola a kosmetyczke sprawdzoną Panią Joasię z Salonu ELiz świetnie robi bardzo profesjonalnie;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
Lena207 2011-05-17 20:42:25
Także polecam panią A.Biernat.
A fryzjerke panią E. Kowalską
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
gosh 2011-05-25 12:41:03
jesli chodzi o fryzjerstwo to polecam Panią Kasię Pająk ul MBB oraz Panią Małgosie na ul Jana Pawła , nie pamiętam jej nazwiska, w budynku cechu, idzie sie do góry po schodkach, jest rewelacyjna ale tez droższa od Pani Kasi... ale dobry fryzjer się ceni !! ;) jeśli jakaś ważniejsza okazja to tylko u Pani Małgosi! polecam, naprawdę warto! niesamowite doświadczenie i kreatywność ale Pani Kasia tez super!! :) a o kosmetyczkę.. to nie wiem, ja na makijaż chodziłam do Pani Celinki w siwym brzegu i byłam zadowolona, wspaniały makijaż oczu i hennę tez robi perfekcyjnie!! ale moje przyjaciółki makijaż testowały u Pani Moniki, yyy salon moniq na ul Piłsudskiego, piorunujące efekty, makijaż marzenie ;)wyglądały prze prze ślicznie i ja na pewno zamierzam przy najbliższej okazji się tam wybrać na makijaż, podejrzewam ze paznokcie w tym salonie tez są super ponieważ salon się specjalizuje w tej dziedzinie! ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
gosh 2011-05-25 12:42:30
a jeśli chodzi o zabiegi na calo i twarz to nie testowałam salonów w limanowej wiec nie wiem ;-) pozdrawiam !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
Flower85 2011-06-08 12:53:41
Zgadzam się i również polecam Panią Renatkę z Renimax, za każdym razem wychodzę zadowolona z fryzury:) Najgorszy gabinet kosmetyczny- Emi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
Flower85 2011-06-08 14:16:27
Nikomu nie polecam Gabinetu Emi w Limanowej. Uważam,że Beata Musiał jest całkowitym zaprzeczeniem fachowej kosmetyczki a do tego strasznie niesympatyczna. Nieprofesjonalna przy klientce podczas zabiegu, np. używa wulgaryzmów kiedy opowiada o czymś, żuje gumę a to nie jest eleganckie zachowanie. Bardzo pyskata i odpychająca jednym słowem. Jeśli chodzi o w pełni profesjonalne podejście do klientki (bo ktoś zadał pytanie o dobry salon kosmetyczny z laserami itp.) i traktowanie jej z szacunkiem to polecam w Krakowie zaraz przy wejściu do galerii Kazimierz Instytut Piękna Dermique,naprawdę na poziomie,również dermatolog tam przyjmuje. Najlepiej do pani Ani, bardzo dobrze zna się na rzeczy, doradzi, ma dużą wiedzę z zakresu kosmetyki i pielęgnacji. Gorąco polecam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
marzenia 2011-06-10 16:03:32
TEZ POLECAM PANIA MONIKE--- MAKIJAZ JAK Z BAJKI ,PAZNOKCIE REWELKA...I FAJNIE DORADZI ...
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM GABINETU EMI.. SWIETNIE IM TYLKO WYCHODZI OBGADYWANIE KLIENTKI KTÓRA WYCHODZI DO NOWEJ NASTEPNEJ KLIENTKI I SYPANIE WULGARYZMAMI.....https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
Flower85 2011-06-10 21:32:07
Dokładnie zgadzam się i napewno nigdy już tam nie pójdę ani nikomu nie polecam gabinetu EMIhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
piekna3 2011-06-12 10:04:33
polecam salon extrawagancja (w budynku straego kina-tam gdzie biedronka). fryzura super jak i makijaż pracuje tam wizażystka a fryzjerem jest facet.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
Puma 2011-06-12 21:37:50
widzę, że chyba Pani z konkurencji, ponieważ byłam wielokrotną klientką tego gabinetu i nie mam nic do zarzucienia Pani Beacie Musiał.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
boni 2011-06-12 22:51:44
Tak z ciekawości przeczytałam wszystkie komentarze i aż mnie zatkało-jak konkurencja potrafi być wredna-nawet w zapytaniu ,którą kosmetyczkę polecacie-Flower 85 nie pozostawia suchej nitki na Pani Beacie-a ja uważam,ze jest to najbardziej profesjonalna kosmetyczka w Limanowej i cóż konkurencja musi się z tym pogodzić:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
Flower85 2011-06-15 14:21:50
Boni- niestety taka jest gorzka prawda o tej Pani, nie pisze w oparciu o czyjeś doświadczenia z ta pania lub,że słyszałam tylko cos o niej jakieś plotki ale wyłacznie o własne. to w jaki sposób zostałam potraktowana kiedys przez tą Panią to brak słów.I Nie tylko ja miałam taka przykrą wizytę w tym salonie, z tego co czytam wiele innych dziewczyn równiez. Oczywiście każdy ma własane zdanie i to należy szanować, więc skoro Tobie pasuje obsługa w tym salonie to ok. pozdrawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
konto usunięte 2011-06-15 20:27:59
Pani Beata jest miła dla klientki póki ta siedzi u niej na fotelu. Po wyjściu klientka jest tak obgadywana (o ile jest znana Pani Beacie czy to z zycia prywatnego czy tak po prostu cos o danej klientce słyszała)że masakra!
Do zabiegów pielęgnacyjnych ja polecam studio urody w Nowym Sączu. Do makijażu to niestety nie wiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
cytryna23 2011-06-15 21:29:01
E.Kowalską?? Haha chyba kpiny sobie urządzasz.I tak na wszelki wypadek napisze ze nie jestem z konkurencji. Ja polecam z cała odpowiedzialnością P. Ewę Ryś pełny profesjonalizm.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
konto usunięte 2011-06-16 11:34:15
Rozumiem, że to do wypowiedzi Leny207. A ta Kowalska to z którego salonu? Pytam, zeby czasem z głupoty na nią nie trafic...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
owca 2011-06-16 11:46:28
Polecam Szafir na MBB, a szczególnie Panią Grażynkę!!! Miła i profesjonalna obsługa. Zawsze wychodze od niej zadowolona!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
karo 2011-08-02 11:08:38
co do fryzjerki to polecam Pabią Grażynke z Szafira I Gosie z Delfina:)a jesli chodzi o kosmetyczke to Pania Beate Musiał.Chodze do noej juz od paru lat i zawsze wychodze zadowolona.A to jak sie czasem zachowuje to juz jej harakter ale swoj zawod wykonuje profesjonalnie i fachowo:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
lula 2011-10-06 14:54:45
Ja z polecenia koleżanki trafiłam do salonu urody AFRODYTA na ul.M.B.Bolesnej,tam gdzie był dawniej plastuś.Pani Aneta właścicielka,bardzo sympatyczna a makijaż REWELKA!!trochę się obawiałam bo pierwszy raz miałam taki mocny makijaż,ale efekt końcowy super,wszyscy na weselu byli zachwyceni.Makijaż co najważniejsze wytrwał bez szwanku do 6.30 rano-POLECAM.A u fryzjera byłam obok,u Pani Kasi i fryzura też super i tez polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
nw1 2011-10-06 15:57:04
Jeżeli chodzi o kosmetyczkę to również polecam Panią Anetę- salon AFRODYTA na ul. M. B. Bolesnej byłam u niej kilka razy i byłam zawsze zadowolona, a jeżeli chodzi o fryzjera to Pani Kasia Pająk albo Aldona Serafin salon fryzjerski przy starostwie. U pani Musiał byłam i niestety muszę przyznać że nie byłam zadowolona, ale najlepiej iść na próbny makijaż i się samej przekonać :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
Admin21 2011-10-11 15:27:28
SZAFIR - ul M. B w Limanowej
Mi się tam podoba salon fryzjerski i zawsze tam chodze ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
cons 2011-10-15 19:48:23
polecam Aldone kolo starostwa :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
misia30 2011-10-18 13:16:26
Salon Emi faktycznie nie jest godny polecenia!prawdą jest,że Pani Beata obgaduje swoje klijentki,żuje gumę i uzywa wulgaryzmów!paznokcie robi,nic szczególnego a jej pracownica zostawia pod żelem resztki zdobień ostatniego dopełnienia!!tj.karygodne!!!https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">warning:bo jednak zostawia sie u niech duze pieniądze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
riko 2012-01-26 12:18:06
Polecam salon kosmetyczny "EMI".Jestem klientką od kilku lat i jestem zadowolona z wszytskich zabiegów.To własnie pani BEATA wyprowadziła moja skórę zkłopotów. zresztą ten salon poleciła mi pani dermatolog.Chodzi do niej cała moja rodzina i polecę go każdemu.!!!!!!!!Poza tym p.Beata jest przemiłą osobą i niezwykle sympatyczną jak rownież jej pracownica Andzia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
ayla 2012-01-26 12:40:25
Studio Urody i Paznokcia pani Moniki na Piłsudskiego. Często korzystam. Fachowa i miła obsługa. Zawsze miło i przyjemnie. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
xyz 2012-01-26 14:24:42
Ja zawszę chodzę do Eveline i jestem bardzo zadowolona,natomiast jeśli chodzi o makijaż to za bardzo nie mam kogo polecić ponieważ sama jestem wizażystką;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
konto usunięte 2012-01-27 00:14:43
makijaż u Natalki w rynku
fryzura salon MAJA w Skrzydlnej - rewelacja!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
kukus 2012-01-28 19:50:40
polecam Agatę Pająk z rynku, która teraz przeniosła się na krótką- doświadczona
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
renesa 2012-01-28 20:48:52
Ja polecam Panią Monikę Wajdę, kosmetyczkę, w końcu otworzyła salon na ul. Kopernika, jest tam również dobra fryzjerka Pani Jadzia. Ale Pani Monika, dość, że ma niskie ceny, to robi świetne zabiegi.
Polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
mika86 2012-02-08 20:43:54
Najlepsza fryzjerkę znajdziecie w Salonie EVELINE Panią Ewelinę Kowalską.Potrafi doradzić i świetnie dopasuje kolor i fryzurę do Ciebie, jest profesjonalną fryzjerką!!! Ja także polecam MONIKĘ WAJDE jest świetna moja twarz po jej zabiegach wygląda o niebo lepiej. POLECAM!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
silva 2012-02-08 21:01:00
normalnie szok jak to czytam, powiem szczerze, umów się na próbny makijaż , popytaj znajomych będziesz wiedziała kto jest dobry. Bo z tego co tu widać, biją się tak o klienta że szok. No cóż pewnie ich mało mają. No chyba, że to panie kosmetyczki rozpętały tę dyskusję na forum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
misia27 2012-02-09 16:39:54
polecam fajną zdolną dziewczynę z Mordarki,jeździ do klientek rewelacyjnie robi paznokcie sama ją sprawdziłam i naprawdę za nieduże pieniądze.....jeśli ktos chce nr. to proszę o maila misia27@spoko.pl:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
cobra876 2012-02-09 18:08:27
widac ze kryzys zaglada .ta sama sytuacja sie powtarza co u panow kamerzystow jedni na drugich nadaja a ja wam pisze kochani ludozercy nie zjadajmy sie nawzajem!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
stara 2012-03-13 15:21:33
hahaha z tego co tu wypisują to wygląda na to, że należy szukać salonu, który nie występuje na tej "dziwnej" liście
popieram zrób próbną a wtedy sama zdecydujesz czy jestes zadowolona....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
blizniak 2012-03-13 18:03:04
To nie wiadomo, że w Galerii Krakowskiej i na Kazimierzu jest bezpiecznie.:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
mateo333 2012-04-13 20:07:05
A ja dzisiaj byłam w <<LEMIE>>na Kopernika.Jestem bardzo zadowolona Pan fryzjer ścina bardzo dokładnie, kolor super nie sztuczny w moim przypadku blond.Bez żadnych plotek,i bezsensownego paplania w salonie spokojnie.Jeśli chodzi o cenę jak dla mnie ok.Byłam już w większości salonów w Limanowej a póżniej jeżdziłam do Nowego Sącza do Karola nareszcie otworzył salon w Limanowej super!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
pikachu 2012-04-14 22:02:59
od paru lat mam firme www.studiovideofantazja.pl i wspolpracuje z najlepsza makijazystka w okolicy prosze zobaczy na stronke http://www.swiatmakijazu.bnx.pl/news.php i na facebooka http://www.facebook.com/swiatmakijazu naprawde warto i wszytko w domu u klientki nie trzeba nigdzie podrozowac:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
lostris 2012-09-09 15:33:12
przeczytałam wszystkie komentarze i jedyne co mogę powiedzieć z własnego doświadczenia to, to że faktycznie gabinet kosmetyczny EMI nie jest godny polecenia. Byłam tam 3 razy i więcej tam nie pójdę. Kobieta, która robiła mi z paznokciami faktycznie jest wulgarna i żuje gumę i generalnie jest odpychająca. Za pierwszym razem zrobiła mi paznokcie bardzo ładnie więc mimo wszystko wróciłam, za drugim razem już się w ogóle nie postarała, w domu musiałam po niej poprawiać. Za trzecim razem było jeszcze gorzej, starła mi skórki do krwi, pełno niedociągnięć jak poprzednio! Już tam nie wrócę. A przy okazji tych wszystkich wizyt dowiedziałam się wiele "ciekawych" rzeczy o innych klientkach... Nie polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
Kwiatuszek12 2012-11-22 18:21:16
A co powiecie o Pani kosmetyczce Alicji z Kamienicy?dojeżdża do klijentów.Byłam tam raz i powiem że nie były to profesjonalne zrobione paznokcie,odpadac zaczeły po tygodniu i do tego drogo!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
kropka1989 2012-11-22 19:35:17
Najlepsza fryzjerka to Aldona Serafin koło Starostwa- idź do niej ! umie doradzić i wybrać odpowiednią fryzurkę ! POLECAM !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
mika3111 2013-08-14 00:45:24
Najlepsza obsługa fryzjerska to salon fryzjerski "image" w sowlinach w sparze. Polecam panią Asie a do męskiego taką blondynke praktykantke. Bo nie miałam okazji się u niej obcinać ale Pani Asia robi świetnie:) polecam miła obsługa szybka a szczególnie tania! Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
konto usunięte 2013-08-15 15:22:02
I że niby te makijaze na fb https://www.facebook.com/SwiatMakijazu/photos_stream to są dzieła tej najlepszej makijażystki??? śmiechu warte że klientki na takie coś nabieracie. Jak tak można? Podpisywać się pod cudze dzieła? Każdy wie kogo to prace, krążą w internecie, a połowa z tych zdjęć wykonana poza granicami Polski. Nie róbćie z klientów idiotów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
mona11 2013-08-20 15:41:04
Moim zdaniem szafir chodzę tam i jestem bardzo zadowolona każda fryzjerka jest bardzo miła i co najważniejsze zawsze mam zrobione włosy tak jak chce:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
Malgorzatap 2013-12-05 22:55:16
Witam, nie wiem kim jest uzytkownik pikachu ale z tego co wiem to sam sobie nawija reklamę. co do linku, to dziwie się ze ktos oskarza mnei ze mam kradzione zdjecia skoro na kazdym widnieje moje imienne logo....nie potrzbuje nei wiadomo jakich nieszczerych komentarzy na swój temat ale niestety podany link to mój Funpage który od czasu do czasu aktualizuje, . nei robie nikomu antyreklamy a jezeli ktos ma do mnie problem prosze o bezpośrendiośc. sama tez sie nie reklamuje bo wychodze z załozenia ze jak klienci będa chcieli to przyjdą tak samo jak do tych wszystkich wymienionych i niektórych ponizonych salonów...https://www.facebook.com/Malgorzata.makeup.artist to mooja strona czyli przekierowanie ze strony poleconej. Prosze wejsc na mój prywatny fun pages a nie oskarżac mnie że kradnę zdjecia....jeszcze cytat :"Każdy wie kogo to prace, krążą w internecie, a połowa z tych zdjęć wykonana poza granicami Polski. Nie róbćie z klientów idiotów. " ha no smieszny Kotek z Cb :) pozdrawiam wszystkich i pikachu który sie szczci robieniem wiekszego lub mneijszego zameiszania :/ szkoda tylko że cierpia na tym niewienni ludzie :/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
Zwierzynka 2013-12-06 08:03:39
Ja poleam MARGO :) te dziewczyny robią cuda z włosami i twarzą. Naprawde warto a ceny tez są przyzwoite :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
eRZet 2013-12-06 09:39:41
Rzeczywiście coś z tym Emi jest, chodziłam tam kiedyś i chcąc nie chcąc zawsze się tyle plotek osłuchałam :) Jeśli ktoś lubi wiedzieć, co w trawie piszczy to zdecydowanie Emi :)
Obecnie na różne zabiegi chodzę do Pani Zelek do Krasickiego, gabinet jest mały ale zawsze czuję się komfortowo. Bardzo dobrze jej córka robi wszelkie zabiegi związane z dłońmi i stopami. :):)
Co do makijażu często chodziłam do Pani Asi w salonie ELIZE, zawsze makijaż był estetyczny i taki jak chciałam.
Ogólnie jednak bardzo ważna jest atmosfera jaka panuje w gabinecie, więc drogie Panie kosmetyczki i fryzjerki nie traktujcie swojej klientki jak intruza. To chyba oczywiste, że taka osoba do gabinetu nie wróci nawet jeśli zabiegi bedą na wysokim poziomie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
eRZet 2013-12-06 10:30:40
Wiem że pytanie jest o Limanową. Ale apropo Nowego Sącza:)....
wcześniej jeździłam do Nowego Sącza do Avangardy, na poczatku obciłali super, ale z każda wizytą efekt coraz gorszy.
Obok Avangardy jest studio Ard&Derm. Chodziłam tam do Pani dr. Mysłakowskiej jest dermatologiem. A jej córka Kaja kosmetologiem. Wszelkie zabiegi u nich to bardzo wysoki poziom i profesjonalizm. Szkoda, że to Sącz, bo nie zawsze mam czas na wycieczki. Przedłużałam u niej rzęsy, kosztowały co prawda 450 zł, ale były nie do nie "zdarcia" :) później chciałam kontynuować w limanowej, ale to nie to samo ( rzesy zostawały rano na poduszczce)
Chodziłam na różne zabiegi i często na makijaż.
Ceny u nich nie są niskie ale idą w parze z jakością usług.
Także jeśli ktoś miałby czas na podróż do sącza do kosmetyczka i dermatolog Ard&Derm zdecydowanie polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
eRZet 2013-12-06 10:32:33
przepraszam miało być Art&Derm :)B)B)B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
zaager 2014-05-02 19:09:15
Witam,

Chciałbym zapytać czy ktoś nie wie gdzie można znaleźć pewną fryzjerkę… A mianowicie chodzi mi o panią Dorotkę (taką miłą blondynkę która dawniej obcinała w salonie na poddaszu w galerii na Matki Boskiej Bolesnej). Już od jakiegoś czasu nie spotkałem tam tej Pani, a ona bardzo dobrze mnie obcinała. Czy ktoś może wie gdzie obecnie obcina ta Pani???
:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
mika3111 2014-09-24 00:38:07
Polecam salon fryzjerski "image" w sowlinach :) oraz kosnetyczke pania Ele:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
mika3111 2014-09-24 00:38:23
Polecam salon fryzjerski "image" w sowlinach :) oraz kosnetyczke pania Ele:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
konto usunięte 2015-01-21 09:54:44
U mnie to było tak, że dużo problemów miałam z wyborem fryzury i makijażu. Nie mogłam się zdecydować. Dużo pomysłów na zrobienie makijażu, który będzie z jednej strony modny, z drugiej dopasowany do mojej urody udało się znaleźć w serwisie ślubnym https://slubi.pl/blog. Mają bardzo fajnie prowadzonego bloga, często wrzucają coś nowego, więc są tu porady autentycznie na każdy temat związany z planowaniem ślubu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
CRakiet 2015-01-21 12:59:29
Jeśli chodzi o paznokcie to tylko EUFORIA - Justyna Dadał w Słopnicach - jest rewelacyjna.
Natomiast fryzjer + makijaż to polecam MARGO
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
konto usunięte 2015-04-17 09:26:20
Ja osobiście nie polecam ELIZ w Limanowej, Jakiś czas temu tam byłam z przypadku i paznokcie dość przeciętne a dziewczyna zdążyła obgadać kilka okolicznych kosmetyczek.... Odwiedziłam kilka salonów które pomówiła i jest podobnie szczerze mówiąc jeśli chodzi o hybrydę i jej wytrzymałość, zdecydowanie nie gorzej niż w ELIZ, ale nik tam nikogo do klientek nie obgadywał! Taka nieuczciwa konkurencja bardzo mi się nie podoba i więcej tam nie wróce. Rozumiem że każdy walczy o kliena, ale powinno się to robić jakością usług, a nie obgadywaniem innych.... Z tego co się oriętuję to chyba już pod paragraf podchodzi...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
wiwi 2015-05-11 08:00:19
Niestety muszę zgodzić się z tą opinią nt. Eliz. Co prawda do wykonania zabiegów kosmetycznych nie mam najmniejszych zastrzeżeń, Pani właścicielka jest przemiła, potrafi doradzić, natomiast po kilku wizytach stwierdzam, że czasami jest tam jak na targowisku! Stale przychodzą koleżanki? kosmetyczek na pogawędki, co powoduje, iż klientka czuje się nieswojo wśród nich.
Stąd mój apel do tego salonu: proszę zróbcie z niego bardziej kameralne miejsce, w którym klienci będą się czuć dobrze i nie będą musieli wysłuchiwać problemów Waszych koleżanek (zawsze można się umówić na pogaduchy po pracy przy kawce) tylko jak w profesjonalnym salonie, w którym najważniejszy jest przychodzący, często nowy klient - chyba dobrze byłoby, żeby pozostał?

Osobiście wybiorę się tam jeszcze za kilka tygodni, bo - jak wspomniałam - jestem bardzo zadowolona z wykonania, natomiast atmosfera ala przekupki na targu jest nie do zniesienia! Po wizycie oczywiście opiszę czy coś się zmieniło, ponieważ szkoda byłoby dyskredytować salon z fachowym wykonaniem.

Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
wiwi 2015-05-11 11:04:32
Niestety muszę zgodzić się z tą opinią nt. Eliz. Co prawda do wykonania zabiegów kosmetycznych nie mam najmniejszych zastrzeżeń, Pani właścicielka jest przemiła, potrafi doradzić, natomiast po kilku wizytach stwierdzam, że czasami jest tam jak na targowisku! Stale przychodzą koleżanki? kosmetyczek na pogawędki, co powoduje, iż klientka czuje się nieswojo wśród nich.
Stąd mój apel do tego salonu: proszę zróbcie z niego bardziej kameralne miejsce, w którym klienci będą się czuć dobrze i nie będą musieli wysłuchiwać problemów Waszych koleżanek (zawsze można się umówić na pogaduchy po pracy przy kawce) tylko jak w profesjonalnym salonie, w którym najważniejszy jest przychodzący, często nowy klient - chyba dobrze byłoby, żeby pozostał?

Osobiście wybiorę się tam jeszcze za kilka tygodni, bo - jak wspomniałam - jestem bardzo zadowolona z wykonania, natomiast atmosfera ala przekupki na targu jest nie do zniesienia! Po wizycie oczywiście opiszę czy coś się zmieniło, ponieważ szkoda byłoby dyskredytować salon z fachowym wykonaniem.

Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
AHP 2015-05-11 12:28:52
JA ROWNIEZ POLECAM PANIA MONIKE WAJDE, MA SWOJ SALON NA UL. KOPERNIKA. JEST NA PRAWDE PROFESJONALISTKA W KAZYM CALU, MILA I SWIETNIE POTRAFI DORADZIC NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJACEJ KLIENTCE. NIGDY NIE WYSZLAM Z JEJ SALINY NIEZADOWOLONA.
POLECAM:D:D:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
asiant7 2015-08-16 15:28:53
w MARGO robią bardzo twarzowe ślubne fryzury, trzymają się całą noc. chociaż w swoim fachu jest niezastapiony, to na ślub odradzam czesława toporkiewicza - świetnie obcina, ale robi bardzo zwiewne fryzury ślubne, chociaz piękne, w ogole sie nie trzymają - to jest duzy minus.

makijaż - MARGO albo ALICJA w kamienicy - bedziesz zadowolona i tu i tu na 100%.

a jeśli chodzi o paznokcie - zależy jakie chcesz. jeśli chcesz wzorzyste - EUFORIA w Słopnicach, dziewczyna robi cuda, ale paznokcie nie trzymaja się dlugo, jeśli chcesz ładne i nie do zdarcia - to zdecydowanie ALICJA w Kamienicy, jeśli chcesz zrobione bardzo starannie co do szczegółu, ale bez wzorzystego szaleństwa - to NOWE STUDIO URODY (Sowliny budynek SPAR) albo Monika Wajda
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
Lelka13 2016-06-25 11:42:17
Niestety Limanowa to małe miasteczko i nie ma tu fryzjerów na naprawdę wysokim poziomie. Ja przykładam bardzo dużą uwagę do swoich włosów więc wolę podjechać do Krakowa gdzie zostanę odpowiednio obsłużony. Z Top fryzjerów w Krakowie mogę polecić Jagodę Malinowską z salonu Bonza, Maniewskiego oraz Klaudiusza Icka z Klaudius academy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
avon741 2018-02-13 16:00:04
Byłam tam też parę razy i nigdy więcej. Właśnie z wymienionych przez Ciebie powodów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM DOBREJ KOSMETYCZKI I FRYZJERKI W LIMANOWEJ
sydney 2018-02-13 19:49:27
Maniewskiego nie polecam, przereklamowany.
Ceny kosmiczne a fryzura????
Przez rok nie mogłam swoich włosów do porządku doprowadzić
Tak mnie oskubał pan fryzjer Salonu Maniewskirgo :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in