Czwartek, 24 września
Gerard, Teodor, Tomira, Tomir, Rupert, Dora, Maryna
4146

Porady

Szukam dobrego fachowców do wykonania ogrodzenia.

Poszukuje dobrych fachowców do wykonania ogrodzenia murowanego z elementów z firmy Joniec. Proszę o porady.
RE: Szukam dobrego fachowców do wykonania ogrodzenia.
podaj tu swój numer tel a oni sami zadzwonia do ciebie
Ogolnie w rejonie ceny są porównywalne
Jedyne co moge powiedziec to strzeż sie firmy ŚW*AT OGRO***Ń
Też potrzebuję wykonać ogrodzenie z Jońca i szukam dobrego fachowca ,proszę o namiary
tel 510 74 16 68.bardzo dobra firma .polecam
Witam.jestesmy firma zajmujaca sie kompleksowym wykonaniem ogrodzen. Proszę o kontakt: artblok.graczyk@gmail.com / 695-555-007 / www.artblok.pl
DO SEREK: A czemu tak sądzisz? Robili ci ogrodzenie? Bo u mnie robili w tamtym roku i jestem zadowolona i pisałam już o tym w innym poście. Jak widać konkurencja nie śpi. Skoro Joniec poleca wszystkim tą firmę (mi również polecił)to o czymś to świadczy.A poza tym słyszałam dużo pozytywnych opinii o tej firmie.
Szczerze powiedziawszy na tych forach nigdy prawdy się tak dokładnie nie dowiesz (albo konkurencja szkaluje albo sami siebie polecają). Również jestem za szukaniem kogoś do zrobienia ogrodzenia i patrzyłem na kilka postów z tym związanych i zaciekawiła mnie wypowiedź użytkownika se**k, który bardzo intensywnie włącza się wypowiedzi o ogrodzeniach (albo kogoś bardzo zachwala albo ostrzega hehe)limanowa.in/forum/porady,4060.html Nie wiem ale dla mnie to dziwne, że ktoś może mieć tak dużo do powiedzenia o różnych firmach (z tej samej branży)a ogrodzenie ma się tylko jedno.
Chyba przerzucę się na ogrodzenia, tyle że z terminami będzie krucho bo będę musiał zacząć od swojego :-)
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in