Niedziela, 01 listopada
Julian, Łukasz, Konrad, Seweryn, Wiktoryna
4153

Porady

Szukam dobrego elektryka do wykonania instalacji

Potrzebuję elektryka do wykonania całej instalacji w nowowybudowanym domu.Oczywiście musi on mieć wszystkie uprawnienia potrzebne do wpisu do dziennika budowy.
Ps.Orientujecie się może,ile teraz w ogóle biorą za punkt?
RE: Szukam dobrego elektryka do wykonania instalacji
Niedrogi a ma fach w reku i wie co robi kilka jego prac widzialem i polecam w zupelnosci Paweł 725490396
U mnie robił pan Roman też jest niedrogi posiada wszystkie uprawnienia ja jestem zadowolona polecam tel.600 631 754
U mnie też robił pan Romek. Solidny facet, polecam
u mnie robił p. Tadeusz tel. 509656253 tez jestem zadowolona
a znacie jakiegos z okolic Tymbarku?
"Instel" ma sklep w domu towarowym w Tymbarku
Ceny no ja placilem 50zl od punktu wiadomo z materialem w przecietnym obecnie domu jest ich ok 100 tak nam elektryk mowil wiec jakies 5-6tys wiadomo jak duzo wymyslasz no to wiecej
ja znam dobrego gościa z sowlin tel.660775543 robią szybko i solidnie
Numer do Pana z okolic Tymbarku: 500 040 858.
Witam! Znajomy dał mi wizytówkę elektryka i muszę powiedzieć, że jest on godny polecenia, mowa o panu Tadeuszu, zrobił mi instalację profesjonalnie i w rozsądnej cenie :)

Jego strona:
http://elektryk-limanowa.pl/

i tel:
784-357-896

Szczerze polecam ;)
Pan Andrzej Zoń 606127538, nie wiem czy ktoś ma więcej w tym rejonie uprawnień jeśli nie on. Poza tym wszystko od A do Z załatwi
ja jestem elektrykiem ale chocbys pekala i klekala przede mna za chiny ludowe ci nie zrobie siec przy swieczce chyba ze placisz w naturze B)
Ja polecam Pana Tadeusza z Pisarzowej nr.508 000 488
tyle numerow telefonicznych popuszczam sobie dzwonki w nocy:D
Jeśli chodzi o elektryków to polecam Marad Instal. Mają bardzo dużą ofertę w zakresie usług budowlanych, a na wiele usług udzielają korzystych rabatów czy promocji - http://www.elektryk-wroclaw.pl
Jeżeli ma być solidnie i estetycznie to tylko pan Roman Śliwa ze Starej Wsi. Robił u mnie instalacje wraz z wpisem do dziennika budowy, bardzo dobry kontakt i potrafi dobrze doradzic. Polecam Tel 600 631 754
Ja znam dobrego gościa i uczciwego Pana Mateusza Franczak firma Instal-Mat dobry z niego fachowiec . Potrafi dobrze doradzić i świetnie wykonana instalacja !!!. Wykonał u mnie profesjonalnie instalacje elektryczną kompleksowo Wszystko z papierami do odbioru domu i za bardzo rozsądną cenęz resztą widziałem nie jedną jego robotę.
To jego nr 506936754 POLECAM!!
;)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in