Baner Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
2168

Wydarzenia

Szpital w Limanowej

Bang 2014-10-05 15:01:33
Czy ktoś w końcu zwróci uwagę i zajmie się warunkami w naszym szpitalu?
W ostatnim czasie leżałem na oddziale Wewnetrznym, i takich warunków to w życiu nie widziałem.
Syf,brud,masakra!
Pielegniarki odnoszą sie bez zadnego szacunku do pacjenta.
Zamknij morde! - czy takie słowa można wypowiadac do pacjenta?
Po prostu strach się bać naszego szpitala!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
gargamelek 2014-10-05 15:41:37
Dorisko, zlituj się! Opamiętaj się!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
adamsky 2014-10-05 17:15:37

Szanowna Szalona wraca?

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
Bang 2014-10-05 19:27:17
Niestety szalony @adamsky nie jestem Doriska. Ba,nie rob ze mnie kobiety.
Natomiast jestem osoba ,ktora dobrze znasz!:D Idź wypucuj podłogę swoją brzydką,krzaczasta mordka! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
gargamelek 2014-10-05 20:53:24
Widać masz rozdwojenie jaźni. I nawet ten sam kąśliwy styl wypowiadania się. Słodkich snów :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
kinia434 2014-10-05 21:06:44
masakra...biedny Bang oj nudzi się nudzi ..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
Bang 2014-10-05 21:39:41
Haha,luzik. Nie wiem dlaczego mnie posadzacie o to ze jestem inną osobą ?! Kazda osoba ,ktora zle sie wypowie na temat szpitala ,jest według was ,,Doriska".
Ludzie,przystopujcie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
prawdaNajmojsza 2014-10-06 10:32:22
Bang, opamiętaj się. Żyjemy w wolnym kraju - zamiast narzekać zawsze można iść do prywatnego szpitala, czy tego w których uważasz, że są lepsze warunki itd.
Oczywiście zawsze w szpitalach - i nie tylko - coś nie działa jak powinno. Dlatego popieram prywatyzację służby zdrowia i nieobowiązkowe ubezpieczenia, a nie gubienie pieniędzy gdzieś w NFZ.

Najgorsze jednak, co mogłeś/mogłaś uczynić to wrzucić personel do jednego worka. Znam kilka osób pracujących w naszym szpitalu i większość z nich ciężko pracuje. Czarne owce są się wszędzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
gargamelek 2014-10-06 16:03:29
@Bang zaistniałeś w wątku po.: "Identyfikator" w którym to swietnie rozgryzł Cię @dyskutant. Sądząc po treści a także czasie zaistnienia na forum wszystko wskazuje na to, ze jesteś kim jesteś
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
gargamelek 2014-10-06 16:05:49
Miało być w wątku pt. a nie "po."
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
Bang 2014-10-06 18:51:00
To juz gargamelku nie mozna bronic niektorych uzytkownikow?
Po prostu napisalem co sadze o szpitalu.
Po za tym,z tego co mi wiadomo @Doriska jest w szpitalu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
stano 2014-10-08 11:22:19
Do jaśnie szanownego i mało obytego w świecie Bang-a.
Człowieku opamiętaj się, jak dla mnie twoja wypowiedź jest niedorzeczna kilkakrotnie miałem przyjemność wizytować w tym szpitalu.
Atmosfera oraz otoczenie jak najbardziej na duży PLUS, wszystko czyste, zadbane i jeśli chodzi o nasze polskie realia naprawdę nie ma co narzekać, widziałem gorsze miejsca i na pewno szpital w Limanowej się do nich nie zalicza.
Co do personelu to nie wiem skąd sobie ubzdurałeś (no chyba, że sam byleś prowokatorem, co by mnie wcale nie zdziwiło. Niestety z tego nasze społeczeństwo słynie, mało cierpliwe i najlepiej obrażać tych którzy są najmniej temu winni) ,że ktoś mógłby zwrócić się do pacjenta w ten sposób. Byłem świadkiem nie jednokrotnie jak pracują osoby w tym miejscu i naprawdę nie ma im czego zarzucić. Praca przez nich wykonywana jest w sposób sumienny i z dużą życzliwością oraz cierpliwością w stosunku do pacjenta.

Jedyną rzeczą do której mógłbym się przyczepić ta absurd jaki występuje względem lekarzy, którzy pracują w placówce bądź przyjeżdżają na konsultacje a mianowicie dotyczy parkingu przy szpitalu za który to osoby te muszą płacić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
konto usunięte 2014-10-11 21:30:14
Dora odpuść!!! Spotkałaś na swojej drodze wielu przychylnych Ci ludzi . Wszystkich sponiewierałaś , zgnoiłaś ! Zaufałaś niewłaściwemu człowiekowi (ostrzegałam Cię przed nim) , ale o tym sama niedługo się przekonasz ! Jesteś osobą bardzo podatną na wpływy innych i to Cię zgubi , a szkoda...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
edi60 2014-10-12 10:22:02
JA TEZ PRZEBYWALEM TYDZIEN W SZPITALU NA ODDZIALE WENETRZYM i nie stwierdzilem takich uchybien jak ty @Bang zarzucasz temu oddziałowi { byłem normalnym pacjentem } jak rozumiesz co mam namysli wiec nie snuj propagandy bo jeszcze za pomowienia możesz być pociagniety przez dyrekcje szpitala do odpowiedzialności karnej za pomowienia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in