12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
1205

Hyde Park

Szpital w Limanowej

elka43 2014-03-18 11:25:59
Chciałabym poruszyć temat szpitala limanowskiego, mianowicie SORu, lekarzy tam pracujących, procedur przy przyjęciu do szpitala ze skier.oraz uzyskaniu konkretnej pomocy.Dlatego poruszam ten temat gdyż mam bardzo złą opinię o SOR i chciałabym przed podjęciem dalszych działań zasięgnąć opinii ludzi, którzy zostali potraktowani w niezbyt ludzki sposób.Ja nie osądzam wszystkich żle, ale zależy mi na tym, żeby w końcu ukrócić złe podejście do pacjenta, żeby pacjent, który płaci podatki, zusy,składki przymusowe zdrowotne, nie był traktowany jak zło konieczne.Ciekawi mnie też co internauci mają do powiedzenia na tem.opieki, diagnozowania i relacji :pacjent-lekarz czyli inf.od lekarza o stanie zdrowia czy postępu leczenia.Proszę mnie nie krytykować, że poruszam ten temat ale mam ku temu podstawy i proszę tylko o opinie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
konto usunięte 2014-03-18 12:43:13
To nie poruszaj!!!
Zrób rachunek sumienia i wyspowiadaj się ze SWOICH grzechów!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
Doradca 2014-03-18 14:28:42
@ elka43 chcesz opinii i nie licz, że będą to opinie jednoznaczne, bo ile osób tyle będzie opinii.

Gdy to będą opinie obiektywne to oki. Jak uczy doświadczenie z tego portalu nie zawsze tak jest.

Będą też tacy jak @ siezacznie.

Na SOR byłem ostatnio - izba przyjęć chirurgiczna i nie mogę powiedzieć złego słowa aczkolwiek pod izbą przyjęć wewnętrzną były duże kolejki ludzie przerzucali się epitetami negując to, co tam się dzieje.

Długi czas oczekiwania i brak decyzyjności, co do dalszego postępowania to głównie można było usłyszeć od kilkunastu oczekujących pod drzwiami.

Dyrekcja Szpitala musi na to zwrócić uwagę.

Na Chirurgicznej Izbie przyjmował starszy lekarz ze Szczawnicy uprzejmy i moim zdaniem specjalista w swojej dziedzinie jakich pacjenci oczekują.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
konto usunięte 2014-03-26 23:28:05
Bardzo dawno nie byłem na izbie przyjęć ale z tego co zauważyłem to chirurdzy są OK, tyle że czeka się za długo.
Chyba że przypadek jest nagły - wtedy lepiej wezwać Pogotowie i ominąć kolejkę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
misiek33 2014-03-27 06:48:24
jeżeli mam być obiektywnym to sadze ze zależy to od dnia i obsady na która się trafi- niby banalne ale realne bo ikt swiety nie jest i stad czeste dziwne sytuacje...a wiem bo na tym samym sorze byłem dziwnie traktowany raz zaskakująco milo a innym razem tragicznie ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in