Baner Baner
8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
1205

Hyde Park

Szpital w Limanowej

mapex 2016-08-18 19:43:06
Wczoraj w nocy pojechałem z ostrym bólem oczów na SOR. Na sorze odeslali mnie na calodobowke po czym tam stwierdzili że oni nie mogą pomóc a najbliższy szpital w Krakowie. I ty pytanie co to za szpital co pacjenci przyjeżdżają ze strasznym bolem i dowiadują się ze nie moga im pomóc ??? Banda idiotow. Za co oni im płacą ? Jeszcze z łaską powiedzieli że moga mnie karetka przewieźć po czym też stwoerdzili ze "chyba nawet nie mamy karetki żeby mnie mogli przetransportowac". To nie powinien być " Szpital Miłosierdzia Bozego"...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
daniel393 2016-08-18 21:03:26
Ależ nazwa adekwatna... :)
Jak trafiłem tam niegdyś, z opiłkiem w oku, to byli miłosierni i doradzili, bym poszedł prywatnie, naprzeciw. Bez kitu!

Ale muszę być uczciwy/szczery, i powiedzieć : poszedłem i Pani doktor przyjęła mnie, nie wzięła pieniędzy za wizytę, gdyż była to niedziela... i poleciła wrzucić do puszki, dla biednych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej
misia12 2016-08-28 18:37:14
ostatnio rentgen nie działał to pani ktora rejestruje i odbiera telefony z oddzialu rentgenu nawet o awarii nie wiedziała tylko na pytanie czy można przyjechać przeswietlenie zrobic odpowiadała ze tak a jak pytam o cene zeby zrobic prywatnie to ona bezczelnie ze ona nie wie bo cenniku nie ma i mi nie powie ! to ja sie pytam od czego ona tam kurde jest!? po przyjezdzie sie okazalo ze rentgen zrobie ale zdjęcia juz nie odbiorę bo awaria iczekaj do wieczora aż naprawią albo jedz na drugie przeswietlenie gdzie indziej bo w calej limanowej nie ma takiej możliwości! dopiero pozniej sie okazalo ze ta pani nawet nie miała pojęci, ŻE szpital ma drugi rentgen u gory na pietrze tylko wysyłała ludzi do domu. KPINA !!! I ONI TAM SIEDZĄ ZA NASZE PIENIĄDZE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in