14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
1203

Hyde Park

Szpital w Limanowej- oddział chirurgii urazowo- ortopedycznej

Martabean 2016-02-02 15:43:38
Chciałabym się podzielić moimi spostrzeżeniami dotyczącymi oddziału chirurgii urazowo- ortopedycznej limanowskiego szpitala, którego ordynatorem jest dr Zygmunt Chaja. Trafiłam tam na początku roku ze skomplikowanym złamaniem kolana. Jestem z Lublina, w góry przyjechałam na narty, więc pobyt w
" obcym" szpitalu budził we mnie pewne obawy. Okazało sie jednak, że opieka, jaką zostałam otoczona jest na najwyższym poziomie. Byłam pod wrażeniem profesjonalnego i ciepłego podejścia do pacjenta zarówno lekarzy, jak i pielęgniarek tego oddziału. Z przyjemnością patrzyłam, jak personel potrafi nawiązać kontakt z każdym pacjentem, niezależnie od wieku czy statusu społecznego. Praca na tym oddziale nie jest łatwa- w większości ma się przecież do czynienia z ludźmi "unieruchomionymi"- ale miałam wrażenie, ze każda pracująca tam osoba wykonuje swoją pracę z powołania. Co wiecej, na oddziale panuje nienaganny porządek , a każdy pracownik wie co i kiedy ma robic. Profesjonalizm, porządek, uśmiech- to cechy charakterystyczne tego oddziału.
Jestem bardzo wdzięczna ordynatorowi oddziału dr Zygmuntowi Chaja, dr Bronisławowi Sowie, ktory mnie operował, a także wszystkim lekarzom i pielęgniarkom, którzy w tych trudnych dla mnie chwilach otoczyli mnie wspaniałą opieką. Dziękuję również lekarzom i pielęgniarkom anestezjologii, którzy - pełni uśmiechu - wspierali mnie podczas operacji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej- oddział chirurgii urazowo- ortopedycznej
tetrus 2016-02-02 18:07:08
Byłem leczony kiedyś w tym szpitalu i również mogę przyłączyć się do podziękowań. Szczególnie mile wspominam rehabilitację i zabiegi fizykoterapii.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szpital w Limanowej- oddział chirurgii urazowo- ortopedycznej
Frann 2016-02-02 21:20:41
Bardzo miło jest czytać tak pochlebne opinie. W dodatku o ludziach i miejscu, które dane mi było kiedyś poznać. Dołączam się do przedmówców. Dodam jeszcze, że KAŻDY ODDZIAŁ powinien tak funkcjonować jak właśnie ten. Zawsze do znudzenia to będę podkreślać. Co prawda mówienie dobrze jest mniej "trendy" w dzisiejszych czasach od hejtu ale wolę być staroświecko-nudna. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in