7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

szkoły ponad gimnazjalne

ania1619 2010-02-01 15:47:54
Jaka jest dobra szkoła w limanowej ...-co można robić po niej ....- jakie można zrobić studia,:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szkoły ponad gimnazjalne
jaludz 2010-02-01 17:04:38
trochę mało konkretne pytanie. Wnioskuje ze chodzi o liceum skoro studia ale w grę również wchodzą tu technika ale pomijając ten fakt od szkoły i od profilu nie zależy gdzie pójdziesz na studia tylko od zdanej w przyszłości, matury która można zdawać z jakiego się tylko chce przedmiotu nie zależnie w jakiej szkole się było
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szkoły ponad gimnazjalne
miszmasz88 2010-02-02 14:34:08
No ja polecam dla chłopaków ale także dla dziewczyn Technikum Budowlane. Najbardziej renomowany kierunek w ekonomie. Trzymają wysoki poziom. Wogóle polecam ekonoma. Dobry klimat, normalni ludzie i nauczyciele. Np taki Orkan, kompletne dno. To nie dawne czasy kiedy górował. Zresztą można zobaczyć na rankingi ogólniaków jak nisko upadł. Wogóle ludzi których znam, uczeszczających do tej szkoły to same pyszałki, tzw prymusy, głównie dzieci nauczycieli , doktorów i nie tylko... Po skończeniu ekonoma jeśli będziesz chciała dostać sie na studia to masz dobre przygotowanie. Wielu idzie z tej szkoły na studia. Np po TBudowlanym możesz iść na Politechnikę Krakowską np Inżynieria Lądowa czy coś podobnego. Moja koleżanka po Techn.Budowlanym poszła na Politechnikę i kiedyś będzie rządziła chłopami na budowie, jako inspektor itp. hehe pzdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szkoły ponad gimnazjalne
konto usunięte 2010-02-02 16:54:30
Poziom malinowskich liceum ma sie nijak, co do poziomu ogolnokrajowego, czy tez wojewodzkiego. Chodzilem do niezlego, znanego liceum pod Krakowem. Wyszedlem z poziomem wiedzy ogolnej, ze kiedy wrocilem do Malinowej, nikt z moich znajomych raczej nie mogl mnie dorownac. A, jezeli chodzi o przygotowanie do matury? Chcesz dobrze zdac, musisz uczyc sie sam/sama :), niezaleznie od liceum... . Miszmasz88, kolezanka ania1619, zastanawia sie nad wyborem liceum, a nie technikum. Pozdrawiam Wszystkich!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szkoły ponad gimnazjalne
adzik 2010-02-02 16:56:14
Ekonom może i ma dobre, ale technika, zwłaszcza budowlane. A Orkan jest szkołą TYLKO licealną. Mimo rankingów i tak jest wyżej, niż ekonom. Po Orkanie bardzo dużo osób idzie na studia. Fakt, że u nas historia leży (w ekonomie jest lepsza, bo tam uczy pan Bogusław S.), ale matma i angielski na naprawdę dobrym poziomie. Ja wybrałem Orkana i do tej pory tego nie żałuję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szkoły ponad gimnazjalne
jaludz 2010-02-02 23:30:35
ja widzę ze każdy chce faworyzować swoją szkołę ja obecnie kończę jedną z tych szkół i wiem ze i tak jeśli sam się uczył nie będę nikt mi wiedzy łopatą nie włoży do głowy i nie da się porównać Orkana do Ekonoma ponieważ choćby wspomniana wyżej matematyka w Ekonomie tez jest na bardzo wysokim poziomie tak jak i w Orkanie. Wszystko zależy czy komuś się chce uczyć czy nie. Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szkoły ponad gimnazjalne
adzik 2010-02-03 19:14:31
Nie wypowiadałem się nt. matematyki i ekonomie, bo nie mam wiedzy. I zgadzam się z "JALUDZEM", że jak ktoś się nie uczy, to na nic mu porównywanie szkół. Również życzę dobrego i mądrego wyboru.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szkoły ponad gimnazjalne
imy 2010-02-04 08:50:51
pan Bogusław S też uczy w Orkanie :) co prawda mnie nie uczył ale kilka znajomych spod jego ręki poszlo np na prawo ;) to zalezy jakie przedmioty lubisz. ja skończyłam biol chema dostałam się na fajne studia i jestem zadowolona
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szkoły ponad gimnazjalne
adzik 2010-02-04 21:45:52
Muszę sprostować Twoją wypowiedź, imy, bo pan Bogusław S. od września tego roku już NIE uczy w Orkanie. Tylko w Ekonomie. W tamtym roku z nim miałem i naprawdę żałuję, że odszedł ze starego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szkoły ponad gimnazjalne
adzik 2010-02-04 21:47:30
http://www.limanowa1lo.republika.pl/pracownicy.html Masz tu adres strony Orkana z zakładką PRACOWNICY i spisem wszystkich nauczycieli uczących w starym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szkoły ponad gimnazjalne
adzik 2010-02-04 21:49:30
http://www.limanowa1lo.republika.pl/pracownicy.html Masz tu adres strony Orkana z zakładką PRACOWNICY i spisem wszystkich nauczycieli uczących w starym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szkoły ponad gimnazjalne
adzik 2010-02-04 21:50:22
Sorry za podwójny wpis, ale to wyskoczyło automatycznie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szkoły ponad gimnazjalne
konto usunięte 2010-02-04 22:14:54
Nie ma jak ZSTiO Zygmunta Augusta 8 :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szkoły ponad gimnazjalne
HiKrush 2010-02-07 18:23:56
Zasadnicza Szkoła Tego i Owego wymiata;) Poza tym, pomimo opinii, ludzie z "mechanika" maturę zdają często lepiej, niż Eko i Ogół, co zresztą ładnie było widać przy okazji mojego wyjścia stamtąd, kiedy mieliśmy chyba najlepiej zdany angielski w Limanowej. Ale jednak i tak jestem zdania, że to uczeń tworzy poziom.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in