20°   dziś 21°   jutro
Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
4272

Porady

Szkółka Krzewów Limanowa

konto usunięte 2013-04-27 21:51:04
Bardzo Proszę o Pomoc w znalezieniu w miarę taniej szkółki krzewów w Limanowej i okolicach. Potrzebuje kupić około 20-30 krzewów płożących więc zależy mi by był duży wybór i było stosunkowo tanio.Dzięki za odpowiedzi!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szkółka Krzewów Limanowa
blondi105 2013-04-29 12:18:36
Mogę polecić szkułkę krzewów w Kisielówce.Prowadzi to Pani Zosia Wilk.Ma dobre ceny.Jeśli natomiast chcesz to ja osobiście kupowałam na allegro.Tylko trzeba patrzeć na wysokość kupowanych sadzonek i opis warunków w jakich mogą rosnąć.Ja jastem zadowolona.Sadzonki przyszły dobrze zabezpieczone i ładne.Płciłam w granicach 3-6 zł.za szt.plus koszt przesyłki ale po przeliczeniu i tak wyszłam bo za taką cenę w żaenej szkółce jednak nie kupi iglaków bo się dowiadywałam.użytkownik:twoje_krzewy,markusj12.jeśli potrzebujesz kolorowe i kwitnące to BENEK195.Z zakupów jestem naprawdę zadowolona.Kupowałam też jagodę goi i kamczacką płacąc po 8,99 zł w Limanowej za taką cenę nie kupisz.A dodam że kamczacką wsadziłam 2 tyg.temu po tym śniegu jak tylko zszedł i już mi kwitnie sadzonka ok.30cm.jestem pod wrażenie.Dla porównania w szkółce goi i kamczacka ok.15 zł.Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szkółka Krzewów Limanowa
konto usunięte 2013-04-29 20:05:21
blondi105 dzięki za odpowiedź, na allegro też już kupowałem krzewy ale wolałbym jednak gdzieś tak żebym mógł ich "dotknąć" :) Na szkółce może jest trochę drożej ale jednak można sobie wybrać wszystko samemu.Czekam na wasze sugestie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szkółka Krzewów Limanowa
blondi105 2013-04-30 15:05:16
Właśnie wczoraj byłam na szkółce o której pisałam ,ma naprawdę duuuży wybór,więc jak nie masz daleko to warto tam wpaść.Polecam.Osobiście kupiłam parę bylin i borówkę amerykańską.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in