12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
4272

Porady

Szkoła

zaczarowana 2012-07-03 12:08:15
Wybieram się do klasy humanistycznej i złożyłam papiery do Orkana, Ekonoma i do ZSTiO, zastanawiam się, która szkoła, będzie najlepsza i od ilu punktów mogę być przyjęta do tych szkół?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szkoła
konto usunięte 2012-07-05 13:40:08
wydaje mi sie ze bez problemu cie przyjmą ... przynajmniej do Ekonomika przyjmą cie nawet z dopuszczakami :) pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szkoła
mobilek2000 2012-07-05 14:33:23
Witam. Staram sie byc obiektywny (mimo ze chodze do OrKaNa). Nikt nie powie Ci ile musisz miec punktow. Np. do NAS przyjmowali nawet od 100 kilku a czasami od 140. Zobaczysz jaki bedzie poziom i się dowiesz:P Natomiast jesli chodzi o szkole. Uważam, że to wlasnie orkan bedzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Jesli juz wybierasz sie na humana to odradzam ZSTiO. Jest to dobra szkola ale TYLKO dla osob chcacych zdobyc dobry zawod (technikum). Ekonom to ekonom. Szkola niezła chociaż spada poziom (tak jak wszedzie) Klopotem i dosc duzym utrudnieniem jest nauka na 2 zmiany. Troszcze smieszne jest to jak ja wracam ze szkoly np o 12-13 i widze koleżanki idace na lekcje dopiero. Niewatpliwie to bardzo duzy minus ekonoma. A jesli chodzi o Orkanka.. no coz.. dawniej bylo lepiej:P nooo ale.. z braku laku lepiej to niz nic. Szczerze to nikt nie wie co sie bedzie dzialo teraz gdy przyjdzie nowa pani dyrektor... ;] atmosfera mila, fajni nauczyciele, nie ma spiny z nikim i ogolnie przyjemnie jest:D noo to tyle:P jak jakies pytania to pisz.. ale zapraszam serdecznie we wrzesniu bo mleczko czeka ;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szkoła
mobilek2000 2012-07-05 14:37:20
aa wlasnie.., teraz ,,Lososina" bedzie razem z Zstio wiec to tak jakbys poszla do II? Jesli tak to no... pozniom nieco wzrasta. Nie wiem, cieżko mi sie wypowiedziec na temat tej szkoly. Znam wiele osob do niej chodzacych i zarowno dobre jak i tragiczne opinie. Pamietaj. NIKT nie wybierze za Ciebie a to dosc wazna decyzja od ktorej zalezy Twoja przyszlosc. Pozdrooo :P ;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szkoła
konto usunięte 2012-07-05 14:48:55
Jeśli lubisz dużo się uczyć i zdobywać diamentowe indeksiki AGH to polecam Orkana.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szkoła
mobilek2000 2012-07-05 23:58:05
hahaha nie przesadzajmy z ta ,,iloscia nauki" ;] jak ktos nie chce to sie nie uczy i tez jest:P wiadomo jednak ze lepiej cos tam robic;] pzdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szkoła
ingaar 2012-07-08 22:28:23
Orkan już od dawna uważany był za najlepszą szkołę na tym terenie. Ja sama ukończyłam tę szkołę (prawie 20 lat temu)i jak większość moich koleżanek i kolegów z klasy bez problemu dostałam się na studia. Teraz pewno dużo się zmieniło, starsi nauczyciele odeszli na emeryturę a ich miejsca zajęli młodsi. No ale taka już kolej rzeczy...Zawsze jednak z sentymentem wracam myślami do czasów licealnych... Mogę powiedzieć, że był to najpiękniejszy okres w moim życiu, bardzo miło wspominam nauczycieli i atmosferę jaka panuje w tej szkole.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szkoła
konto usunięte 2012-07-08 23:10:04
Te diamentowe "indeksiki" na AGH, to raczej nie w klasach humanistycznych, no bo po co kończyć taką klasę i iść na wydział humanistyczny AGH, moim zdaniem to trochę pomyłka. Poza tym czy na kierunki humanistyczne AGH są w ogóle diamentowe indeksy?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in