12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

Szkoła języków obcych

konto usunięte 2013-03-05 23:01:37
Witam, jaka szkoła językowa jest najlepsza w limanowej, jaka polecacie ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szkoła języków obcych
210 2013-08-28 21:31:58
Hey, ja przez dwa lata chodziłam do Madison, jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szkoła języków obcych
mila12 2013-08-29 12:27:03
Nie polecam limanowskich szkół językowych, znajdź nauczyciela i weź lekcje prywatne, najlepiej z drugą osobą. Pzdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szkoła języków obcych
gosh 2013-09-03 17:09:59
mila12, jakieś bzdury piszesz! oczywiście ze szkoła językowa jest lepsza od prywatnych lekcji z nauczycielem! na zajęciach grupowych jest więcej rozmów, konwersacji! ja kilka lat temu chodziłam do McGregor (wcześniej byli pod inna nazwa) nauczyłam się TAM języka, akcentu!! nauczyciele prowadzący byli wspaniali!! Pamiętam Panią Mariolkę, miała taki akcent, że nawet by mi przez myśl nie przeszło, że ta kobieta może cokolwiek mówić po polsku!! mieliśmy też zajęcia (co drugie bądź trzecie) z native speaker, taki John! zapamiętam go do końca życia! haha tam właśnie zaczynałam moją przygodę z językiem angielskim! po półtora roku mając 18 lat znalazłam się w Anglii na wakacje, pracując w restauracji! dałam radę! dziekuję McGregor
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szkoła języków obcych
mila12 2013-09-03 17:22:24
Chodziłam do Worda, Madisona, Prospectu i mimo wielkich starań z mojej strony (zawsze byłam pilna!) nic z tego nie wyszło. Może masz rację, nie wiem jak jest w McGregorze... ale mimo wszystko nie zmieniam zdania, w tamtych szkołach nauczyciele coś próbowali, lecz z marnym skutkiem. Języka nauczyłam się dzięki dobrej nauczycielce, prywatnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szkoła języków obcych
ikar12 2013-09-07 15:22:42
W Nowym Sączu jest fakna szkoła Perfect English czy cuś takiego, moja siora tam chodzila i się sporo nauczyła, a uwierz mi bystre to to nie jest
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szkoła języków obcych
konto usunięte 2016-03-16 10:17:33
Śmieszą mnie teksty, że ktoś chodził do szkoły językowej i się nie nauczył języka. Przecież tam Ci tylko mówią, czego masz się uczyć, a całą robotę wykonujesz w domu robiąc zadania i osłuchując się języka. Ten sposób działa najlepiej. Mi bardzo imponują szkoły takie jak http://klubjezykowy.com/ gdzie faktycznie w prosty sposób można nauczyć się języka obcego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szkoła języków obcych
goralka 2018-12-17 12:51:14
gosh czy masz jakis kontak do tego nauczyciela Johna lub jego nazwisko?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in