14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
1994

Tematy archiwalne

szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !

konto usunięte 2010-05-19 22:43:14

teraz pytacie co zrobiono zeby zabezpieczyc przed wielka woda????? 7 miliardów poszlo na sukienkowych coby sobie swiatynie zbudowali to teraz niech pisiory zagonia wszystkich powodzian wlasnie tam .przeciez z ich podatków to buduja i niech sie tam ukryja przed wielka woda ! ludzie takich opadów nie da sie przewidziec wiec jak widze jednego z drugim ktory pokazuje raport NIK to mnie smiech ogarnia !takie same raporty byly za ich rzadów i co z tym zrobili nic !!!przygotowali ustawy ??? tylko czmu ich nie wprowadzili ???to nie po je wyrzucilo do kosza tylko wzniejsza byla czarna mafia zeby jej zlotowki posylac !!otrzasnijscie sie troche ludziska !!!!!

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
konto usunięte 2010-05-19 23:07:41
Zacznij pisać kulturalnie, a Twoje wpisy nie będą moderowane.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
mb3 2010-05-19 23:54:16
7 miliardów ?! Skąd masz takie dane ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
robinhood 2010-05-20 00:29:55
powiedz chłopie gdzieś ty się uchował taki mądry , bo mam wrażenie że twój świat jest jest czarno biały, z jednej strony tez bym tak chciał bo wtedy wszystko byłoby takie proste no ale tak jest tylko w twojej bajce, obudź się a później pisz, bo na razie to tylko lunatykowanie a nie politykowanie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
ogonek 2010-05-20 00:34:08
Janosik wypraszam bys pisał takie hosty, i siał nieprawde. Jeśli już to najpierw zdobądz odpowiednią wiedze ,a potem pisz. Wtedy byś wiedział ,ze to Platforma olała całą polityke "powodziową". Jako obecny organ rządzoncy w polsce zrezygnowali z tego co wczesniej było dopilnowane. Najwyraźniej platforma szukała pieniędzy! ! ! Bo im jeszcze mało! Banda złodzieji !!! Dziure budzetową będą reperowac...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
skorpion 2010-05-20 07:06:44
/módlcie się PiSuary,dawajcie [czarnym] na msze jak to się działo niedawno a będzie następna plaga -był pył wulkaniczny,jest potop będą burze ,grady ,huragany i co jeszcze ,spójrzcie na mapę-gdzie obłuda , zakłamanie i fałszywa pobożność PiSiorów tam Władca -ostrzega...wyczyścić WAWEL!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
konto usunięte 2010-05-20 07:25:28
Masz rację Janosik ;) PiSiorki domagają się teraz danych wszystko by chcieli na papierze a i tak każdy jeden z nich jest mądrzejszy od drugiego ;) Skoro mamy takich "mądrych ludzi" co się tylko potrafią wypowiadać na temat tego co się teraz dzieję w Polsce to dlaczego siedzą na tym portalu a nie wezmą się do roboty ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
niepis 2010-05-20 07:54:09
no właśnie pod Wawelem gorąco ,pod kościołami już pusto,kardynał milczy, a PIS z Samoobroną robi na tej tragedii kampanię bo oni raczej tylko razem mogą sie liczc.W kościołach też jakby mniej tłoczno, a na tacy mniej papierowych .To są moje spostrzeżenia bo ja od momentu upublicznienia działania partyjnego przy kosciele grosza na tace nie dam bo nie mam pewności,ze nie jest to m.in.sponsorowanie PIS.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
konto usunięte 2010-05-20 08:49:21
Ale głupoty piszesz a komorowski co robi?? Gówno jeszcze autopromocję dla siebie robi bo wielce pokazuje się wśród biednych pokrzywdzonych ludzi zalanych przez wodę. A wogóle te info które podałeś nie są prawdą!! Więc siejesz plotki. A co powiesz o tym że Tusk chcial 20 mld na kampanie??? To akurat jest fakt.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
niepis 2010-05-20 09:09:16
chłopie zera Ci się pomyliły odnośnie kampanii Tuska /zera dosłownie i w przenosni/ bo Tusk nigdzie nie kandyduje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
skorpion 2010-05-20 09:19:58
LUDU POLAN powstań z kolan!!!gdy jedna osoba ma urojenia mówimy o chorobie psychicznej a gdy wielu ludzi ma urojenia-nazywa się to religią...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
konto usunięte 2010-05-20 10:21:55
Dobre słowa Skorpion ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
sigma 2010-05-20 12:40:12
...jednemu takiemu co chciał jechać oplem po pijanemu zabrałem kluczyki i złamałem mu szczękę [w tamtym roku]-dostałem 1,5 roku w zawiasach na 2-lata---facet ,dobrze się ma,dalej jeżdzi a ja mam już drugą sprawę o odszkodowanie dla niego i tak będę tępił -kierowców pijaków--życzę szybkiego powrotu do zdrowia. skorpion 2010-05-17 18:08:44 to jest wpis skorpiona on siedział w więzieniu ciekawe.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
skorpion 2010-05-20 13:49:08
...leżał!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
Slawek964 2010-05-20 17:01:24
sigma, dostał zawiasy czyli nie siedział i dobrze zrobił, pijaków-kierowców trzeba tępić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
konto usunięte 2010-05-20 17:42:39
Niepis chodziło mi o to że tusk kieruje całą kampanią PO i wiem że on nie kandyduje...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
konto usunięte 2010-05-20 18:04:54
prawda pisiory prawda i Was to boli !!! zamiast dac na zabezpieczenie przed powodzia to ksiezulkom dali ! i wy jeszcze to widzac glosujecie na tych parchatych pisiaków !!!a feeee !! gratuluje !! ciemnota i tyle !!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
niepis 2010-05-20 18:24:24
coś mi się wydaje,że konsekwencje wycieczki do Katynia też kawał wału kosztują.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
pawell 2010-05-21 10:53:36
Opatrzność Boża-maczała w tym palce
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
Janek64 2010-05-21 21:46:51
janosik- uciekam od polityki, bo wiesz po czym poznaje się polityka , ze dzisiaj nie pamięta co wczoraj mówił,raz komorowski powiedział ze lotnik Polski jak trzeba będzie to poleci na drzwiach od stodoły i co poleciał?. pozdr..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
skorpion 2010-05-22 08:44:54
w wojsku wykonuje się rozkazy-kazali to "wylądował"-buuum!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szczekajcie PiS!!! trzeba bylo dawac miliardy na swiatynie opatrznosci bozej !
konto usunięte 2010-05-22 19:57:18
Jestem ciekawa, ile pieniędzy od 1997 roku kosztowała nas ta kościelna pijawka i ile kilometrów wałów można było przebudować za tą kasę. To pewnie milardy złotych. No ale za to mamy opiekę Maryi Panny :/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in