14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
2166

Wydarzenia

szantaz????

mateojj22 2013-01-03 19:02:58
gs tymbark znana chyba firma. upada uwierzycie?? a jednak ale to nic jeszcze. najwazniejsze w tym wszystkim jest to. zeby utrzymac miejsca pracy tam kazdy z pracownikow mial wziasc kredyt 5tys w banku. przeznaczyc go dla gs na ratowanie go. co dalej. kazdy z pracownikow by to splacal w banku a kiedys by to gs oddal. kiedys to znaczy jak wyjda na prosta. malo tego nie obiecuja ze bedzie praca nadal. nie zgodzil sie nikt. pozniej stwirdzili ze beda zabierac po 150 zl z wyplaty przez 4 lata kazdemu podpisala wiekszasc osob. ci krorzy nie zgodzili sie dostali wypowiedzenia z pracy nawet jak sie okazalo pare osob ktore podpisali. czy mozna zwolnic za to ze nie dalismy sie wciagnac w to bagno? zarabiaja kilka tys w biurze a chca zabierac tym co najciezej pracuja za grosze. od kilku lat juz narobili sobie dlugow wiec niech oni odpowiedza za to osobiscie. najstarsi pracownicy wiedza jak juz 3 razy ratowali to i do dzis niektorzy nie zobaczyli kasy. zaplac to bedziesz moze pracowac szantaz??? ocencie sami
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
bearchen 2013-01-03 19:09:45
To nie szataz, to propozycja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
mateojj22 2013-01-03 19:14:01
jaka propozycja skoro za miesiac tracisz prace i zostajesz z jakims dlugiem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
bearchen 2013-01-03 19:23:35
Zartowalam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
MalaMi33 2013-01-03 20:30:51
aż trudno w to uwierzyć. Poprostu okropne... Ale chcieliscie Tuska to go macie... i teraz daje nam wszystkim tak po pietach ze sami nie wiemy co sie dzieje i jak manipuluje...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
jeden1 2013-01-03 21:52:09
Propozycja.Jakbym widział diabli uśmieszek.Ejże bearchen...>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
bearchen 2013-01-03 22:05:02
@jeden1 w dalszym ciagu nic sie nie zmienilo.
Rozki jak byly tak dalej sa :P.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
Skarpetka 2013-01-03 22:13:44
"zarabiaja kilka tys w biurze a chca zabierac tym co najciezej pracuja za grosze" 8o

I dlatego to oni pracuje w biurze. Przepraszam, kto pracuje najciężej?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
ryyyyyy 2013-01-03 23:37:49
Siedzą te stare babska w tym biurze na tych swoich ciepłych atołkach a ci pracownicy muszą ciężko charować na ich wysokie pensje a oni jak im się odwdzięczają ????Oni wogule się tym nie interesują tylko dbają o swoje posady a nie interesuje ich los tych ludzi którzy za te marne pieniądze pracuja aby wyżywić siebie i swoje rodziny a oni jeszcze chcą im odebrac pieniądze. Pytam się gdzie mają sumienie aby tak postępować i czy wogule jeszcze je posiadają ?????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
Aerwin 2013-01-04 01:00:14
ryyyy - przecież jak firma upadnie to "stare babska" też stracą pracę :/ A tak w ogóle pisze się osobno i przez ó
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
majstel 2013-01-04 12:22:37
to jest śmieszne co wyprawiają z nami, traktują nas jak pionków na szachownicy chciałbym żeby te mądre panie z biura postawiły się na naszym miejscu. ciekawe co by robiła jedna z drugą jak by na wypłatę dostały po 1300 zł. i w tym wyżywić rodzinę,rachunki opłacić i żyć od wypłaty do wypłaty. przecież na pewno by się zapłakały ciekawe czy też by tak kłapały jak teraz na tych stołkach i tyłki grzały, jak narobiły długów to niech płacą a niech nie szukają wsparcia u pracowników a kto to widział żeby jeden kredyt spłacić to bierze się następny i tak następne i przez to się narobiło długów żenada,ja myślę że pani PREZES........tam nie mało zarabia więc niech zostawi sobie te 1500 zł na miesiąc i niech żyje a resztą niech spłaca długi który przeż wiele lat stworzyły poprzez niewłaściwą gospodarkę{TEJ.ZBYTECZNA LICZBA PRACOWNIKÓW W NIEKTÓRYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY I PRACOWNIKÓW BIUROWYCH)DZIĘKUJEMY WAM BARDZO ZŁODZIEJE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
Elizabet131 2013-01-04 12:33:41
To pani S..... dalej tam prezesem? ja już myślałam,że dawno na emeryturze.No,ale gdzie się będzie spieszyć,gdzie jej będzie lepiej jak nie na ciepłej posadce:|
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
konto usunięte 2013-01-04 15:27:10
To się nie mieści w głowie!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
ryyyyyy 2013-01-04 17:48:39
Przez swoje nieodpowiedzialne zarządzanie doprowadziły do takiej sytuacji jaka jest obecnie tak brało sie kredyt za kredytem aż pogrążyły całą firmę w zadłużenie sięgające wielu tys
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
majcia 2013-01-04 19:46:04
Szkoda, bo taki dobry chleb pieką w GS-owskiej piekarni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
oskarczan 2013-01-05 01:59:23
Wszystko przez Tuska , Putina i Twoją Starą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
tymek86 2013-01-05 09:51:49
mateojj22 mi to się wydaje ze poddałes ten temat dlatego ponieważ zostałeś zwolniony,a mysle że nie dlatego że nie zgodziłes się na placenie tylko dlatego że nie byłes sumiennym pracownikiem i wielkim kombinatorem.Gdybys pracował jak się należy to napewno by cie nie zwolnili.Sytuacja napewno w GS nie jest komfortowa to się zgadza ale w innych zakladach pracy też nie ma miodów,bo sa nawet zwolnienia dużych grup ludzi ,no takie czasy.Tobie mateooj22 proponuje troszke pokory i przemyslen nad soba czy akurat jestes taki super jak uważasz się za takiego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
Elizabet131 2013-01-05 10:36:04
tymek86 weż sobie pożyczkę na 5tys.i zatrudnij się w GS-ie skoro uważasz,że to jest w porządku .Myślisz.że to małe pieniądze jak ludzie tam pracujący ledwo wiąża koniec z koncem i czekają na wypłate a tu jeszcze kredyt do spłacenia.Pomyśl tak logicznie.Pierwsze słyszę o GS,że zmuszają pracowników do pożyczek,aby mieć miejsce pracy to jest chore 8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
AonNikt 2013-01-05 10:53:14
ale jajca!niech wezma kretyty ci ktorzy narobili dlugow a nie zwykli pracownicy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
tymek86 2013-01-05 11:00:49
Elizabet131 ja nie pochwalam tej sytuacji jaka tam jest ,ja tylko napisałem do mateojj dlaczego podjął taki temat ,a sprawe znam .To normalne ze 5 tyś to poważna suma I NIE KAŻDY MOŻE SOBIE NA WPŁATE TAKICH PIENIĘDZY,pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
majstel 2013-01-05 11:57:17
a ty cały tymek86 nie pisz takich głupot, jak nie rozumiesz to nie pisz trolu a mateoj nie podpadł niczym tylko oni go zwolnili jak wiele ludzi bo nie chcieli dobrowolnie wpłacić im tych pieniędzy,i czy to jest słuszne zwalnianie biednych pracowników,jak nie będę miał co dzieciom dać jeść to wtedy je zaprowadzę to pani prezes albo córuni pani IW... niech mi wtedy onE nakarmią dzieci i wychowają JAK SĄ TACY MĄDRZY. CZEKAM TYLKO AŻ KTOŚ IM SIĘ DOBIERZE DO TYŁKA,I WTEDY JA TEŻ POWIEM TAM SWOJE ZDANIE A CO NIE CO TO JA WIEM CO KOMBINUJĄ ODNOŚNIE TOWARÓW NA SKLEPIE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
marian8222 2013-01-05 12:47:45
a od kiedy Tusk jest prezesem GS-u w Tymbarku... to sie nam Donald ustawił.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
mateojj22 2013-01-05 13:24:26
elizabet131 tak szczerze nie podpadlem niczym moze tym ze mam swoje zdanie i potrafilem sie tam odezwac. i nie tylko ja trace prace
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
Elizabet131 2013-01-05 14:08:44
mateojj22 dobrze,że poruszasz ten temat na forum niech cały powiat się dowie jak traktuje się ludzi w GS-ie Tymbark.Osoba o nicku tymek86 nie ma Ci prawa zabraniać poruszania tego tematu-to nie dawne czasy.
Współczuję z powodu utraty pracy...pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
tymek86 2013-01-05 17:36:26
majstel nie mam zamiaru z toba sie przegadywac ,widac ze pierwszy raz piszesz na tym forum ,ale nie dlatego zeby cos madrego napisac tylko zeby obrazac ,a ja z takimi burasami nie dyskutuje bo bym sie znizyl do twojego poziomu,wypisuj co chcesz ,a do ciebie elizabet131 ,ja nikomu nie zabraniam pisac ,widocznie jestes blisko z ta sprawa skoro wiesz wszystko ,tylko ze inni wiedza lepiej ,:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
Elizabet131 2013-01-05 18:12:45
@tymek86 skoro wiesz wszystko lepiej to oświeć mnie i innych forumowiczów.Po co mamy gdybać i się domyślać jak Ty lepiej to wiesz i inni(nie wiem kogo masz na myśli).We wcześniejszych wypowiedziach piszesz,że znasz sprawę,więc opisz swój punkt widzenia.:|
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
konto usunięte 2013-01-05 21:37:50
to jeszcze nie koniec niespodzianek od gs-u,po zwolnieniu znacznej liczby osob,wpadli na kolejny genialny pomysl:) malo im po 150zl od kazdego pracownika ktory chce zachowac prace i zgadza sie na takie wyjscie,teraz chca jeszcze odebrac wszystkie mozliwe dodatki takie jak staz pracy,czy dodatek szkodliwy przy ciezkiej pracy lub dodatek nocny.Kto chce pracowac od 8 do 11godzin i dostawac na wyplate ponizej tysiaca zl?? chyba nikt. zastanowcie sie co z nami robicie bo tak dalej byc nie moze!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
majstel 2013-01-05 22:30:38
A MOŻE BY NAPISAŁ DO PANI JAWOROWICZ ,,SPRAWA DLA REPORTERA
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
dex 2013-01-06 02:27:31
Nie no bez jaj, żeby od razu do Jaworowicz pisać. Najpierw inspekcje pracy trzeba powiadomić. Tu jest adres: http://www.krakow.oip.pl/html/Oddzialy.htm#nsacz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
czepiel 2013-01-06 13:07:18
to są jaja co tam się dzieje. to musi się oprzeć o sąd. musi być sprawiedliwość a nie żądy jak za komuny.
8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
czepiel 2013-01-06 13:08:02
to są jaja co tam się dzieje. to musi się oprzeć o sąd. musi być sprawiedliwość a nie żądy jak za komuny.
8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
czepiel 2013-01-06 13:10:18
to są jaja co tam się dzieje. to musi się oprzeć o sąd. musi być sprawiedliwość a nie żądy jak za komuny.
8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
czepiel 2013-01-06 13:14:31
to są jaja co tam się dzieje. to musi się oprzeć o sąd. musi być sprawiedliwość a nie żądy jak za komuny.
8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
czepiel 2013-01-06 13:15:00
to są jaja co tam się dzieje. to musi się oprzeć o sąd. musi być sprawiedliwość a nie żądy jak za komuny.
8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
czepiel 2013-01-06 13:18:34
to są jaja co tam się dzieje. to musi się oprzeć o sąd. musi być sprawiedliwość a nie żądy jak za komuny.
8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
czepiel 2013-01-06 13:20:07
to są jaja co tam się dzieje. to musi się oprzeć o sąd. musi być sprawiedliwość a nie żądy jak za komuny.
8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
czepiel 2013-01-06 13:20:31
to są jaja co tam się dzieje. to musi się oprzeć o sąd. musi być sprawiedliwość a nie żądy jak za komuny.
8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
czepiel 2013-01-06 13:20:49
to są jaja co tam się dzieje. to musi się oprzeć o sąd. musi być sprawiedliwość a nie żądy jak za komuny.
8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
czepiel 2013-01-06 13:21:18
to są jaja co tam się dzieje. to musi się oprzeć o sąd. musi być sprawiedliwość a nie żądy jak za komuny.
8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
czepiel 2013-01-06 13:21:52
to są jaja co tam się dzieje. to musi się oprzeć o sąd. musi być sprawiedliwość a nie żądy jak za komuny.
8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
czepiel 2013-01-06 13:22:16
to są jaja co tam się dzieje. to musi się oprzeć o sąd. musi być sprawiedliwość a nie żądy jak za komuny.
8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
bietka 2013-01-06 19:36:36
do tymek. nie bede wnikal czy ty jestes w tej spółce czy moze masz inne powiązania z wymieniana firmą ale chetnie cie zatrudnie w mojej firmie za minimum pensji ale wpłac mi 10000, czlowieku jak nie wiesz jak to wyglada w innych firmach to nie pisz pozatym ty mi nie gadaj kto pracuje a kto kombinuje bo jest wiecej kombinatorow tylko ochroną ich jest NAZWISKO I POWINNOWACTWO. Więc nie pisz tylko czytaj kodeks pracy bo chyba nikt go nie zna w tej firmie.! Pozatym czemu zwalniają pracowników sklepów a biuro to kraina miodem i mlekiem płynąca.Tam w godzinach pracy zabawa trwa "Zwiedzanie okolicznych Tanich sklepów" Petenci MUSZĄ miec dużo szczęscia aby zastac kompetentną osobę by załatwic cokolwiek. a na temat wyżej wymienonej firmy możnabybyło książke napisac a nie dogadywanie sie na forum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
tymek86 2013-01-07 10:37:11
bietka ,nie pisz tego co nie napisalem ,bo napisalem ze nie pochwalam tego ze trzeba wpłacać pieniążki mi tylko chodziło o to że nagle sprawa poszła na forum jak zwolnili goscia zpiekarni,ktory jak tam wypisują że ma dzieci itp ,bzdury ,są to bardzo młodzi ludzie ,którym wydawało się źe im wszystko wolno,a gościowi poprostu skończyla się umowa i został zwolniony.To tyle co mogę ci napisać ,czasy mamy jakie mamy ,ale pracować sumiennie tez trzeba.to tyle z mojej strony więcej się nie wypowiadam ,a wy piszcie co chcecie,ja gdybym chciał pracować to bym wplacił ,bo o prace jest dziś bardzo cieżko .Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
myszka2 2013-01-07 13:42:55
,,Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść"
W tej firmie pracownicy traktowani są jak śmieci!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
aniah 2013-01-07 14:42:30
tymek86, takich gości jak Ty po prostu żal.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
bietka 2013-01-07 16:29:50
tymek to własnie ty wiele rzeczy chyba nie rozumiesz w wolnym czasie poczytaj sobie kodeks pracy. bo nie takie firmy zwalniaja tak jak mówisz grupowo. ale maja wszystko socjalne, bony na swięta urlop mimo złej sytuacji a tu sie w ogóle nie szanuje pracowników tylko najlepiej zeby się robiło za darmo i zero wolnego a jeszcze jeden moze wszystko a drugi robi pół roku bez wolnego a jak sie idzie na chorobowe to cię chcą zjesc.także pierwsze trzeba byc ferr wobec swoich pracowników a potem prosic o cokolwiek. Wiesz fajnie by było jakby możnabyło sobie kredyt wziąsc i zeby ci sąsiad spłacał rewelacja:) a to ze poszło na forum to super może wkoncu sie wezmą za ten syf. tu dawno powinna byc tv i to jeszcze nagłosnic. a Ty jak chcesz wpłacac to wpłacaj tylko przelicz sobie ile miesięcy robisz za darmo. Czasy są ciezkie ale bez przesady szanujmy się troche. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: szantaz????
majcia 2013-01-10 12:15:04
Czy jest już ustalony termin przybycia pani Jaworowicz?
Tymbark staje się słynny-najpierw pojawia się Magda Gessler, teraz Elżbieta Jaworowicz.Ciekawe kto następny?
Jak tak dalej pójdzie, to Tymbark zostanie powiatem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in