Baner
17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1203

Hyde Park

Szaleńcza jazda grupy starych samochodów na terenie powiatu.

smo 2015-09-06 00:02:45
Czy ktoś wie o co chodzi z tym jeżdżeniem starych, poprzerabioanych na pseudorajdówki samochodów ostatnimi dniami na terenie paru miejscowości? Jeżdżą po wąstkich wiejskich, krętych drogach z dużymi prędkościami, trąbią na inne przepisowo jadące pojazdy, wyprzedzają fosami, odgrażając się przy tym.

A dosłownie w chwili pisania posta (godz 23:59) ta sama grupa starych dziadków przejeżdża żyłując na maxa silniki drogą 965 w kierunku Bochni, zatrzymując się na przystankach, aby sobie ruszyć od zera i obudzić rykiem wszystkich mieszkańców.

Gdzie jest policja? Wszyscy suszą na Podłopieniu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szaleńcza jazda grupy starych samochodów na terenie powiatu.
olga001 2015-09-06 12:07:54
W piątek taki rajd miał miejsce w miejscowości Stronie.Ponad godzinna szleńcza jazda starych samochodów i zerowa reakcja szanownej Policji w Limanowej i Łukowicy. Pan Komendant KP w Łukowicy w swej bezradności bądż braku chęci działania przestał odbierać telefon na komędzie.A Pani pod nr 112 po kilku moich interwencjach stwierdziła cytuję ;szukają tego rajdu Dodam że lokalizację szaleńczych wygłupów podałam bardzo percyzyjnie tak że każdy mógł tu trafić .Każdy z wyjątkiem POLICJIPrzez godzinę co kilka minut dzwoniłam z prośbą o interwencję ale się nie doczekałam .Mam nadzieje że ktoś w końcu przyjży sie pracy naszej Policji która ma pododno nam pomagać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in