Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

SYF POWYBORCZY.

jaco501 2011-10-19 18:49:29
Podczas kampanii wyborczej kandydaci do Sejmu i Senatu zachęcali do głosowania na siebie rozmieszczając plakaty po drzewach i tablicach informacyjnych.Gdy już było po wyborach nikt tych plakatów nie ściągną i pląta się to teraz po potokach i fosach.Powinni coś z tym zrobić a za zaśmiecanie środowiska dawać surowe karyhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SYF POWYBORCZY.
crusader 2011-10-19 18:54:52
staraj sie nie patrzec w strone plakatow, unikaj wzrokowego kontaktu z wisielcem, odwracaj glowe jakbys sie wstydzil, to pomaga
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SYF POWYBORCZY.
konto usunięte 2011-10-19 19:18:18
jaco dobrze muwi ten syff cały się pląta a ile papieru zmarnowanego zachęcają do sortowania śmieci a co to politykuw to nie dotyczy????Jak dali na kampanie kartki to teraz niech idą i je wzbierają a nie żeby się to po fosach plątało normalnie CHAMTWO W PAŃSTWIE POLSKIM!!:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SYF POWYBORCZY.
asel 2011-10-19 19:33:37
Tak mi się wydaje,że z tymi autoreklamami co pozostały po nie których kandydatach z wyborów to Ci kandydaci jeszcze liczą na to, że się jeszcze przydadzą na powtórne głosowanie jak SN rozpatrzy protest wyborczy jaki dzisiaj wpłynął do sądu. Do czasu rozpatrzenia protestu nowy Parlament nie może się ukonstytuować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SYF POWYBORCZY.
truten 2011-10-25 19:24:40
Ja też w tej sprawie zwróciłem się do Burmistrza Miasta Limanowa ze skargą. Dziś otrzymałem odpowiedź, że zgodnie z Kodeksem Wyborczym /Dz.U.z 2011 Nr 21 poz112/ te materiały mają być usunięte do 30 dni po dniu wyborów - a więc poczekajmy jeszcze chwilę - zobaczymy czy znikną te szpecące afisze i foto wiszące wysoko na słupach /vide na ul.Marsz.J.Piłsudskiego - kandydat na posła p.B.Dutka/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SYF POWYBORCZY.
gargamelek 2011-10-25 20:31:13
Pan Dutka "wisi" niemal na każdym przystanku autobusowym. Z niektórych już go "zwiało", ale podkład w postaci deseczki pozostał.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in