10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Suplement na bazie oleju z konopii siewnych

kerrs 2016-04-28 09:39:05
Witam. Mam pytanie. Czy ktoś z Was może przyjmuje suplementy na bazie oleju z konopii siewnych? Jak wrażenia? Czy widzicie u siebie działanie?

Pytam sie bo od zawsze mam problemy z alergią i pęcherzem i szukam dobrego leku albo suplementu, który pomógłby mi sobe z tym poradzić.Niestety ale leki średnio na mnie dzialają ;/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Suplement na bazie oleju z konopii siewnych
wikijuda 2016-04-28 10:21:52
Udaj się do lekarza i zrób sobie odpowiednie badania.
Nie baw się w znachora, bo przyczyna może być zupełnie inna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Suplement na bazie oleju z konopii siewnych
bears 2016-04-28 11:27:55
Olej z konopi siewnych (nie mylić z konopiami indyjskimi), znany jest w Polsce od wieków. Jego korzystne właściwości znały już nasze babki czy prababki. Posiada szereg niezbędnych witamin jak A, C, E czy z grupy B. Posiada idealne proporcje kwasów Omega 3 i Omega 6 które korzystnie wpływają na obniżenie poziomu cholesterolu, obniżenie ciśnienia krwi czy pracę serca.
Jest doskonałym antyoksydantem - wspiera układ immunologiczny. Zmniejsza stany zapalne stawów. W aptekach olej konopny masz chociażby w Hemp Element. Zapytaj farmaceuty.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Suplement na bazie oleju z konopii siewnych
kerrs 2016-04-29 10:55:39
Badania mam wszystkie możliwe zrobione. Cały czas również jestem pod opieką lekarza i brałem leki. Nadal biorę, W znachora sie nie bawię bo czytałem artykuły o działaniu tego oleju na stronach medycznych i w czasopismach o zdrowiu. Widziałem,że lekarze sobie to polecają jednak chcę dopytać się czy ktoś tutaj miał z nim do czynienia osobiście. Czy rzeczywiście działanie jest takie jakie się o nim mów. Bo co jak co ale niewiele jest na ten temat wpisów na forach. Bears rozumiem, że sam przyjmujesz ten suplement? W jakiej jest formie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Suplement na bazie oleju z konopii siewnych
bears 2016-05-02 06:36:44
Tak. Kupuje od czasu do czasu w aptece. Poza tym interesuje się tego typu rzeczami - więc trochę wiem na ten temat.
Zresztą porozmawiaj z farmaceutą w aptece - bo dostępny jest niemal w każdej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Suplement na bazie oleju z konopii siewnych
konto usunięte 2016-05-19 13:46:42
Poczytajcie sobie koniecznie o suplementach NATURAL PHARMACEUTICALS. Są rewelacyjne! Tutaj https://www.natural.pl można znaleźć kompleksową informację na ich temat. Po pierwsze jest to produkt najwyższej jakości, a po drugie naprawdę działa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in