10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

suknia ślibna

misia27 2012-02-09 16:35:55
Witam.Potrzebuje porady w sprawie sukni ślubnej.Szukam dobrego,profesjonalnego salonu gdzie ktoś mi podpowie, doradzi czy w takiej sukni jest mi dobrze czy nie a nie żeby tylko coś wcisnąć.Jestem z okolic Ujanowic i potrzebuje czegoś na miejscu nie mam czasu jeździć dlatego zależy mi na profesjonalizmie....pomóżcie proszę:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
konto usunięte 2012-02-09 18:15:57
zastanawiam się jak to jest suknia śLIBNA
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
konto usunięte 2012-02-09 18:24:59
misia jesli masz 27 lat to juz jestes stara panna wiec kobieto nie wybrzydzaj tylko zakladaj pierwsza lepsza kiecke! radzilbym ci szczerze podziekuj swojemu facetowi ze chce wogole sie z toba orzenic
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
zara0 2012-02-09 19:17:59
załóż bikini
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
lexie 2012-02-09 19:21:59
misia27 Najlepiej jak wybierzesz się po suknię z kimś znajomym, który Ci doradzi. Ja kupiłam w sączu, i każda sprzedawczyni mi mówiła, że wyglądam ładnie, ta mi pasuje itp. Albo wciskały jakieś dodatki które kompletnie mi się nie podobały.
Życzę powodzenia w zakupie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
serek 2012-02-09 19:48:21
27 lat ?! 8o
Dzielny chłop !
Powiedz jeszcze ze bedzie miec co swoją miotełką zamiatać ( tj. pajeczyny w piwnicy ) >:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
konto usunięte 2012-02-09 20:19:28
serek pisz otwarcie zastanawiasz sie czy laska jeszcze cnotliwa albo czy pajeczyna cnota jej zarosla
hehe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
konto usunięte 2012-02-09 21:33:23
misia ciąża to jeszcze nie powód żeby wychodzić za mąż. Ja wiem że presja społeczeństwa i rodziny. Ale zastanów się jeszcze raz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
konto usunięte 2012-02-10 08:08:02
ale obciach nie dosc ze stara panna to jeszcze w ciazy
nie wiem co gorsze panna z dzieciakiem czy malzenstwo z rozsadku aby dziecko mialo tatusia
jednak to prawda ze z dupa nie ma zartow
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
misia27 2012-02-10 09:28:44
Widze że jednak nie którzy nie powinni się wypowiadać na ogólnych forach,mała literówka a potrafi ubawić...."king115" widzę że jestes zbyt smarkata zeby się włanczać do dyskusji to może lepiej sie nie wypowiadaj wogóle,"dracula" ty też wnioskujac po twoich wypowiedziach jesteś dziciuchem chcącym zainponowac nie wiem kolegą, kolezanką,a ty"obciagnijmi" mleko Ci pod nosem zostało mysląc że prawie kazdy wychodzi za mąż bo jest w ciąży i takie myslenie świadczy że krótko na tym świecie żyjesz i mało wiesz....."serek".....bez komentarza nie leprzy niż koledzy.Bardzo dziękuje "lexie" masz racje ktoś bliski napewno pomoże:)rozglądne sie jeszcze po Limanowej czy jest cos godnego zainteresowania......
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
konto usunięte 2012-02-10 11:43:16
misia27 zdolnosc kredytowa masz bo jak przy[puszczam suknia bedzie na raty moze po weselu uda ci sie ja splacic jak zostanie jakas kasa z prezentow
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
serek 2012-02-10 13:47:44
misia27 bez urazy :P Ja juz jestem 7 lat po tym watpliwej przyjemnosci etapie w zyciu.

dracula - JEJ ! Zapomnielismy o najwazniejszym ! O MIŁOŚĆI
Przeciez Oni się KOCHAJĄ! :O :):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
konto usunięte 2012-02-10 14:58:13
@Misia27-bez urazy ,ale jak sama zauważyłaś mała literówka a bawi,ale teraz to Ci na poważne chcę coś podpowiedzieć.W Galerii Sandecja w Biegonicach w sobotę i w niedzielę jest nie wiem jak to nazwać czy targi czy jakaś inna impreza związana z sukniami ślubnymi,możesz się przejechać.wiem że mają tam paradować modelki w sukniach ślubnych więc możesz coś zobaczyć jak suknie wyglądają na nich
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
konto usunięte 2012-02-10 16:27:01
serek ty chyba jaja sobie robisz ! oni sie kochaja ? przeciez to z przymusu! sam zobacz stara panna w ciazy chyba zlapala faceta na brzuch! a on jak bedzie wygladal przed kumplami i innymi laskami? wyjdzie na frajera! w dzisiejszych czasach laski predzej leca na zonatego faceta jak na kawalera! oj bedzie miala dziewczyna przesrane!
milosc w jej wieku nie ma milosci pozostaje rozsadek:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
serek 2012-02-10 16:50:05
misia27 wrzuc zdjecie sukni którą wybierzesz ^^
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
misia27 2012-02-11 10:06:24
Ciekawe czy jakbym miała nick misai127 to co też byście pomyśleli że mam tyle lat co w nicku? trochę ruszcie głową i z głową komentujcie.Dziękuje wszystkim którzy naprawdę chcą pomóc:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
fiolekkk 2012-02-11 11:06:09
Ja proponuje wybrać Ci się do Krakowa.. Jest tutaj salonów ślubnych do wyboru do koloru i możesz przymierzać ile Ci sił starczy. Sama niedawno brałam ślub i niestety, ale w Limanowej to nic nie ma. Swoją drogą, że jestem wybredna, ale naprawdę nie ma na czym oka zawiesić...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
zzz1 2012-02-11 19:46:16
Wyszła śmieszna historia z krótkiego pytania o suknię ślibną...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
w123 2012-02-11 20:14:42
Piękna suknia ślubna z długim welonem
Tanio sprzedam suknię ślubną z długim welonem.Sukienka jest w kolorze ekri, rozmiar 38.

http://limanowa.lento.pl/piekna-suknia-slubna-z-dlugim-welonem,266013.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
suknieslubne 2012-02-12 21:25:51
Witaj misia27
Zapraszam Cię do naszego salonu Ślubny Zakątek ul. Krótka 16 w Limanowej. Postaramy się doradzić jak najlepiej i tak żeby Tobie się podobało. Jeśli masz pytania chętnie odpowiem, pisz na priv.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
misia27 2012-02-16 10:43:28
Witam.
Byłam w kilku salonach ,suknie wszędzie są przepiękne jednak obsługa w niektórych salonach pozostawia wiele do życzenia.Byłam w Sączu w 3 salonach była fajna sukienka w jednym taka szeroka na dole na kole a u góry fajnie dopasowana jednak cena była kosmiczna(3,500zł),byłam też w Limanowej na tej ulicy co jest pizzeria sukienki takie sobie, powiem tak szału nie ma.....ceny takie sobie.....
W jedny ze sklepów odzieżowych Panie powiedziały mi ze jest jeszcze jakiś salon w Limanowej ale ja zabardzo nie kojarze miasta i nie wiem gdzie go szukać moze warto by było zaglądnac na razie przejade się do Gdowa tak jak mi tu podpowiedziała jedna z Pań....zobacze co tam maja do zaoferowania......dziekuje za rady i jeśli ktoś wie gdzie jest ten drugi salon w Limanowej to proszę o info:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
xyz25 2012-02-16 14:25:06
do Misia27: drugi salon sukien ślubnych w Limanowej jest na ul. Jana Pawła II w budynku dawnej poczty. Wybór jak na warunki limanowskie jest nawet duży, a poza tym oferują możliwość wypożyczenia fajnych modeli. Ja tam wypożyczam suknię. Do co salonu na ul. Krótkiej byłam tam, ale raz że nie znalazłam nic dla siebie, dwa nie spodobało mi się zachowanie pań obsługujących. Nie wiem może jestem przewrażliwiona, ale czułam jak na siłę wciska mi się suknię w której źle się czułam i źle wyglądałam co potwierdziła moja mama. To tylko moja opinia. Powodzenia w doborze sukni ślubnej:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
pampa 2012-02-18 09:48:29
Sama miałam nie dawno problem sukni ślubnej,kupiłam własnie w Limanowej. W salonie na krótkiej jest mozliwośc szycia wybranego modelu na miare,jednak na cene sukni składa sie koszt materiału który jak wiadomo zalezy od jakosci,koszt koronki(modnej w tym sezonie), koszt perełek,cekinków,kryształków ,nikt na to nie zwraca uwagi,ja sama sie o tym dowiedziałam niedawno.
Jednak zmierzam doi tego ze uszycie skni w salonie na krotkiej wyszło nieco taniej i była idealnie dopasowana, lekka bez wbijajacych sie fiszbin w brzuch,taka jaka miała byc. Ja byłam bardzo zadowolona bo sama decydowałam o cenie i wyglądzie,drozsze koronki zamieniłam na tańsze,równie piękne a podstawa sukni byłam szyta z wygodnego i dobrej jakosci materiału.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
Gaga 2012-02-18 14:11:08
A,w jakim rozmiarze potrzebujesz suknię?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
iziaczek21 2012-02-20 15:34:59
Misia jeśli chcesz szyć to masz tu linka http://www.suknie.krakow.pl/index.php?go=oferta
wiele moich znajomych tam szyło i były zachwycone. Nie dość, że profesjonalnie to jeszcze tanio - ok 1000 zł za nową, uszytą tylko dla Ciebie suknię :)
Zadzwoń, zapytaj:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: suknia ślibna
misia27 2012-02-29 12:51:12
Witam, bardzo wszystkim dziekuje za pomoc i porady:)Jednak byłam w tym drugim salonie na ul. Jana Pawła i powiem szczerze jestem bardzo zadowolana.Ja mam rozmiar 34 jest mimio pozorów bardzo ciężko dostać przy moim wzroście taką jaka mi sie podoba suknie.W tym salonie Pani która tam pracuje jest bardzo miła i naprawde bardzo mi pomogła i doradziła w czym jest mi dobrze a w czym nie,oczywiście miałam ze sobą siostre która mi doradzi jednak obie mówiły to samo:DBardzo fajne są tam równiez dodaki do włosów i bolerka.ogólnie jestem bardzo zadowolona.;)dziekuje za zainteresowanie teraz potrzebowałabym kogoś kto by mi uszył sukienki dla druchen:)jeśli znaci kogos solidnego do tego to proszę dajcie znać....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in