7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Sucha karma dla psów

henrykdrozdzak 2015-04-10 15:16:47

Prośba dla znających temat . Gdzie w Limanowej kupi najtaniej suchą karmę dla psa a gdyby ktoś znał cenę byłbym bardzo wdzięczny tylko większy worek nie taki na 5 kg
Pozdrawiam
Henryk

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sucha karma dla psów
merlon 2015-04-10 18:02:02
U weterynarzy mają większe paczki. Zapytaj np na Kopernika w lecznicy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sucha karma dla psów
sweetfocia 2015-04-10 19:47:36
Sprawdzałeś w Tesco? :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sucha karma dla psów
mari 2015-04-10 20:09:57
Na allegro albo w krakvet.pl
Tam i taniej i większy wybór.
Od wielu lat kupuję karmę przez internet. Przy zakupie 15 kg karmy przeważnie wysyłka jest gratis.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sucha karma dla psów
sweetfocia 2015-04-10 20:37:52
W Tesco 10 kg z drobiem za 24 zł. Jeżeli pies ma uczulenie na drób, to są inne po 25 zł. 10kg.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sucha karma dla psów
ABS0LLUT 2015-04-10 22:06:59
Chodzi o coś do zapchania żołądka, czy faktycznie o karmę?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sucha karma dla psów
henrykdrozdzak 2015-04-11 12:27:22
dziękuje za wszystkie posty nigdzie nie sprawdzałem jestem nie dzisiejszy hahaha rzadko byłem w okolicy od 2006 roku i stąd problem dawniej kupowałem u Musiała za sklepem na wprost przejścia jak się idzie na pocztę od rynku z tyłu był magazyn a dziś prze te kilka lat tyle sklepów w Limanowej że się gubię a nie ukrywam że patrzę na cenę aby była niska bo 15 zł za 5 lub 3 kilo to dla mnie sporo kiedyś kupiłem w mili worek taki duży za 22 zł ale to była promocja później już nie widziałem tej karmy a pieski jak pieski jeden owczarek szkocki czystej krwi a do towarzystwa ma małą suczkę kundelka aby nie był samotny więc karmię nie jakoś specjalistycznie sądzę że dobrze mają podwórko 15 ar do biegania dla siebie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sucha karma dla psów
konto usunięte 2015-11-19 15:00:57
A słyszeliście o takiej karmie jak Vitalin? Koleżanka w pracy opowiadała mi, że mają status A Royal Warrant of Appointment, czyli gwarancję najwyżej jakości towarów i usług dostarczanych dla Dworu Królewskiego. Z chęcią dowiedziałabym się więcej na temat tych karm, bo szukam jak najlepszego jedzenia dla moich psów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sucha karma dla psów
Trollersky 2015-11-19 16:00:05
W marketach jeszcze nie widziałem pełnowartościowej karmy dla psa, tam są tylko produktu karmo-podobne o skandalicznym składzie i nie nadające się do odżywienia psa. W żadnym stopniu nie zapewniają podstawowych składników potrzebnych do przeżycia. Jednym słowem to nie są karmy bytowe - ludzie czytajcie skład.

Z tanich karm dobry jest Markus Mühle ~130 zł za 15kg z dostawą. Tłoczona na zimno, termin przydatności do spożycia 6 miechów, a to już coś mówi.


Vitalin Adult - nie znam tej karmy, chyba jakaś nowość. Skład bardzo dobry, ziemniaki jako wypełniacz, jak w droższych karmach na + (tak, tak psy bardzo dobrze trawią ziemniaki) Jedyne co często się zdarza i mam z tego ubaw to:

glukozamina (340 mg/kg), chondroityna (240 mg/kg) - całkowicie bezwartościowe substancje o działaniu równym placebo :) Jednym słowem magia :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sucha karma dla psów
juhas77 2015-11-20 14:09:04
Polecam karmę bez dodatku zbóż firm
TASTE OF THE WILD lub ORIJEN.
Dostępne na allegro i duże worki ca 13 kg dostarczane gratis.
W Krakvecie zwracać należy uwagę na termin przydatności, z tym bywa różnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sucha karma dla psów
konto usunięte 2015-12-28 12:56:48
Może lepiej popytać na forach, gdzie skupiają się wielbiciele psów, o to jaka karma będzie odpowiednia dla czworonoga, bo nie ma takiej jednej uniwersalnej dla każdego psa. Bardzo różnią się np. karmy suche oraz mokre http://www.krakvet.pl/artykuly/jaka-karma-sucha-czy-mokra/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sucha karma dla psów
konto usunięte 2016-03-10 11:25:40
Ja zawsze sprawdzam karmy na stronie http://rankingkarm.pl/ która zawiera zbiór niezależnych rankingów na temat jakości karm dla zwierząt. Dzięki temu mam pewność tego, co kupuję mojemu pupilowi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sucha karma dla psów
paola7 2018-12-17 21:59:12
Złej jakości karma prowadzi do wielu chorób. Trzeba zawsze patrzeć na skład. Im więcej mięsa tym lepiej. Poza tym oprócz suchej karmy należy również raz dziennie dawać mokrą karmę. W ten sposób dostarcza się zwierzęciu składników odżywczych. Wiem, że takie karmy nie należą do najtańszych, ale tutaj https://sklepzoologic.pl można czasem trafić na naprawdę spore promocje. Warto obserwować sklepy zoologiczne, porównywać ceny i robić zakupy tam, gdzie dobrą karmę dostaniemy w atrakcyjnej cenie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in