12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

studniówkowy zawrót głowy

polanka 2011-02-03 18:23:56
Zaczął się szał studniówek, wszędzie piszą o nich , moja studniówka była wieki temu, dziewczyny w jednakowych kreacjach (małe czarne z białymi dodatkami), oczywiscie studniówka na sali gimnastycznej, z osobą towarzysząca ,za którą sie płaciło. Menu przygotowywali rodzice,a salę stoilismy osobiscie. Jak jest teraz w Limanowej , bo to co jest po innych miastach to się włos na głowie jeży,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
wanderer 2011-02-03 18:28:38
dawniej nie było komórek teraz są, nie było telewizji kolorowej teraz jest...itp itd włos się jeżył kiedyś i się jeży dziś i jeżyć się będzie zawsze...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
polanka 2011-02-03 18:46:08
wanderer hmmmm mówisz ze z powodu telewizji kolorowej włos ci się na glowie jeży? hehhe mnie to juz chyba nic nie zdziwi na tym forum
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
tryl 2011-02-03 18:53:34
teraz są inne czasy;) wszystko się zmienia bo świat się rozwija. dawniej wesele były w domu a teraz są w lokalach. tak samo ze studniówkami, dawniej były na sali a teraz w lokalach. nie widzę powodu żeby cokolwiek miało mi się jeżyć z tego powodu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
polanka 2011-02-03 18:59:05
takkkkkk......... i na studniówkę dawniej podjeżdzało się BYLE autem a teraz swiat się zmienił więc podjeżdzac wypada tylko wynajętą limuzyną z szoferem? , Normalka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
polanka 2011-02-03 19:00:05
Czy w ktorys szkołach robi sie studniówki jeszcze na salach gimnastycznych ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
polanka 2011-02-03 19:00:44
chodzi mi o limanowskie szkoły
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
Hatfield 2011-02-03 19:12:31
W Orkanie jak co roku to chyba tam tradycja. Od dwóch lat odbywa się na nowej hali. Ekonom od 5 lub 6 lat w szkole na gornej i dolnej sali. Medyk z braku sali przeważnie Krasicki. Zygmunt tu bywa różnie. Nie wiem ja tego roku :) Od chyba 4 lat obowiązuje rozporządzenie ministra aby takie imprezy odbywały się w szkole jeżeli dana jednostka takową posiada. A z tego co wiem to podobno Studniówka w Orkanie na nowej hali byłą o niebo lepsza niż w wynajętym lokalu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
wanderer 2011-02-03 19:28:33
oj "polanka" zdziwiła byś się od czego się kiedyś ludziom włos na głowie jeżył... no ale widać tobie wystarczy tylko to że studniówka jest w lokalu, że dziewczyny przed imprezą idą do fryzjera, nie wspominając już o tym że się malują...za parę lat to będzie na porządku dziennym a co innego będzie jeżyło włos na głowie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
roxy 2011-02-03 19:34:05
w starym zawsze fajne było to, że studniówka byla w szkole, za moich czasów siedzieliśmy wzdłuż szafek na ubrania na trzech piętrach a zabawa była na starej sali i wspominam super tą zabawę! poza tym nie ma c płacić za impreze w lokalu bo nie każdego na to stać, przez t na pewno wiele biedniejszych uczniów nie przychodzi, sama sukienka czy garnitur to koszty a lkal to już astronomiczna cena. dlatego ja jestem jak najbardziej za imprezą w szkole :) to jedna z nielicznych rzeczy za które lubię swoją starą szkołe;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
polanka 2011-02-03 19:35:19
wanderer weż głęboki oddech i przeczytaj mój wpis jeszcze raz , a potem jeszcze raz i jeszcze raz , az w końcu zrozumiesz tekst pisany.Po drugie jak mnie inni poinformowali studniówka w LIMANWEJ nadal jest na salach gimnastycznych,po trzecie wyobraż sobie że parę lat temu też chodziło się do fryzjera i kosmetyczki i malowałyśmy się . Ale limuzynami nikt nie podjeżdzał i sukni za parę tysiecy złotych zaden z rodziców nie fundował,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
roxy 2011-02-03 19:41:05
w starym zawsze fajne było to, że studniówka byla w szkole, za moich czasów siedzieliśmy wzdłuż szafek na ubrania na trzech piętrach a zabawa była na starej sali i wspominam super tą zabawę! poza tym nie ma c płacić za impreze w lokalu bo nie każdego na to stać, przez t na pewno wiele biedniejszych uczniów nie przychodzi, sama sukienka czy garnitur to koszty a lkal to już astronomiczna cena. dlatego ja jestem jak najbardziej za imprezą w szkole :) to jedna z nielicznych rzeczy za które lubię swoją starą szkołe;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
wanderer 2011-02-03 19:46:01
ha ha a teraz jeżdżą limuzyną kupują suknię za parę tysięcy złotych i za ileś tam lat włosy się im będą jeżyć bo na studniówkę dzieci będą samolotami przylatywać a sukienki kupować np w Paryżu.. chodzi o to że to jest naturalna kolej rzeczy... ja też miło wspominam swoją studniówkę też w szkole też sami przygotowywaliśmy całą imprezę.. nic nie poradzisz na to że wszystko się zmienia.. dzisiejsi maturzyści też kiedyś będą wspominać swoją studniówkę i porównywać i też tak jak Ty będą zdziwieni że jest inaczej niż za ich czasów..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
konto usunięte 2011-02-03 20:20:17
Jedno się na pewno nie zmieniło, to że każdy chce mieć najfajniejszego/ą partnera/kę na studniówce:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
konto usunięte 2011-02-03 20:32:21
noo i włos sie nie jeży bo dzis jest moda na gładkie :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
roxy 2011-02-03 21:25:34
a ja byłam na studniówce z kolegą z klasy :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
borek 2011-02-03 21:54:31
Marności nad marnościami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
konto usunięte 2011-02-03 22:04:13
ale macie problemy ehhh
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
mon 2011-02-03 23:26:24
To były bardzo dobre czasy....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
konto usunięte 2011-02-04 11:48:43
roxy wyobraź sobie że w tamtytm roku studniówka w szkole w ekonomie była droższa jak ta w lokalu. Więc nie piszcie bzdur że studniówka w szkole jest tansza..............
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
roxy 2011-02-04 16:46:11
te pare lat temu kiedy ja miałam studniówkę impreza w szkole kosztowała coś kolo 100 zł, nie mam pojęcia jak jest teraz ale conajmniej dziwne jeżeli drożej niż w lokalu. my stroiliśmy sale sami, mamy piekły i gotowały, przychodziły do podawania ogólnie wszystko nakładem rąk uczniów lub rodziców.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
konto usunięte 2011-02-04 19:22:15
No widzisz. Teraz maturzyści zrobili się bardziej wygodni i drożej wychodzi w szkole jak w lokalu, bo trzeba wynająć firmę cateringową itd.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
polanka 2011-02-04 19:22:52
roxy 100zł było od osoby czy od pary ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
polanka 2011-02-04 20:01:42
wygodni zrobili się rodzice maturzystów, i nie chce im szykować jedzenia dla młodziezy, ale to jest domena "naszych czasów" teraz czesto ktoś wyprawiający huczne imieniny ,komunie czy chrzciny, nie pichci w domu tylko zamawia gotowe dania z firmy cateringowej,i wylicza że na to samo go wyszło.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
licealistka 2011-02-04 20:05:19
zgadzam się z candy, a poza tym telewizja wszystko wyolbrzymia, malo ktora z moich kolezanek byla np. u makijazystki przed studniowka,a zeby limuzyną podjezdzac czy jakies tam specjalne zabiegi kosmetyczne to juz w ogole niezle wymysly o ktorych pierwszy raz wlasnie z telewizji slyszalam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
licealistka 2011-02-04 20:08:26
zgadzam się z candy, a poza tym telewizja wszystko wyolbrzymia, malo ktora z moich kolezanek byla np. u makijazystki przed studniowka,a zeby limuzyną podjezdzac czy jakies tam specjalne zabiegi kosmetyczne to juz w ogole niezle wymysly o ktorych pierwszy raz wlasnie z telewizji slyszalam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
licealistka 2011-02-04 20:11:25
Zgadzam się z candy co do kosztow studniowki :) telewizja wszystko wyolbrzymia, malo ktora z moich kolezanek byly u np. makijazystki. Specjalne zabiegi kosmetyczne przed studniowką i podjezdzanie limuzyną to już w ogole calkiem niezle wymysły o ktorych slyszalam wlasnie w telewizji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
licealistka 2011-02-04 20:12:22
ups... powtorzylam sie..a nie da się usunać..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
roxy 2011-02-04 21:51:21
140 od pary :) bez alkoholu!!!! :):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
roxy 2011-02-04 22:06:06
140 od pary :) bez alkoholu!!!! :):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studniówkowy zawrót głowy
jaca139 2011-02-05 15:23:45
szkoła na zygmunta studniowke ma u Zielińskiego koło imy w łososinie;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in