10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

STUDNIE GŁEBINOWE-PILNE

konto usunięte 2012-10-20 11:37:31
Potrzebuje pilnie namiary na firmy lub osoby prywatne które szukaja i wiercą studnie głębinowe moze ktos wiercił studnie i ma kogos sprawdzonego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: STUDNIE GŁEBINOWE-PILNE
konto usunięte 2012-10-27 09:41:40
Również mam taką potrzebę! Proszę o namiary na jakąś sprawdzoną firmę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: STUDNIE GŁEBINOWE-PILNE
konto usunięte 2012-11-13 08:31:32
Nikt nie wiercił?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: STUDNIE GŁEBINOWE-PILNE
ktos 2012-11-13 08:52:28
od szukania wody do wiercenia, kompleksowa obsługa...sprawdzony:
http://studniarstwo.pl/?page_id=23
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: STUDNIE GŁEBINOWE-PILNE
mari 2012-11-13 10:50:56
Mieszka w Limanowej p. Juszczyk (chyba jakoś tak się nazywa). Nie znam numeru telefonu ale to podobno znana osoba w Limanowej, która współpracuje z firmą kopiącą studnie głębinowe. U mnie kopali ok 4 lata temu i mam wodę.
Ja dostałam dane p. Juszczyka od p. Struzika (architekt) z Limanowej. Ta firma kopie "maszynowo"- czyli przyjeżdża "ciężki sprzęt" na kilka dni i pozostawia po sobie gotową studnię o średnicy ok 50 cm.
Kilka miesięcy temu spotkałam p. Sukiennika z Mordarki, który "od lat" kopie studnie i powiedział mi wówczas, że on także kopie głębinówki (nawet do 30m). Tyle, że tam są normalne kręgi. Telefon do p.Sukiennika jest pewnie w książce, a ponadto każdy Go w Mordarce zna- mieszka przy drodze nr 28 (Nowy Sącz)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: STUDNIE GŁEBINOWE-PILNE
edyta1 2013-08-25 11:36:30
mi wiercila firma WODWIERT z Bielska białej , pełen profesjonalizm , jestem bardzo zadowolona i polecam możecie ich znalesc na fb https://www.facebook.com/wodwiert.wodwiert
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: STUDNIE GŁEBINOWE-PILNE
logaut 2014-06-04 06:55:41
polecam firmę Dominika Król u mnie zrobili studnie na ul Paderewskiego woda jest !! a straszyli że po tej stronie nie będzie. Ustalona cena po 250zł/m zapłaciłam po jakieś 220zł
:D
POLECAM tel do nich 668314368
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: STUDNIE GŁEBINOWE-PILNE
SALWADORE 2014-06-04 11:07:12
Polecam Plata 505 545 695
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: STUDNIE GŁEBINOWE-PILNE
aquaziem 2015-02-11 22:04:39
Firma Aqua-ziem od wielu lat absorbuje się praktykowanie posług drążenia studni głębinowych.

Kierunek posług zaświadczamy na terenie województwa wielopolskiego dodatkowo zachodniopomorskiego. Dysponujemy specjalistyczny akcesoria do borowania studni głębinowych w związku z tym mamy wybór czynienia robót na przeróżnego wariantu terenu: ( w otwartym działce jak i w przydomowym ogródku).

Chętnie radzimy dodatkowo kontrahentom w procesie planowanie inwestycji wiercenia studni głębinowych.

Głównie w wypadkach technicznych takich jako: wybór siły, rodzaj pompy głębinowej z uwzględnieniem jakichkolwiek przypadków wyeksploatowania wykorzystania wody ze studni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naszym podstawowym zamiarem jest zadowolenie klienta oraz kompetentne ukończenie produkcji. http://aqua-ziem.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: STUDNIE GŁEBINOWE-PILNE
konto usunięte 2015-03-31 16:26:02
Tanio i dobrze wiercą studnię ludzie ze strony www.robimystudnie.eu. Cały koszt takiej inwestycji u nich to 1900 zł, a na Dolnym Śląsku dojazd do klienta gratis.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: STUDNIE GŁEBINOWE-PILNE
tygrys789 2015-12-02 10:58:33
Ciężko dziś o konkretnego fachowca. Całą szczęście ja znalazłem tę firmę z dolnośląska. Przyjechali, znaleźli wodę, wywiercili studnię i uważali na rośliny. Zapłaciłem niedużo. Polecam www.robimystudnie.pl .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: STUDNIE GŁEBINOWE-PILNE
TOMASZ4444 2015-12-06 19:53:10
Ja polecam firme Pana Krzysztof Ząbek Rabka . U mnie wiercili 30 metrów w 4 godziny .Solidna i fachowa ekipa . Polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: STUDNIE GŁEBINOWE-PILNE
ROBUR 2015-12-15 00:54:24
a mi szukał wody "Kazimierz Łączka " ze szczepanowa. Sprawdziło sie co do metra. Polecam gościa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: STUDNIE GŁEBINOWE-PILNE
Aquawiert 2015-12-29 15:13:18
Polecam firmę Aquawiert www.aquawiert.pl tel 609-666-609 fachowo i kompleksowo z przyłączeniem super:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: STUDNIE GŁEBINOWE-PILNE
konto usunięte 2019-08-28 16:32:06
Polecamy firmę studnie-glebinowe-stronski.pl Firma jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w pracach związanych ze studniami.

Zajmujemy się odwiertami studni głębinowych kompleksowo (z przyłączem do domu) oraz czyszczeniem studni głębinowych, kręgowych i cembrowanych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i wykonujemy zlecone prace na najwyższym poziomie.
Zależy nam na tym aby klient był zadowolony i polecał nas dalej dlatego wszystko uzgadniamy przed wykonaną usługą.

Odwierty studni głębinowych wykonujemy metodą młotek wgłębny system DSB. Jest to najlepsza metoda wykonywania studni w górzystych terenach
oraz w miejscach gdzie pod powierzchnią ziemi i żwiru jest skała.
System DSB pozwala nam wykręcać stalowe rury osłonowe po zakończeniu odwiertu dlatego klient nie ponosi dodatkowych kosztów za rury osłonowe.

Dodatkowym plusem tej metody jest odprowadzanie urobku w miejsce wyznaczone przez inwestora (do 10 metrów od miejsca odwiertu), w miejscu odwiertu jest sucho i czysto. Studnie głębinowe wykonujemy maszyną Nordmayer na gąsienicy gumowej dzięki czemu nie niszczymy działki podczas dojazdu na miejsce odwiertu.

Maszyna jest też mała (wymiary) i zwinna dlatego dojeżdżamy zarówno na strome górskie tereny jak i na niewielkie wąskie działki. Po zakończonym odwiercie zabezpieczamy studnie przed przenikaniem wody gruntowej do głębinowej wykonując cementacje otworu na odpowiedniej wysokości.

Używamy najwyższej jakości rur i filtrów studziennych do wody pitnej. Rury są skręcane dzięki czemu są w pełni hermetyczne.

Cena studni głębinowej: od 200 zł za mb
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in