7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

studio imprez

naomi8791 2012-11-09 21:24:07
Witam :)
czy ktos korzystał z uslug "studio imprez"? co o nich sądzicie? czy są bardzo drodzy ? proszę o jakies informacje :);)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studio imprez
nikim0 2012-11-11 22:23:54
chodzi Ci moze o ludzi którzy zajmuja sie fotografia i nagrywaniem imprez?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studio imprez
naomi8791 2012-11-11 22:27:09
tak, o tych którzy robią zdjęcia i nagrywają wesela :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studio imprez
nikim0 2012-11-11 22:31:18
profesjonalne podejscie do pracy.. można polecic byłem i oglądałem ich film i fotografie z przyjecia weselnego(musze powiedziec ze podobało mi sie)..wszystko czysto nagrane.. moge polecic niestety nie mam tej płyty ponieważ byłem tylko osoba towarzysząca:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studio imprez
nikim0 2012-11-11 22:31:18
profesjonalne podejscie do pracy.. można polecic byłem i oglądałem ich film i fotografie z przyjecia weselnego(musze powiedziec ze podobało mi sie)..wszystko czysto nagrane.. moge polecic niestety nie mam tej płyty ponieważ byłem tylko osoba towarzysząca:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studio imprez
paleciak 2012-11-12 09:59:15
Nam robili reportaż ślubny(film+zdjęcia). Moge ich z czystym sumieniem polecić. Bardzo profesjonalne podejście. Duży plus za to,że są podczas swojej pracy prawie"niewidzialni". Zdjęcia wyszły rewelacyjnie. Film jest zupełnie inny. My mamy niecałą godzinę. Nie każdemu to odpowiada.bardzo polecam Studio Imprez.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studio imprez
naomi8791 2012-11-12 16:34:53
film jest zupelnie inny w pozytywnym znaczeniu ? tez sie zastanawiamy nad godzinnym filmem, jak Wam to wyszło cenowo? no i chciaam zapytać jeszcze czy oprocz blogoslawieństwa i ceremonii, to czy reszta filmu wyglada tak ze jest nagranie z wesela i podstawiona muzyka ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studio imprez
paleciak 2012-11-12 20:17:48
Zdecydowanie w pozytywnym znaczeniu. Film składa się z kilku części przygotowania,błogosławieństwo,msza święta, tort, zabawa i epilog. Z tego co pamiętam to tyle. Jedynie część z zabawą i fragment z kościoła(nie ma całej mszy) są z nagraną muzyką reszta na podkładzie. Ceny dokładnie nie pamiętam około 4 tysięcy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studio imprez
naomi8791 2012-11-12 22:44:21
szkoda ze nie ma możliwości zobaczenia Waszego filmu, ale i tak bardzo dziekuje za informacje :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: studio imprez
zwierzak 2012-11-15 20:22:18
wspołpracuje z ekipa studia imprez od wielu lat i w roznych zakresach zwiazanych z filmem i fotografia bo rozwijaja sie na roznych plaszczyznach(nie tylko obsluga foto=video z wesel) i wiem jedno - termin mojego wesela bede dostosowywal pewnie do ich wolnych terminow ;] POLECAM w 100% !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in