Baner Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)

hejZdaleka 2012-09-19 20:19:59
Witam wszystkich na forum ;)

Poszukuje opinii na temat dwóch zespołów na wesele, na forum nie ma informacji na ich temat. Chodzi mi o zespoły : Strach się bać oraz Nietacybyli z Mszany.
Każda opinia będzie przydatna:)

pozdrawiam znad morza!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
jasny 2012-09-19 21:23:46
Nietacybyli z Mszany, polecam w 100%. Zarówno jeśli zależy ci na muzyce góralskiej jak i dobrym rocku. Grają świetnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
hejZdaleka 2012-09-19 21:42:10
jasny - dzięki za szybką odpowiedź,słyszałem trochę dobrych opinii o nich,ale podobno teraz się podzielili i mają wokalistkę, wiesz coś może o tym nowym składzie? pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
konto usunięte 2012-09-19 22:58:39
moja opinia nt. zespołu NieTacyByli jest jak najbardziej pozytywna, ale dotyczy to okresu kiedy grali jeszcze w starym składzie z Abdulem i Luckiem. Wymiatali:D:D8o:D:D... W obecnej wersji - z wokalistką, jeszcze nie dane było mi ich usłyszeć
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
x99 2012-09-20 21:24:07
byłam tydzień temu na weselu na którym grali nie tacy byli nowy skład bez szału , nie są zgrani. Dwa lata temu grali na weselu mojej siostry stary skład - rewelacja
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
x99 2012-09-20 21:24:43
polecam zespół Light z koniny https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
mig 2012-11-04 20:43:59
Witam!
Mam zarezerwowany zespół "Nietacybyli" na przyszły rok, ale bez osób które odeszły rozważałam zrezygnowanie... zależało mi głównie na skrzypcach :( co radzicie? Jakie są wasze obecne odczucia co do zespołu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
kubab02 2012-11-05 00:20:31
Witam, słyszałem zespół w starym skłądzie z Abdulem i Luckiem i byłem pod wrazeniem. W lipcu miałem mozliwosc słuchania nowego składu Abdula(skrzypka), muzycy świetni ale to juz nie to samo co wczesniej. pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
Jolczi 2012-11-06 16:04:48
Mig.. Ja mam podobną sytuację co ty, ale ponoć Nietacybyli mają już skrzypce. także może nie będzie aż tak źle ;) chociaż nie wiem, co się z nimi dzieje w tej chwili, strona www nie działa już hoho, na fcb też nie ma co szukać nowych postów :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
mig 2012-11-08 21:43:53
Też zapewniali mnie że będzie dobrze a nawet lepiej... zobaczymy, ale trzeba przyznać, że kontakt jest z nimi słaby...
Poza tym mam im trochę za złe, że strona była zamknięta, a oni nie dali znać o zmianach tylko sama musiałam wydzwaniać i dopytywać :( ale najważniejsze żeby gości bawili :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
Jolczi 2012-11-09 13:52:04
zgadzam się z Tobą, a byliście już słuchać ich w nowym składzie? my mieliśmy ich jechać słuchać na przełomie wrzesnia/października.. ale narazie nikt nie dzwonił NIESTETY. Mam nadzieje, że jednak sobie przypomną o klientach :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
alf777 2012-11-09 15:34:42
Uuuuu widzę, że antykampania przeciwko najlepszemu muzykowi Abduclowi z Nietacybyli ciągle trwa...

Streszczę Wam Ludzie po ktrótce pewną historię..
Nietacybyli założył Abdul, ale został z niego wykopany... "Koledzy" aby mu uprzykrzyc zycie stosowali wiele niemiłych "technik" o których nie chce Wam pisac... Abdul założył nowy skład pod nazwą GooroleSKA, gdzie grają z nim prawdziwi muzycy, którzy kazdy swój wystep (obojętnie czy jest to wesele, czy koncert) traktują bardzo powaznie. Muzycy są genialni i zagrają Wam z uśmiechem na twarzy wszystko i to w najlepszy wykonaniu. Nietacybyli swoją "sławę" zawdzięcza tylko Abdulowi i jego wysmienitej grze na skrzypcach oraz wokalowi. GooroleSKA wymiata. Byłem wraz z narzeczoną na dwóch i weselach i muszę przyznać, że lepszej kapeli grającej w 100% na zywo nie słyszałem !!! Możecie ich zreszta posłuchać na fejsbooku, gdzie mają profil założony. Dodam jeszcze, ze Nietacybyli po podziale zespolu mieli sie zrzec praw do nazwy "Nietacybyli", czego nie zrobili i nadal jadą na opinii wykreowanej przez Abdula... ale niedługo... Ludzie poznają zaraz różnicę w wykonaniu. Spadek jakości Nietacybyli po odejsciu Abdula jest masakrycznie duży! Tyle mam do dodania!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
alf777 2012-11-09 15:37:12
Aaaaa... ja na swoje wesele piszę do nich ba fejsbooku - wystarczy polubic GooroleSKA i kontakt jest cały czas. Słyszalem, za w styczniu maja nawet grac koncert w Krakowie... i chyba pojedziemy bo chlopaki oprócz tego ze grają zajebistą góralszczyzne to jeszcze na disco i rockowo dają takiego czadu, że dech zapiera. Piszcie do nich na fejsie - GooroleSKA.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
jarekw 2012-11-09 16:36:19
Miałem się nie odzywać ale wywody alf777 mnie po prostu rozwaliły.....
Z racji mojej pracy mam kontakt z zespołami grającymi na imprezach praktycznie ciągły. Po rozpadzie zespołu NieTacyByli powstały 2 zespoły: NoBoTak oraz FabrykaFolk.
Wszystkie wymienione wyżej zespoły słyszałem na żywo. Jakie wnioski? NoBoTak-super klawiszowiec i gitarzysta, wokal i skrzypce Bogdana wszyscy znają. Są jeszcze nie bardzo zgrani, natomiast mają tendencje do "gwiazdorzenia";) (np. terminy ustala się z menagerem)
FabrykaFolk- super gitara i skrzypce, doskonały saksofon..
MOje zdanie jest takie, że każdy z tych zespołów gra troszkę inaczej. Natomiast obiektywnie stwierdzam, że jak jeden tak drugi wart jest polecenia.
Natomiast nie widzę powodu do roztrząsania kwestii rozstania się poprzedniego składu na forum publicznym. To po prostu ich sprawa.
do alf777 - ja znam zgoła inną wersję rozstania....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
alf777 2012-11-09 18:11:09
Rozumiem. moze faktycznie nie znam wszystkich szczegolow. nie wnikajmy w to. Z tego co wiem...nie ma zespolu NoBoTak..to byla taka nazwa robocza. Obecnie z tego co wiem jest GooroleSKA i chlopaki napradwe daja rade. A Abdul ze swoim wokalem zajdzie bardzo daleko. pozrawiam wszystkich. alf777
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
alf777 2012-11-09 18:22:29
Z chlopakami tez sie mozna spokojnie dogadac. Manager bierze na siebie tylko czesc obowiazkow. Chlapaki z tego co wiem maja duzo pracy - robia chyba teZ autorski material...dlatego maja czasami odciazenie w postaci managera....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
Jolczi 2012-11-10 08:03:58
szczerze mówiąc mnie nie interesuje dlaczego, czy przez kogo zmienił się skład.B) Chciałam po prostu wiedzieć, jak gra obecny skład. Tyle z mojej strony. https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
alf777 2012-11-10 16:30:25
Zdaniem moim i moich znajomych GooroleSKA z Bodziem jest lepszym wyborem.... to oczywiscie subiekcja. Najlepiej ich posluchac. ps. slyszal ktos ich demo z facebooka ? Rewelka jak dla mnie..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
mig 2012-11-12 22:30:38
Wiesz mnie też powiedzieli, że będą październik/listopad mieć już stronę i demo ale jak na razie nic :( też się z nimi umawiałam jak dotąd bezskutecznie. ale jeśli jest nas już 2 pary może zrobiliby wspólną próbę... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
zwierzak 2012-11-13 00:21:59
jarekw piszesz "Z racji mojej pracy mam kontakt z zespołami grającymi na imprezach praktycznie ciągły." wiec jesli to prawda to siedzisz nieco w temacie...tym bardziej za cholere nie rozumiem czemu cos co jest kwestia normalna czyli to ze nad kalendarzem zespolu i czescia obowiazków czuwa jedna osoba w postaci managera nazywasz gwiazdorzeniem...jesli wspolpracujesz z zespolami typu tralalausiasia ok - wystarczy ze ktos z zespolu to ogrania ale gooroleska z tego co czytam dziala wieloplaszczyznowo (koncerty, material autorski, wesela) wiec z mojego punktu widzenia, a amatorem w temacie tez nie jestem, manager to rzecz konieczna a nie zbedny luksus czy gwiazdorzenie...ale co ja Ci tam bede tlumaczyl skoro Ty "masz kontakt z zespolami" i wiesz lepiej...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
mig 2012-11-19 18:48:54
Jolczi... zespół NieTacyByli obecnie po przekształceniu nazywa się FabrykaFolk I odnalazłam ich stronkę :) niestety nadal bez demo...https://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
para2 2012-11-19 22:29:49
A ja z moim narzeczonym słyszeliśmy zespół fabrykafolk, śpiewał w nim i chłopak i dziewczyna. Moim zdaniem zmiana dodała iskierkę do zespołu. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Nie ma też problemów z komunikacją, zawsze odbierają telefon ewentualnie oddzwaniają(rozumiem, że ci ludzie pracują, więc nie zawsze mogą zaraz odebrać). Demo nie jest im potrzebne wystarczy powiedzieć, że chcielibyście ich posłuchać jak graja (tak my zrobiliśmy)a oni zrobią resztę, zaproszą was np. na próbę. Nawet jeśli mieli jakieś problemy, to myślę, że zespół wyszedł na prostą i świetnie sobie radzi. W końcu zespół to grupa ludzi a nie jeden muzyk i zmiana jednej osoby nie zawsze wpływa na zespół negatywnie. Ja polecam ich jak najbardziej! Zagrają u nas na pewno! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
mig 2012-11-20 17:49:48
Miło to słyszeć, więc widzę, że nie ma się o co martwić B)dziękuje za informacje :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
Jolczi 2012-11-21 14:19:37
ahaaaaaaa... no to dzięki serdeczne za takie optymistyczne słowa! :) no nic, to musimy się koniecznie z nimi jeszcze raz skontaktować. A strona sama w sobie napawa optymizmem, no cóż, coś się kończy coś zaczyna, ważne żeby iść do przodu! Dzięki jeszcze raz "para2"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
mig 2013-02-07 19:50:22
Witam,
Czy jakieś nowe informacje co do składu zespołu nietacybyli? Bo maja dwie strony internetowe i zmieniają się na nich wokalistki..? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
Jolczi 2013-02-18 08:45:49
Hej, mają dwie strony na fcb to fakt, ale stron www mają tylko jako fabrykafolk ?
My byliśmy ich słuchać trochę incognito ;)jak grają w tej Restauracji Szałas - nie było wtedy klawiszowca (wywnioskowaliśmy że może miał zajęcia, studia w Krakowie) natomiast co do wokalistki, to jest to dziewczyna ze składu z facebooka "Nietacybyli". Grają super, dziewczyna śpiewa ładnie! :) także ja sie już nie martwie "mig" :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
mig 2013-02-20 18:31:03
ooo to super :) bałam się właśnie tej wokalistki, bo nie za bardzo lubię kiedy śpiewa kobieta :/ ale myślę, że w takim wypadku nie ma się co martwić... A nie wiesz czy trzeba przed weselem umawiać się z nimi na repertuar, zabawy itp. rzeczy??? W jakim miesiącu masz Jolczi wesele? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
Jolczi 2013-02-25 18:14:19
w sierpniu :)a Ty mig? ja też nie lubię, ale spoko :) całkiem przyjemnie... :)

właśnie nie pamiętam jak to było z tymi zabawami, nie wiem jak nam to Martyn mówił... ale pewnie lepiej się skontaktować, żeby nie było :D a co do repertuaru to chyba jeśli chcecie jakąś piosenkę na pierwszy taniec konkretną to trzeba...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Strach się bać , Nietacybyli - ktokolwiek widzał, ktokolwiek słyszał :)
mig 2013-02-26 18:55:25
Ja też w sierpniu :)myślę, że trzeba jak najszybciej to załatwić, bo teraz to czas nam będzie uciekał :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in