3°   dziś 9°   jutro
Wtorek, 19 marca Józef, Bogdan, Aleksandryna
4268

Porady

Stomatolog Godny Polecenia

tiesto232 2019-07-16 15:10:17
Witam temat był ale już dosyć dawno temu, a więc ponawiam . Gdzie w Limanowej i okolicy godny polecenia Stomatolog nie za milion $
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Stomatolog Godny Polecenia
ppgg1 2019-07-30 16:43:00
Co niektórym się w głowach przewraca i sami nie wiedzą ile brać.... Na szczęście gabinetów przybywa (a nie ubywa), rynek sam zweryfikuje naciągaczy. Stara reguła: ZADOWOLONY KLIENT POWIE 3-em osobom, nie zadowolony 20-stu. ...a nie ma lepszej REKLAMY ja poczta PANTOFLOWA :).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Stomatolog Godny Polecenia
chomik 2019-08-01 16:01:53
Na pewno mogę polecić gabinet w Słopnicach SROKA (zaraz na początku Słopnic, przed zakrętem ze strzałkami po lewej obok przystanku). Jakość bez zastrzeżeń i przede wszystkim NORMALNE CENY.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Stomatolog Godny Polecenia
slave 2019-08-01 22:19:01
bywałem u kilku stomatologów w Limanowej i niestety wszyscy zapatrzeni na kasę a nie na jakość albo mają przestarzałe sprzęty, po dłuższych poszukiwaniach znalazłem dentystę co traktuje klientów jak VIP-ów i nie jest drogi ale i nie najtańszy, w Dobrej w ośrodku przyjmuje, Pan Kagan, i ma przystępne godziny pracy nawet dla osób pracujących przyjmuje wieczorami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Stomatolog Godny Polecenia
termalny 2020-03-02 18:34:00
Dużo tańsze (około 2-3 razy niższe ceny) na usługi stomatologiczne są na Ukrainie. Oczywiście nie opłaca się tam jechać za 1 plombą. Jeżeli masz trochę droższe sprawy, to taki na przykład wyjazd do Truskawca https://medeacentrum.pl/termy/truskawiec-ukraina/ wraz z leczeniem stomatologicznym może się opłacić. Dodatkowo będziesz miał w tej cenie noclegi w Sanatorium Truskawiec, wyżywienie, inne zabiegi, można zwiedzić Lwów ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in