3°   dziś 9°   jutro
Wtorek, 19 marca Józef, Bogdan, Aleksandryna
4268

Porady

Sterylizujcie swoje koty i psy!!!

averynicegirl 2019-10-14 21:21:07
Sterylizujcie swoje koty i psy!!! Szanowni Państwo, już czas wziąć odpowiedzialność za los swoich psów i kotów. Naszym obowiązkiem jest przeciwdziałanie bezdomności zwierząt. Jeżeli ktoś ma wątpliwości – nie ma takiej konieczności, żeby wasz pies czy kot posiadał potomstwo dla prawidłowego funkcjonowania. Proszę spojrzeć na sytuację schronisk…https://krakow.tvp.pl/43577739/krakowskie-schronisko-dla-zwierzat-przepelnione Nie przyczyniajmy się do dramatów, które zbyt często są naszym udziałem. I mają miejsce z powodu naszego zaniedbania. Sterylizacja czy kastracja nie powoduje zmiany charakteru naszego psa, kota. Nie zmieni naszego pupila w leniwego, nieszczęśliwego śpiocha. Zapewniam was, że polepszy się wasze samopoczucie szczególnie wiosną, ponieważ wasze psiaki i kociaki nie będą znikać na kilka dni w wiadomym celu. Te natomiast, które są uwiązane na łańcuchach lub spędzają życie w klatkach nie będą wyć i szczekać jak szalone z wiadomego powodu. Poza tym uchronicie je od licznych chorób nowotworowych związanych z układem rozrodczym . Spójrzcie państwo ile regularnie zamieszczanych jest ogłoszeń kiedy to poszukiwani są nowi właściciele psów i kotów….To nie ma końca. Wspaniale, że te zwierzęta nie są porzucane, tylko zmieniają właścicieli. Można zapobiec także takim sytuacjom w prosty sposób –STERYLIZUJMY ZWIERZAKI. To nie kosztuje dużo, są gmin, które współfinansują sterylizację. Pomyślcie drodzy Państwo, że to od WAS i tylko od WAS zależy los zwierząt żyjących w naszym otoczeniu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sterylizujcie swoje koty i psy!!!
czwarta 2019-10-19 10:26:12
Może by tak wreszcie kościół pomógł w tej sprawie? Zajmuje się w tym kraju wszystkim, o wszystkim chce decydować, niech uczuli owczarnię chociaż raz w słusznej sprawie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sterylizujcie swoje koty i psy!!!
Technik 2019-10-22 14:46:34
Ja ze swoim kotem przeprowadziłem rozmowę wychowawczą i problem z głowy. Trzeba rozmawiać ze swoimi pupilami a nie odrazu STERYLIZACJA!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sterylizujcie swoje koty i psy!!!
czwarta 2019-10-23 09:28:35
Technik, za to grozi 5 lat :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sterylizujcie swoje koty i psy!!!
Technik 2019-10-23 10:26:50
Czyli 1/3 tego chorego narodu grozi 5 lat !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sterylizujcie swoje koty i psy!!!
kacpermad 2019-11-04 10:15:16
hejka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sterylizujcie swoje koty i psy!!!
blankanen 2019-11-26 20:12:41
hjeo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sterylizujcie swoje koty i psy!!!
averynicegirl 2019-11-27 00:22:51
Zgadzam się Czwarta z twoją opinią o biernej postawie Kościoła wobec zwierząt,. Ta sytuacja jest niezrozumiała i niesamowita, zważywszy chociażby na fakt, że Papierz Franciszek przyjął imię świętego, którego filozofia jest chyba wprost przeciwna do postawy Kościoła niestety. Może kiedyś się to zmieni, ale puki co znam nieliczne wyjątki.
https://www.youtube.com/watch?v=vGXIyd-yKhs
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sterylizujcie swoje koty i psy!!!
bachata 2021-04-29 08:28:51
Zgadzam się, sterylizacja jest potrzebna. I warto poczytać trochę o kotach, zanim się jakiegoś przygarnie. Ja szukałam informacji, zanim wzięłam kota, natknęłam się na przykład na taki tekst: https://koty24.pl/informacje,ac430/jaki-kot-dla-kogo-wybieramy-rase-kota,4277,. Wybrałam dachowca:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in