14°   dziś 14°   jutro
Sobota, 11 maja Iga, Ignacy, Franciszek, Filip, Mira, Władysław
2168

Wydarzenia

Starostwo Powiatowe w Limanowej.

Doradca 2012-03-05 08:20:19
Czy ktoś wie ile osób jest zatrudnionych w Starostwie Powiatowym w Limanowej i w jednostkach jemu podległych?.
Może Pan Asystent odpowie?.
Dodatkowo ile stażystów jest w Starostwie i jednostkach podległych ilu pracowników interwencyjnych i jak to się ma do przyznawanych staży i prac interwencyjnych dla innych Gmin z terenu powiatu?.

O ile wzrosło zatrudnienie w Starostwie Powiatowym w ostatnim czasie?.

I jeszcze jedną plotkę chciałem zdementować i proszę Pana Asystenta o zdementowanie jej bo mamy dbać o to by ludzie nie plotkowali czy to prawda że Pan Andrzej Florek pracuje w PZD w Limanowej?.

Czy PZD Limanowa będzie miała specjalistów od budowy dróg -dziennikarzy-i panie od odbierania telefonów?.

Proszę jak ktoś wie,jak ktoś widział pisać, plotkami się proszę nie interesować tylko informacje potwierdzone.
Pozdrawiam Pana Asystenta-fanklub.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starostwo Powiatowe w Limanowej.
Doradca 2012-03-05 08:38:28
Pomagamy dementować krążące plotki.
Dbamy o Twarz naszego "Idola". Każdą krążącą opowieść która nie będzie prawdziwa tu na tym portalu dementujemy.
Mamy jeden nadrzędny cel. Pomagamy charytatywnie,wspieramy Pana Asystenta. Prawda to jest to co powinno nam przyświecać.
Fanklub.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starostwo Powiatowe w Limanowej.
Doradca 2012-03-06 18:47:44
Jak się w ostatnich godzinach dowiedziałem ze źródeł uchodzących za dobrze poinformowane (zazwyczaj) Pan Redaktor Toporkiewicz to "podobno" przyjaciel Pana Asystenta, chociaż Panu Asystentowi nie dorasta do pięt i nie powinien się porównywać do dziennikarzy, bo obraża tych prawdziwych dziennikarzy jak tu na portalu „ktoś”?. napisał mając jednak na uwadze tę przyjaźń nieśmiało zapytam czy mogę liczyć na zadanie po przyjacielsku powyższych pytań Panu Asystentowi?.

Po przyjacielsku rozumiem, że odpowiedź będzie w tym samym dniu.
Na odpowiedź Pana Asystenta fanklubowi nie mamy co liczyć , Pan Asystent „olał” fanklub więc fanklub „oleje” Pana Asystenta.

A mieliśmy szczere chęci.

Mam jeszcze jedno pytanie związane z informacją na stronie Powiatu i na portalu:

” Jednocześnie w związku z zakończeniem pracy przez dotychczasowego asystenta Starosty Limanowskiego - Andrzeja Florka, Zarząd Powiatu Limanowskiego składa serdeczne podziękowania za dotychczasową pracę.”

Jak to jest z tym Panem Florkiem pracuje czy nie pracuje?.

„- Życzymy Panu Andrzejowi Florkowi, by sukcesy w pracy zawodowej, oraz powodzenie w życiu osobistym, stanowiły dla niego źródło satysfakcji, jak również były motywacją do realizacji powziętych planów i zamierzeń. Życząc spełnienia ambitnych zamierzeń, pozostajemy z wyrazami szacunku!”

Ile sarkazmu jest w tych słowach. Czy to nie jest robienie z ludzi przysłowiowych wariatów?.
Jeżeli prawdą jest nie plotką, że Pan Florek jak przysłowie mówi „zamienił siekierkę na kijek” to faktycznie bardzo ambitne zamierzenia, wręcz wszyscy powinniśmy Jemu samemu złożyć wyrazy szacunku, co też tym samym ja czynię.

Panie Redaktorze Toporkiewicz takich przyjaciół to w korcu maku szukać.
Nareszcie wiadomości będą na bieżąco nie za 14 dni
Zastanawiam się tylko czy to nie jakiś „ układ” bo słyszałem jak plotkowali, że Pan Asystent też jest przyjacielem Pana redaktora TV28 Józefa Budacza. Ciekawe jak to z tymi przyjaźniami jest ?.
:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starostwo Powiatowe w Limanowej.
Doradca 2012-03-08 07:30:54
Minęło już kilka dni Pan Asystent obiecał nam nową politykę informacyjną w Powiecie i NIC. Kompletna cisza.Wejście miał mocne. TV28 zapowiedziało wywiad w środę, ja proponuję Panu Redaktorowi Toporkiewiczowi spotkanie z Panem Asystentem wcześniej, w końcu przyjaźń do czegoś zobowiązuje. Porozmawiajcie jak dziennikarz z dziennikarzyną:) Może jakaś mała relacja ukarze się ze spotkania, a TV28 zrobi z tego reportaż:) :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starostwo Powiatowe w Limanowej.
cortez 2012-03-08 09:16:32
Taaa...wejście miał mocne jak nie przymierzając Mucha... Ale... Ślisko, to pewnie już się...no.... wywalił, co niejaki Tomaszewski przewiduje dla wszystkich tego typu przypadków...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starostwo Powiatowe w Limanowej.
Doradca 2012-03-08 19:39:11
Wysłuchałem całego programu z Panem Asystentem w TV28 i muszę bezsprzecznie przyznać, że odebrałem to bardzo pozytywnie.
Tak jakbym oglądał nowe wcielenie Pana Asystenta.
To dobrze. Jest to istne przeistoczenie i Ja osobiście daję Panu Asystentowi "4" w skali ocen szkolnych.
PW które otrzymałem, uważam za mało istotny element o którym nie chcę pamiętać i daję Panu Asystentowi szansę na wprowadzenie nowej polityki informacyjnej i liczę na wiele merytorycznych dyskusji na tym portalu.
Życzę by te założenia zostały wprowadzone a zapewnienia które usłyszałem mogliśmy odczuć w dyskusji.
Powodzenia Panie Asystencie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starostwo Powiatowe w Limanowej.
Doradca 2012-12-30 15:43:10
Niedługo minie rok oficjalnej i nieoficjalnej pracy Pana Asystenta.

Czas podsumowań:-(

Może ktoś napisze scenariusz do noworocznej szopkihttps://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starostwo Powiatowe w Limanowej.
Doradca 2013-01-04 09:10:23
„Raz pod wozem, raz na wozie, tak się żyje w Panderozie,
którą czasem w telewizji Polską zwą.
Dzisiaj żyjesz, jutro gnijesz, co zarobisz, to przepijesz,
to wyrazić dzisiaj pragnę piosnką tą”
:-(:-(:-(https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starostwo Powiatowe w Limanowej.
Doradca 2013-01-04 09:21:56
To nie ja to:

Dj Waldek - Diss na Kiepskich - YouTube


www.youtube.com/watch?v=vcVQsVzUZ9Q
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starostwo Powiatowe w Limanowej.
kpiarz 2013-01-04 10:22:40
Mogę prosić o jakiś link do tego cud - programu z udziałem Pana Asystenta, @Doradco? Ja to takiej telewizji jak TV28 nie oglądam, więc nie wiem gdzie to tego szukać:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starostwo Powiatowe w Limanowej.
Doradca 2013-01-04 16:13:01
Ja nie chcę ale muszę się napić: DJ Walduś - Grilowanie

www.youtube.com/watch?v=jwOK2Zc-1qs
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starostwo Powiatowe w Limanowej.
romcio1985 2013-01-05 23:14:18
nie kopie się leżącego, dajcie już spokój Panu Waldkowi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starostwo Powiatowe w Limanowej.
Doradca 2013-01-06 16:56:08
romcio1985 masz rację.
Powodzenia. I samych dobrych dni.
EOT.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starostwo Powiatowe w Limanowej.
wiemniepowiem 2013-01-06 17:03:51
ale to tutaj leży?

Jeśli facet dojdzie do wniosku, że Go obrażacie to pewnie zareaguje odpowiednio :)

moim zdaniem leży i kwiczy Pan Doradca i kilku Jego przyjaciół od piaskownicy komentatorskiej :)

Takie tam tkmiski z kilkoma innymi swoimi wcieleniami nickowymi :)

Myślę, że reszta bawi się znakomicie i uśmiecha szyderczo :)
Doradca myśli, że wie a realnie wie to co chciano aby wiedział :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starostwo Powiatowe w Limanowej.
Doradca 2013-01-06 17:29:40
Po co się odzywasz jak Ciebie to nie dotyczy?

Każdy jest tylko człowiekiem nie bogiem.

Każdy popełnia błędy, każdemu trzeba dać szansę.

Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze dla Pana Waldka.

Dla mnie EOT.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starostwo Powiatowe w Limanowej.
dexter 2013-02-07 09:44:17
Wczoraj widziałem reklamującego się na bilbordzie świetlnym Pana Starostę. Rozumiem, że reklamując własną osobę, sam za nią zapłacił?(z tego co się orientuję jest to dosyć kosztowna reklama)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starostwo Powiatowe w Limanowej.
Doradca 2013-02-07 10:49:25
@ dexter to wszystko w ramach dobrej współpracy i wzajemnego zrozumienia. Reklama na bilbordzie świetlnym jest na pewno darmowa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in