Baner Baner
7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Stacje Paliwowe które polecacie

cool 2011-03-08 21:13:00
Witam mam pytanie które stacje paliwowe polecacie z samej Limanowej i okolic a których nie ??
Na których stacjac jak zatankujecie np Lpg czy ON pojeździcie ekonomiczniej i nie tracąc na mocy silnika

*Na których stacjach wam się trafia jakieś felerne paliwo dosyć często ? Ostatnio po tankowaniu samochodu na orlenie w lim samochód był bardzo mułowaty i dlatego tak pytam :?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Stacje Paliwowe które polecacie
djdeejay 2011-03-08 22:18:30
Orlen na Krakowskiej polecam jak najbardziej. Tankuję tam 98 i LPG i do tej pory nie było żadnego problemu. Natomiast kiedyś po zatankowaniu przy Imie(r) 98-ki, nie mogłem spokojnie dojechać do domu, tak zaczęło szarpać, i jak się okazało, w benzynie był jakiś syf. Gazu tam nie próbowałem. W Piekiełku na tej małej stacyjce LPG też można spokojnie tankować, nie narzekam, a i obsługa jest wporządku. Na Orlenie, na tarnowskiej kiedyś zatankowałem benzynę, to troszkę mulił. Ewentualnie Orlen na Podłopieniu, na tej prostej, tam też można spokojnie tankować ;) Szerokiej drogi kolego :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Stacje Paliwowe które polecacie
MAGNUM 2011-03-09 08:05:14
Co do LPG to ja polecam stację Lukoila na Mordarce Górnej.Orlen w Limanowej taki sobie,raz lepszy gaz,raz gorszy..Na pewno odradzam Orlen w Chełmcu.Jedno tankowanie wystarczyło,by skutecznie zatkać mi 2wtryski..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Stacje Paliwowe które polecacie
AwM 2011-03-09 10:00:04
ECCO na ZA też sobie radzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Stacje Paliwowe które polecacie
anonim123 2011-03-09 12:51:24
Jeśli chodzi o LOTOS ten w Ujanowicach to omijajcie szerokim łukiem , jakość masakryczna . Polecam ORLEN!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Stacje Paliwowe które polecacie
versato 2011-03-09 22:45:46
djdeejay - ale żeś powiedział :D orlen na tarnowskiej jest tego samego właściciela co w Podłopieniu i szczerze nie polecam tankowania na tych dwóch stacjach! Osobiście tankowałem tam Pb 95 a później Pb98 VERWA i nie byłem zadowolony :( Zmieniłem na stację ECO Oil na augusta i jestem zadowolony, przynajmniej na tych samych litrach robię więcej kilometrów. I właśnie od jakiegoś czasu omijam szerokim łukiem orlen w podłopieniu i na tarnowskiej. Z tego co mówił mi kolega właściciel sam przywozi sobie paliwo i ma większe możliwości "kantu", np może przywozić paliwa z innych hurtowni niekoniecznie z orlenu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Stacje Paliwowe które polecacie
djdeejay 2011-03-10 10:34:26
versato - też o tym słyszałem, i najwyraźniej miałem "szczęście" że na po tankowaniu na podłopieniu nie zauważyłem ubocznych skutków. Natomiast na Tarnowskiej wystarczył 3 tankowania z zawsze wujeżdżałem mułem :) Tylko na Podłopieniu tankowałem 95, a na Tarnowskiej tylko 98 (szczerze to wtedy różnicy nie widziałem).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Stacje Paliwowe które polecacie
cool 2011-03-10 14:09:24
To panowie mówicie że na Augusta spoko paliwo jest na stacji ECO a jak tam diesel na tej stacji ?dość w porzadku ?
Widze ze chwalicie sobie tę stacje musze zatankować z kilka razy i zobaczyc jak się jeździ na tym paliwku .Nie wiem jaki macie wy wrażenie ale ja osobiście na orlenie na krakowskiej mam różne odczucia ponieważ raz sie fajnie jeżdzi auto zrywne a nie raz auto słabsze jest
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Stacje Paliwowe które polecacie
konto usunięte 2011-03-10 15:46:38
Według mojej wiedzy prawie wszystkie stacje benzynowe w okolicy zaopatrywane są w paliwo z Orlenu na Jugowickiej w Krakowie. Dlatego lepsze jest to paliwo które jest tańsze, a pod tym względem Limanowa jest 20-30 gr. na litrze droższa od tanich stacji krakowskich. W ostatni wtorek tankowałem na Auchanie ON po 4,66 a za 2 godziny w Limanowej na Krakowskiej był bodajże po 4,88
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Stacje Paliwowe które polecacie
JAN 2011-03-10 15:53:40
To prawda w Limanowej jest najdroższe paliwo w całej Polsce ale dlaczego ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Stacje Paliwowe które polecacie
djdeejay 2011-03-10 16:14:17
Ponieważ Pan Mieciu w nocy podjeżdża swoim kosmicznym pojazdem i dostaje paliwy za pół darmo. Później trzeba wyrównać różnice magazynowe, czego skutkiem są wyższe ceny ;) B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Stacje Paliwowe które polecacie
artko7 2012-05-09 21:21:47
Najdroższe może nie ale jeśli jest tylko JEDEN konkurent dla Orlenów, czyli Ecco, to ciężko coś zwojować, tym bardziej, że Orlen jest państwowy, a w dodatku mają kilkaset stacji w całej Polsce, a Ecco jest jedno :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in