12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA

bob 2010-09-29 11:48:34
trescia tematu pytam was jakie zdanie macie na temat obsługi w sklepach itp przez naszych limanowskich sprzedawczyków.co mozna w nich byłoby zmienic aby byli mili dla nas a nie jakto w niektórych sklepach bywa bardzo nie ładnie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
SnoozE 2010-09-29 13:42:30
Ja tam nie miewam z tym problemow raczej. O ktore sklepy Ci chodzi ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
matylda 2010-09-29 14:03:25
Bob masz racje, w Limanowej sprzedawcy są bardzo nie mili, zwłaszcza w sklepach spożywczych....stoją za tą ladą jakby ich kto tam za kare posadził, jak im praca nie odpowiada niech sobie znajdą inną a nie psują humoru innym swoimi nastrojami!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-09-29 14:22:01
Potwierdzam wypowiedz matyldy, na sam widok tych rozdetych kwok juz mi sie odechciewa kupowac cokolwiek. Jedynym wyjatkiem jest pani, ktora sprzedaje w spozywczym na dworcu, na przeciwko stanowiska 2 lub 3.Jest bardzo sympatyczna, usmiechnieta. Najgorsze wedlug mnie sa panie w IMA(Sowliny). Zajmuja sie wszyskim tylko nie obsluga klienta. Juz mnie tam kilka razy oszukaly( za 10 nakretkek do sloikow, ktore byly po 0,30gr) policzyly mi 30 zl.POrazka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
bob 2010-09-29 14:30:33
mysle ze nie tylko spozywka ale inne sklepy .byłem ostatnio rozejrzec sie za pierscionkiem zareczynowym i powiem ze kupiłem ale co ja miałem z niektórymi w sklepach z danym artykułem.wszystko pieknie i miło dopuki nie zchodzilismy do cen coraz nizszych gdyz wybranka jest osoba szczupła i nie chciałem zbyt duzego i masywnego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
odessaxxx 2010-09-29 14:35:41
I te remanenty na stoiskach ktore sie zaczely w ciagu dnia w IMIE (przeciez takie rzeczy to powinny robic w niedziele)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-09-29 14:41:16
No cos ty odessaxxx, w niedziele to one odpoczywaja. Po calym tygodniu smiania sie tyle ze nie do klienta a z klienta sa wyczerpane.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
odessaxxx 2010-09-29 15:29:58
Paula25 !!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-09-29 15:53:57
Paula25 - jesteś nie miła, zastanów się czasem co piszesz, dobrze ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
polanka 2010-09-29 16:21:39
Nie narzekam na sprzedawców, ani w limanowej ani gdzie indziej. Chociaz róznie bywa, ostatnio byłam w smazalni na rybce ( nie w Limanowej )pani obsługująca policzyła nam 39zł za trzy porcyjki ryby, no dobra tyle kosztują wiec ok. Ale jedząc już, rozgladając sie po lokalu zauwazyłam wywieszony cennik, wg moich obliczeń wyszło że coś tu nie tak. Pytam panią obsługująca po ile mają w końcu te ryby.Ale pani nie odpowiedziała na moje pytanie podając cenę tylko powiedziała ......że tak pomyliła się przy liczeniu ,zaraz odda mi pieniądze ......heheheh mąz płacił więc to raczej jemu powinna zwrócić, a nie mi.Ja tylko spytałam grzecznie po ile są .Mozna było wyczuć pretensje w jej zachowaniu że ktoś osmielił się upomnieć,nawet nie przeprosiła za rzekomą pomyłke ,więc odniosłam wrazenie ,ze pomyłka była celowa, kwota zwrócona to ponad 10 zł więc nie tak mało wbrew pozorom. Aha w Imie też kiedys policzono mi masło nie za kostkę którą kupiłam tylko cały kilogram masła
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-09-29 16:26:23
Paula25 po co te wulgaryzmy, ktorych nawet nie potrafisz poprawnie napisac? No po co?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-09-29 16:31:45
z zachowania ekspedientek mozna wywnioskowac czy pomylila sie celowo czy tez nie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-09-29 17:15:59
Wystarczy kilku takich klientów w ciągu dnia jak Paula 25 by mieć dość pracy i upierdliwych klientów zadających pytania na poziomie intelektualnym I klasy szkoły podstawowej i kultury osobistej jak cytowana.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
matylda 2010-09-29 17:43:05
A co ta Paula25 napisała?? bo ja nie widzę, chyba że już to usunęła?? Jest taka opcja?? Bo ja dopiero wczoraj się zarejestrowałam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
polanka 2010-09-29 18:25:54
paula napisała jakoby sprzedawczynie w Limanowej to same- innymi słowy- ulicznice .Hehee ,ale w sumie nie wiadomo o co jej chodziło,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-09-29 18:35:48
Wyjątkowo gburowate i nie sympatyczne ekspedientki są w sklepie mięsnym u Szubryta!! Wielką laskę robią ,że raczą obsluzyc , odpowiedziec na zadane pytanie !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
piterek 2010-09-29 18:54:36
to w kturym sklepie bob kupiles ten pierscionek?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
nastka 2010-09-29 18:54:54
a może tak odwrócimy pytanie i zapytamy jakim wrednym jestem klientem naprawdę takich nie brakuje ))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
zoner 2010-09-29 20:00:19
W takim razie czy jest sklep w Limanowej gdzie jest miła obsługa . A z tym wrednym klientem to popatrzmy sami na siebie jak kupujemy i co chcemy bo czasem sami nie wiemy co chcemy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-09-29 20:30:24
robaczek,to u tego Szubryta ekspedientki robią "wielką laskę"???no to dla mnie są więcej niż sympatyczne !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-09-29 20:38:56
taaaaaaaa ..szczególnie ta "zezowata" pani .... ! Za to bardzo miłe i sympatyczne panie są w Biedronce ...! Stojąc przy kasie.. zawsze rozmawiamy , śmiejemy się jak byśmy znały się całe wieki !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
bob 2010-09-30 09:52:43
kupiłem w sowlinach miły młody pan zna sie rzeczy obsługa ok i dopasowanie na poczekaniu polecam jubilera zaremba w sowlinach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
bob 2010-09-30 09:54:02
kupiłem w sowlinach miły młody pan zna sie rzeczy obsługa ok i dopasowanie na poczekaniu polecam jubilera zaremba w sowlinach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
bob 2010-09-30 09:56:20
kupiłem w sowlinach miły młody pan obsługa super w momencie miałem dopasowanie bo jak był taki stary gosc to jaki on ma gust to nie wiem a dopasowanie u niego to ok godziny ponad wiec polecam młodego goscia z zygmunta on jest chyba
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
snicers 2010-09-30 10:20:00
Robaczek111 masz rację z tą obsługą u Szubryta w mięsnym, beszczelne baby a szczególnie dwie Panie, zezowata jest najgorsza. Pan Szubryt powienien się zająć nimi i jak obsługują klienta bo straci bardzo dużo klientów ....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-09-30 18:50:59
ta zezowata kroi szynkę a patrzy na kiełbasę
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
waszka484 2010-09-30 20:28:16
Jak pracodawca da zarobić sprzedawcy 3000zł miesięcznie to napewno będzie miły i uprzejmy. Da mu 700zł, to czego oczekujesz? Kliencie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
Piotr 2010-09-30 21:17:06
Zakupy u Szubryta : 20dag Szynki z Pieca, 0,5 kg kiełbasy Śląskiej , Pasztet i "wielką laskę" tylko ciekawe czy mają na wynos... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-09-30 22:38:33
atojeto strzal w 10!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-10-01 13:30:04
ATOJETO - uwielbiam cię - ta szynka i pasztet - masakra :):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-10-01 13:31:12
tzn szynka i kiełbasa ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-10-01 16:51:56
no to będzie wielkie bum !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
Rybka6 2010-10-02 19:31:17
W Limanowej ciężko trafić na fajnego sprzedawcę, ale skoro właściciele tyle płacą, to nikt za takie pieniądze nie będzie super miły. Kiedyś sprzedawała bardzo fajna dziewczyna u jubilera w bosie (taka czarna). Miła, umiała doradzić i pięknie pakowała prezenty. Szkoda, że takich sprzedawców nie ma więcej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-10-02 20:02:09
No i byłem dziś u Szubryta i była taka oto sytuacja:zezowata ekspedientka przerąbywała żeberka,zrobiła zamach siekierą i wtedy klienci odruchowo zrobili unik .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
Janek64 2010-10-02 20:23:57
Zawsze klient ma racje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-10-02 20:26:14
buhahahahaha dostałeś kosteczką w łepetynę ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-10-02 20:29:29
janek .. TY chyba nie robisz zakupów u Szubryta .... Obsługa jest tam fatalna , panie stoją za ladą za karę ... choc jedyną zaletą tamtejszego sklepu są lustra na ścianach !!! Lubię się w nich przeglądac i poprawiac kosmki włosów .. które opadają mi na twarz ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-10-02 20:34:29
Lustra na ścianach mają powodować, że kiełbas wydaje się być więcej niż jest rzeczywiście.A Ty się tyle nie przeglądaj, bo nie zauważysz jak Cię wypchną z kolejki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-10-02 20:37:20
buhahahah oj spokojnie.... jestem strasznie pyskata ... więc umiem zadbac o swoje ....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-10-02 20:39:27
no ale to chyba nie oznacza że rzucasz mięsem...w mięsnym ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-10-02 20:46:09
ej .. no skąd ... przecież można użyc słów bardzo dobitnych , bez przekleństw ! Ale wiesz co ...panie w tym sklepie ... chyba mnie nie lubią ... bo już kilka razy zwróciłam im uwagę ... dotycząca krojenia wędlin ...! Jednocześnie zaznaczając , że jeśli sytuacją się powtórzy skontaktuję się z właścicielem ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-10-02 20:52:13
nie ma rady,wejdź tam za ladę i pokaż im jak się rżnie baleron; a właściciel ma co innego na głowie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-10-02 20:55:03
nie ma rady,wejdź tam za ladę i pokaż im jak się rżnie baleron; a właściciel ma co innego na głowie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-10-02 20:55:58
nie ma rady,wejdź tam za ladę i pokaż im jak się rżnie baleron; a właściciel ma co innego na głowie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-10-02 20:56:54
Nie ma takiej opcji ... mam już swoją pracę ...a ów Panie ... hmmm .... zawsze mogą ją zmienic Widzisz idąc do swojej pracy ... nie mogę sobie pozwolic na humory , złe dni , zmiany nastroju ... Muszę byc uśmiechnięta , zadowolona .. pełna optymizmu ... cała reszta pozostaje gdzieś poza mną ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
konto usunięte 2010-10-05 13:04:10
...to ciekawe co to za praca Robaczku111...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SPRZEDAWCY A SPRZEDAWCA
snicers 2010-10-06 23:32:20
Robaczek111 jesteś super!!!fajnie wiedzieć że ktoś tak samo myśli o tej zezowatej u Szubryta w mięsnym(co za babsko)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in