Baner Baner
7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1994

Tematy archiwalne

Sprawdzona położna

Karola0609 2011-02-01 15:45:28
Szukam sprawdzonej i godnej zaufania położnej. Proszę o opinie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
ulllaa 2011-02-01 18:24:08
polecam Panią Dudek:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
gmloda 2011-02-01 18:27:10
Pani Grażynka Fecko 504-395-859
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
ben33 2011-02-01 18:44:52
Pani Dorotka Dudka czy Dutka :-) Rewelacyjna!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
sebek18 2011-02-01 20:26:48
Jeżeli chodzi o wykupienie położnej to żadnej! Teraz lepiej dać położnej która ma dyżur i lepiej się tobą zajmie niż ta wykupiona! Mówię z własnego doświadczenia!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
renowka 2011-02-01 21:16:43
Fantastyczna cudowna jedyna w swoim rodzaju poprostu genialna Pani Halinka Piekarska kobieta z powołaniem nie ma takiej drugiej osoby w limanowej tak ciepłej tak pomocnej i życzliwej.Pani Halinka robi ktg w szpitalu tam można ja złapać.Naprawdę szczerze polecam.Dzięki niej nasz czas oczekiwania na poród i sam poród był taki jaki chcieliśmy mieć.Zero nerwów, stresu niepotrzebnego. POLECAM POLECAM POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
FuX 2011-02-01 21:47:45
Ile się mniej więcej daje położnej?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
fok04 2011-02-01 22:07:28
żadana prywatna połozna to jej zawód to jej praca za którą jej płaca , pójdziesz na do porodu i tak sie toba połołożna zajmie tylko bedzie umiała (wiem ze swojego doswiadczenia).rozradzam prywatna połozna!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
ben33 2011-02-01 22:09:15
Z położną z którą chcesz rodzić podpisujesz umowę na której jest określony koszt usługi, jest to 500 zł. Nie możesz jej dać ile Ci się podoba. Tak było dawniej w naszym szpitalu, ale ktoś zrobił z tym porządek i wszystko jest teraz na legalu. A ostatnio koleżance która rodziła początkowo sama, szczególną pomoc zaoferował położna będąca na dyżurze, ale odbyło się to także poprzez spisanie umowy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
Frann 2011-02-02 08:29:25
Większość położnych jest godna zaufania(cokolwiek ma znaczyć to stwierdzenie) Są to osoby doświadczone i nie pracują od dziś w zawodzie. Ważne jest raczej to jakie podejście ma kobieta, która rodzi. Czy słucha tego co do niej mówią, nie drze się jak pomylona, nie panikuje itd. Nawet najzłotsza położna nie urodzi za Ciebie! A za 500zł można kupić całkiem ładną wyprawkę dla dzieciątka:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
paweell 2011-02-02 09:10:45
Zdarza się w naszym szpitalu że na jednym dyżurze położna musi odebrać do dziesięciu porodów, więc czasem warto odżałować i mieć dodatkową fachową pomoc. Poza tym w tej cenie są też wizyty położnej po porodzie i badanie ktg w pokoiku a nie na korytarzu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
alutka 2011-02-02 10:39:17
Gorąco polecam panią Beate Jeż.Bardzo bardzo mi pomogła przy porodzie swoją miłą,ciepłą osobą...i opiekowała się mną naprawde super.nie wyobrazam sobie porodu bez prywatnej położnej.oczywiście tez miałam ktg wczesniej z p.beatką -fajnie bo można się poznać.i potwierdzam opinie od paweell!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
kaya 2011-02-02 11:10:10
A ja nie polecam P. Smoter!Niby była przy mnie ale siedziała tylko i się patrzyła a poza tym nie za bardzo uprzejma!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
konto usunięte 2011-02-02 11:52:24
p. Grażyna Fecko Anioł istny :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
Mary27 2011-02-02 13:30:50
Ja zgadzam się z Frann. Na dyżurze są położne i muszą się zająć rodzącą:-) A 500 zl to sporo pieniędzy... Jak rodziłam drugie dziecko, na porodówce był straszny ruch- wszystkie łóżka porodowe były zajęte:-) ale nie widziałam,żeby któraś mama była zostawiona sama sobie. Ja trafiłam na Panią Fecko i muszę powiedzieć, że opieka pierwsza klasa. Polecam! A odnośnie dawania pieniędzy położnej, która jest akurat na dyżurze to przy pierwszym dziecku wogóle nie chciała wziąć...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
ktos 2011-02-02 14:46:02
"A ostatnio koleżance która rodziła początkowo sama, szczególną pomoc zaoferował położna będąca na dyżurze, ale odbyło się to także poprzez spisanie umowy." Zastanawia mnie tylko czy będąc w trakcie dyżuru można tak, czy to jest zgodnie z przepisami bo przecież każdy ma prawo do bezpłatnej opieki na oddziale? No chyba że szczególną opieką otoczyła po zakończeniu dyżuru?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
Karola0609 2011-02-02 20:23:29
Bardzo dziękuję za wszystkie wpisy. Będą pomocne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
konto usunięte 2011-02-02 20:44:49
Ja polecam także panią Betkę Jeż tak potrafiła ze mną rozmawiać że nawet nie wiem kiedy urodziłam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
princesa 2011-02-06 15:10:32
Ja polecam panią Smoter rodziłam przy niej 3 dzieci:) baba wali prosto z mostu i bez ogródek no a poza tym jedna prawda to taka ze położna nie urodzi za ciebie dziecka... za pierwszym razem dałam w łapę lekarzowi, który przyszedł jak juz rodziłam, a za ostatnim juz z prywatną położną płaciłam 500 zł ale warto bo było 5 porodów;/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
princesa 2011-02-06 15:11:32
ale p. Dutka taż sympatyczna koleżanka 2 rodziła przy niej i zadowolona:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
mars23 2011-02-07 17:08:39
Ja także polecam p.Smoter miła, uprzejma - widać ze ma duże doświadczenie.Poród przy takiej położnej wydaje się być prostszy!!!! :) Był to mój pierwszy poród,ale z przyszłym też na pewno sie do niej wybiore!!! BABA Z JAJEM!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
mars23 2011-02-07 17:08:51
Ja także polecam p.Smoter miła, uprzejma - widać ze ma duże doświadczenie.Poród przy takiej położnej wydaje się być prostszy!!!! :) Był to mój pierwszy poród,ale z przyszłym też na pewno sie do niej wybiore!!! BABA Z JAJEM!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
konto usunięte 2011-02-16 21:12:35
W szkole rodzenia dowiedziałam się że mogę liczyć na fachową pomoc nie angażując położnej.W trakcie KTG położna dużo powiedziała mi na temat porodu.Czytałam proponowaną przez nią literaturę. Bardzo się przydało. Nie mogłam korzystać ze szkoły rodzenia-()pieniądze i czas). Mam jeszcze 2 dzieci,a tak mało wiem. Położna powiedziała mi że każdy poród jest inny-i tak było.Chodziłam do dr.Pieniążka , bo bardzo się bałam, a ona powiedziała że to fachowiec(albo Widomski-Instytucja_tak go nazwała pani położna). Jestem bardzo zadowolona.Moje dziecko jest zdrowe-tak jak ja. Jesteśmy szczęśliwi, bo dzięki dr Pieniążkowi (jest ordynatorem)i personelowi jaki zatrudnia, jesteśmy szczęśliwą rodziną.Dziękuję Pani położnej(nie znam nazwiska),ale pracuje w szpitalu u dr Pieniążka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
MagdalenaZ 2012-03-26 12:59:55
Rodziłam na początku marca i z czystym sumieniem polecam panią Joannę Twaróg. P. Joanna jest szalenie miła, ma kojący wpływ na obolałą i zmęczoną przyszłą mamę. Działa profesjonalnie gdy trzeba, bez zbędnego "zagłaskiwania", zagadywania i uszczęśliwiania na siłę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
budu 2012-03-26 13:03:51
P.Grażyna Fecko- nie "wynajmowałam" jej a zajęła się mną cudownie! i jeszcze P. Beata Jeż
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
ekbiedronka096 2012-03-26 13:52:14
Ja nie rozumiem tych umów i 500 zł, każdy ma zagwarantowaną bezpłatną opiekę,matki nie powinny z tego korzystać.To jest naciągactwo na pieniądze i nic więcej.Pewnie jak nie zapłacisz to cię potraktują jak ...psa nie mogę napisać bo jak sie go żle potraktuje to sie idzie do pudła, to czymże stał sie teraz człowiek?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
brizamedia 2012-03-26 17:38:56
do Frann, zgadzam się z tym co napisałaś, położna nie urodzi za ciebie!!! Rodziłam 2 dzieci i nie miałam prywatnej położnej, moja siostra też. Moja znajoma miała, wydała 500 zł i chyba nie była zbyt zadowolona. Panie położne na które ja trafiłam były bardzo profesjonalne. Po co ten szum, myślicie że jak zapłacicie to będzie lepiej, jak kupicie firmowy wózek to dziecko będzie szczęśliwsze? Jak wydacie fortunę na czasami niepotrzebne rzeczy dla niemowlęcia?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
bet 2012-03-26 20:12:07
Polecam szczerze pania Haline Piekarska,rodzilam trzy razy ,pierwszy raz przy Joannie Twaróg,ale nikomu jej nie polecam,a dwa razy rodzilam przy pani Piekarskiej i naprawdę kobieta wie jak rodzącą się zająć.JEST BARDZO TROSKLIWA NAWET PO PORODZIE.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
LUSI22 2012-03-28 11:00:51
polecam Panią Danutę Kwiatkowską poprostu kobieta anioł polecam wszystkim naprawdę
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
konto usunięte 2012-03-28 14:31:38
Ja polecam p. Smoter. Konkretna osoba, zdecydowana, profesjonalna. Bez cackania wali prosto z mostu i nazywa rzeczy po imieniu :-) nawt nie wiem kiedy urodziłam!!
Naprawdę godna polecenia!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
konto usunięte 2012-04-05 12:44:42
Moja koleżanka rodziła przy prywatnej położnej i nie poleca. Trafiła tak że ta położna miała drugą podopieczną i między nimi chodziła, a położne na dyżurze nie przeszkadzały-w sumie skoro inna wzięła pieniądze za opiekę czemu mają się wtrącać. Poród do przeżycia a położne na dyżurze są po to żeby pomóc a prywatna położna za nikogo nie urodzi, a 500 zł można na wyprawkę dziecka dać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
xsl23 2012-04-05 23:48:33
witam!
każda za pieniążki będzie dobra...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
anetkajm 2012-04-06 11:40:27
Ja polecam Panią Grażynkę Fecko! Fantastyczna kobieta, dla której zawód jest pasją. Profesjonalistka, ze zdrowym podejściem. Urodziłam przy jej asyście dwójkę ślicznych dzieci i nie wyobrażam sobie nikogo innego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
pinokio12 2012-04-14 12:38:10
niebezpieczne wpisy niektóre. Czy zaineresowani to czytają?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
silva 2012-04-14 16:18:33
sprawdzona położna?? Każda która jest na dyżurze. Nie wiem po co ten szał z kupowaniem położnej. Moja znajoma płaciła, i co, położna nie urodzi za ciebie. Poród trwał długo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
silva 2012-04-14 16:19:15
sprawdzona położna?? Każda która jest na dyżurze. Nie wiem po co ten szał z kupowaniem położnej. Moja znajoma płaciła, i co, położna nie urodzi za ciebie. Poród trwał długo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
kasia03 2012-04-14 20:29:12
ja co prawda rodziłam 9lat i 7lat temu i szpitala w limanowej nie polecam wspominam to jako jeden wielki koszmar!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
baku 2012-04-15 08:30:15
@pinokio12 masz rację. Swoimi insynuacjami wyrządziłam krzywdę p. Halinie. To, że nasza "współpraca" nie układała się zbyt dobrze, nie upoważnia mnie do wysuwania takich głupich wniosków.Swoje zdanie mogłam wyrazić w inny sposób.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
ekol 2012-04-19 20:37:12
nie macie ochoty to nie placcie ale nie piszcie glupot nikt na sile pieniedzy z kieszeni nie wyciaga
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
pinokio12 2012-04-19 20:54:12
No proste. Nie macie ochoty to nie płaćcie. Nikt łaski nie robi. Czy czytają zainteresowani? To nie ci zainteresowni. D E C Y D E N C I.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
Diabolo 2012-04-19 23:42:47
A moim zdaniem najważniejsze żeby dziecko było zdrowe i nie było komplikacji
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
lusindaa 2012-04-22 21:50:38
Oczywiście, że nikt za nas nie urodzi, ale mamy prawo wyboru. Dawniej kobiety rodziły bez niczyjej pomocy i też było, ale jeśli możemy sobie pomóc to czemu nie... mi też odradzano prywatną położną-tłumacząc że za 500 zł moge cos sobie kupić czy dziecku, ale posłuchałam samej siebie i miałam przy sobie Panią Grażyne Fecko i czułam się przy niej jak przy najlepszej koleżance, nie wiem jak jest nie miec prywatnej połoznej. ale sama myśl mi bardzo pomogła przeżyć to wszystko, bo nie musiałam się martwić że kogoś przy mnie nie bedzie, a przy "obfitym dniu na porodówce" gdy jest nawał porodów one tez sie nie rozdwoją i nigdy nie wiadomo na jaki dzień trafisz, wiec myśle że życie Twoje i dziecka jest warte to 500 zł ( przez okres 9 miesiecy można zrezygnowac np ze slodyczy,ktore bardzo nam szkodzą i juz 500 zł w kieszeni ) :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
KKO 2013-01-16 15:57:47
POLECAM p. Joannę Twaróg!!! rodziłam przy niej we wrześniu 2012r.konkretna kobieta, widać że z powołania bardzo miła i sympatyczna, ma bardzo dobre podejście do kobiety rodzącej!!! a to jest bardzo ważne w takim ciężkich i stresującym momencie! zajeła się mną bardzo dobrze...od samego początku do końca porodu.. GODNA POLECENIA!!! obym kiedyś w przyszłości trafiła przy porodzie właśnie na nią:) ***POLECAM*** JOANNĘ TWARÓG (668 422 680) to jej prywatny nr.;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
Misia 2013-01-16 16:22:00
Ja polecam panią Marię Filipiak rodziłąm przy niej i tylko dzięki temu mój synek jest cały i zdrowy, gdyż miałam pewne problemy... Ale tak nawiasem to polecam szpital państwowy w Roztoce, fachowa opieka, nikt nie patrzy aby mu dać w kieszeń, znieczulenie za darmo, nie potrzebna żadnej położnej. A szpital piękny człowiek się czuje jak na wakacjach, po porodzie zajmują się dzieckiem możesz wypocząć i nabrać sił...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
mosia 2015-01-07 22:43:53
Czy ktoś orientuje się ile teraz kosztuje położna?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
kaka19900 2015-01-16 11:06:33
Też proszę o podanie ile w obecnej chwili kosztuje położna
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawdzona położna
u88a 2015-01-27 19:09:35
"Opłaty

Szpital nie pobiera opłat związanych z porodem. Indywidualną opiekę położnej poza godzinami jej pracy można umówić w prywatnej szkole rodzenia – 500zł."

więcej na:
http://www.gdzierodzic.info/placowka/835
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in