8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
2168

Wydarzenia

Sprawa dla reportera 04.05.2017

misia12 2017-05-04 22:57:22
Oglądał ktoś?????? 2 reportaże z powiatu były. Szczególne Bulwersujaca sprawa LACH ¡!!!!!!!!!! Jak można chamsko kraść pieniądze na leczenie chorych dzieci!!!!!!!!!!!!! Wyrzucać dziecko z fundacji i szkalować matkę za to że walczy o życie swojego dziecka!!!!!! Koncert charytatywny z którego pieniądze zgarnął organizator i artyści !?! A dzieci Nic!! To gdzie ma tu zastosowanie słowo charytatywny????? Nagłośnić to co robi ta "fundacja" !!! Jestem na maxa wkurzona i zdruzgotana !!!!!! A portal limanowa.in jak zwykle jak coś się dzieje to nic nie wiedzą B) https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawa dla reportera 04.05.2017
limonka 2017-05-05 00:39:10 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawa dla reportera 04.05.2017
pan 2017-05-05 12:50:13
@misia12
Może pamięć Cię zawiodła, ale na temat nieprawidłowości w LACh i konfliktu pomiędzy trzema członkiniami a zarządem napisaliśmy kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt artykułów. Zresztą, pani Jaworowicz kilka z nich cytowała w swoim programie.

Dodam jeszcze że swój post napisałaś niespełna pół godziny po emisji odcinka, spodziewałaś się że informacja na ten temat na portalu będzie od razu?

Pozdrowienia!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawa dla reportera 04.05.2017
misia12 2017-05-05 16:37:22
Te PANtosiu pamięć to pana myli a poza tym od kiedy my jesteśmy na Ty!? Chodzi o to że dajecie info z wyprzedzeniem o tym że jakis Sławomir wystąpi w twoją twarz brzmi znajomo i inne tym podobne shit newsy a nie umiecie dać info że w sprawie dla reportera będą poruszane tak ważne tematy z powiatu !? Trafiło by to do szerszego grona odbiorców a nie spóźniony zapłon . Jak zwykle nic nie wiecie wczesniej i informujecie po czasie !!!!!!!! https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawa dla reportera 04.05.2017
misia12 2017-05-05 16:42:23
" Zresztą, pani Jaworowicz kilka z nich cytowała w swoim programie" gratuluję PANtosiu <slapface>
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawa dla reportera 04.05.2017
pan 2017-05-05 17:05:25
Nie wiem z kim mam przyjemność. Jesteśmy na internetowym forum, a tzw. netykieta mówi że w sieci użytkownicy zwracają się do siebie "per ty" i nie jest to niegrzeczne.

Występów Sławomira nie zapowiadaliśmy wcześniej. Wspomniałem o tym, że byliśmy cytowani w „Sprawie dla reportera”, bo wypowiedź „Nagłośnić to co robi ta "fundacja" !!! Jestem na maxa wkurzona i zdruzgotana !!!!!! A portal limanowa.in jak zwykle jak coś się dzieje to nic nie wiedzą” sugerowała że nie pisaliśmy i nie wiedzieliśmy o tej sprawie, co jest przecież nieprawdą.

Wkrótce po emisji napisaliśmy że sprawa została poruszona w programie, podaliśmy link do strony TVP, a jednocześnie zacytowaliśmy osoby wypowiadające się w materiale, by ktoś kto nie ma czasu oglądać odcinka, mógł zapoznać się z tym tematem. Więc po co te zarzuty?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawa dla reportera 04.05.2017
misia12 2017-05-05 17:21:01
Niestety nie każdy ma internet ale każdy ma telewizor . Jak coś jest ważnego to ludzie dają sobie znać "słuchaj oglądaj program na tym kanale bo ( ... )" Coz, po moim kolejnym poście dalej nie kuma pan chachy. To fakt w 1 poście nie jasno się wyraziłam o co chodzi, ale był pisany pod wpływem emocji , raz jeszcze wyjaśnię ze chodziło o to że mogliście dać info z wyprzedzeniem o emisji odcinka z tak ważnym tematem. Na shit newsy typu Sławomir i inne licytować się nie będę :) pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sprawa dla reportera 04.05.2017
dzinio 2017-05-06 22:08:07
Pani Jaworowicz ma coraz gorsze tematy w tej PISowskiej telewizji a prawda lezy po srodku jezeli chodzi o temat LACHu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in