12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
2168

Wydarzenia

Soprano w Limanowej zamknięte!!!!!

konstan 2015-04-05 11:08:47
Słyszeliście może coś o zamknięciu Soprano w Limanowej? Podobno od Poniedziałku lokal jest już nieczynny:( Moim zdaniem najlepsza pizza tam była:( Co teraz???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Soprano w Limanowej zamknięte!!!!!
hide 2015-04-05 14:32:28
Najlepsza pizza w Limanowej, serio? Zawsze Soprano kojarzyło mi się z najgorszą, byłem tam raz, to dostałem jakiegoś przypalonego placka pizzo-podobnego, ale nie miałem okazji jeść tam ponownie. Chyba, że coś po poprawiło?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Soprano w Limanowej zamknięte!!!!!
azsxdcfv 2015-04-06 00:54:54
I dobrze... Ohydna pizza a sam lokal jakoś nie zachęcał do odwiedzania.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Soprano w Limanowej zamknięte!!!!!
konstan 2015-04-06 12:31:19
Taak? A kiedy byliście tam ostatnio?? Mi tam zawsze smakowało, lokal co prawda porażka ale na jedzenie nie mogę narzekac...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Soprano w Limanowej zamknięte!!!!!
M44 2015-04-06 13:32:45
Jezeli chodzi o jedzenie w lokalu to spoko nie mam zastrzezen . Ale na dowozie to była tragedia .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Soprano w Limanowej zamknięte!!!!!
konto usunięte 2015-04-06 23:44:24
dobrze ze zamykaja do kosciola na modlitwe chwile reflekcji i zadume a nie amerykanskie fast fudy potem nie wstaniecie z wyra nawet o 4 rano zeby napas owce
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Soprano w Limanowej zamknięte!!!!!
cotidiemorimur 2015-04-06 23:46:06
niech lepiej apollo zamknom bo to grecki bog a nie prawdziwy polak jezus chrystus nazareński matke polke miał ojca tez polaka, precz z komunom i obcym bustwem!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Soprano w Limanowej zamknięte!!!!!
konto usunięte 2015-04-06 23:50:16
dawniej to sie chleb ze smalcem i skwarkami jadlo i czlowiek byl szczesliwy a nie teraz jakies pizze kekabi tortille. zabijaja nasza kulture i regionalnosc bardzo dobrze ze zamykaja trzeba pomyslec o dzieciach jedza te fastfoody i przed komputerami juz nic nie znaja i nie szanuja. bardzo dobrze mniej tego swinstwa dobra inicjatywa w szkolach sie zaczyna autoamaty ze zdrowa zywnoscia instaluja. piekna inicjatywa popieram!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in