20°   dziś 23°   jutro
Niedziela, 28 kwietnia Paweł, Waleria, Ludwik, Piotr, Bogna, Witalis
2168

Wydarzenia

Śmierć stadionu w Przyszowej

royski 2012-07-24 11:54:54
Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego w Przyszowej "zaorano" stadion i buduje się w tym miejscu orlika? Czy władze naszej szacownej gminy nie mogly znaleźć innego miejsca na budowę? Dodam tylko, że jakies 3 lata temu olbrzymim kosztem gmina remontowała stadion... a teraz go zaorała. Jestem za budową orlika, ale czemu robi się go kosztem innego obiektu? Gdzie są działacze KS Krokus Przyszowa,przecież teraz chłopaki, żeby pograć w piłkę nożną, na pełnowymiarowym boisku, będa musieli jeździć do swidnika...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Śmierć stadionu w Przyszowej
konto usunięte 2012-08-08 20:44:28
Bo nasza bardzo dobra rada Przyszowej na czele z panem Januszem Mrowcą,Robertem Krasowskim,Andżejem Bargłem sobie tak wymyślili bo za szkołą było mało miejsca niby a w łukowicy jest wybudowany na mniejszym placu a Krokus musi dzielić teraz stadion z bardzo wielką drużyną ze SWIDNIKIEM żal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Śmierć stadionu w Przyszowej
MalaMi33 2012-08-09 09:20:23
No bo jacy mieszkancy taka wies. Gdyby wszyscy zaprotestowali przeciw to napewno by nie bylo teraz zali ze stadionu brak bo napewno jakies zebranie w tej sprawie bylo ale kazdy pomyslał a co mnie to obchodzi mnie to nie dotyczy
...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Śmierć stadionu w Przyszowej
konto usunięte 2012-08-12 23:49:30
Popieram cie mala. Do tej rady co zdecydowali o budowie orlika w przyszowej to musicie dorzucić radnego przyszowej Leśniaka Adama , prezesa straży w Przyszowej Skirlińskiego Antoniego , działacza Galarowicza Krzysztofa , radną Kożuch Marię , sołtysa Kroczka, strażaka Hybla Pawła i pewnie sportowców. Co chcieli to mają. Ktos tę decyzję podpisać musiał, dzisiaj czcze gadanie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Śmierć stadionu w Przyszowej
royski 2012-08-13 00:51:51
A ja nadal nie rozumiem, nie rozumiem dlaczego poświęcono stadion, stadion na którym od wielu lat kopano piłkę, dlaczego akurat tam usytuowano orlika ... a jeszcze nie dawno ten stadion wyremontowano za ogromne pieniądze ,,, naprawdę nie mogę tego pojąć
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Śmierć stadionu w Przyszowej
royski 2012-08-13 00:59:38
a tutaj link do strony na której Gmina chwaliła sie w 2006 remontem boiska w Przyszowej http://www.lukowica.pl/pl/3135/0/Inwestycje.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Śmierć stadionu w Przyszowej
artko7 2012-08-13 11:03:50
Już Ci odpowiadam, orlika można było wybudować w tych "krzakach" od strony szkoły, jednakże trzeba by załatwić kupno ziemi która się tam znajduje,a następnie osuszyć bagno. A jeśli chodzi o obecne miejsce, to wszyscy wymienieni wyżej w komentarzach nie mieli z tą decyzją nic wspólnego, prócz prezesa Krokusa, bo on miał podjąć ostateczną decyzję, a piłkarzy z tego co mi wiadomo nikt o zdanie nie pytał ;) Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Śmierć stadionu w Przyszowej
MalaMi33 2012-08-13 15:58:21
@royski wiesz my normalni ludzie, zwykli zjadacze chleba nigdy nie pojmiemy działań naszych wspanialych , jedynych w swoim rodzaju urzednikow.... Tak jest, tak było i tak bedzie.... I chociaz bys glową o beton walił to nic Ci nie pomoze.... jedynie to walnij sobie kielonka na nerwy :) pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Śmierć stadionu w Przyszowej
peres 2012-08-13 18:11:35
zebrała się zgraja............
A i ostatni gwizdek, by wykonawca dobrze zarobił - taki z Podegrodzia, czy ktoś.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Śmierć stadionu w Przyszowej
peres 2012-08-13 18:15:30
właśnie przeczytałam, że nie odbył się mecz Krokusa Przyszowa w Laskowej. Nie dojechali piłkarze. I nie będą dojeżdżać, jak jest takie frajerstwo, które doprowadza do likwidacji boiska. To zniechęca chłopaków. Są w tej Przyszowej jacyś radni, czy może bezradni? Ukłońcie się komu trzeba. Może "ado" pomoże - wielbiciel(ka) kogoś tam w Łukowicy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Śmierć stadionu w Przyszowej
peres 2012-08-13 18:18:44
artko 7 - nie usprawiedliwiaj kogoś, a może nawet siebie. Krokus miał, albo ma zarząd, który wydał uchwałę, w której się zgodził na budowę orlika na miejscu boiska sportowego. Kolesie zapędzili się w kozi róg. Ktoś to dobrze jednak przemyślał..... i stało się tak, jak się stało.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in