Baner Baner
10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Smażalnia ryb Limanowa

konto usunięte 2013-02-01 12:50:13
Witam czy był ktoś w tej smażalni i jadł tam ryby potrzebuje przepis na to ciasto w którym obtaczają te ryby jak oni to robią chciałabym zrobic w domu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Smażalnia ryb Limanowa
cam 2013-02-01 13:52:30
Jeśli nie byłaś to skąd możesz wiedzieć jakie te ryby są że chcesz takie zrobić w domu? Tak byłam, jest to ryba w ciescie a wiecej informacji można uzyskać u smaego sprzedającego tej jakże niezwylkle smakowitej ryby!:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Smażalnia ryb Limanowa
konto usunięte 2013-02-01 15:58:02
Dawno tam nie byłem, kiedyś przechodząc zaleciał mnie zapach i wstąpiłem. Przez 20 lat nic się nie zmieniło, ryba jak zawsze świetna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Smażalnia ryb Limanowa
konto usunięte 2013-02-01 17:41:28
Byłam tam właśnie, rybe jadłam i jest świetna tylko jakie to ciasto to mnie interesuje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Smażalnia ryb Limanowa
abdulwisimulaha 2013-02-01 19:13:35
Miki02- jeśli tam byłaś i prócz pisania umiesz mówić, to po prostu ich zapytaj :o)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Smażalnia ryb Limanowa
bearchen 2013-02-01 19:19:57
Rybki palce lizac. Sama chcialabym przepis na to ciasto:). Moze gdzies w necie mozna znalezc;).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Smażalnia ryb Limanowa
konto usunięte 2013-02-02 12:45:06
Nie wymądrzaj się jeśli nie wiesz to się nie oddzywaj!!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Smażalnia ryb Limanowa
konto usunięte 2013-02-02 19:27:55
Skoro tak polecacie, to gdzie jest dokładnie ta smażalnia?:)

Ja natomiast uwielbiam zapiekanki w Limanowej naprzeciwko Urzędu Skarbowego.
W sumie, to do tej pory zadziwia mnie fenomen tych zapiekanek - zawsze pełno ludzi, zapiekanki świeżutkie, cena bardzo przystępna nawet kilka razy zdarzyło mi się trafić na brak "towaru" :) Tylko gratulować takiej solidności i takiej rzeszy klientów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Smażalnia ryb Limanowa
Ogi 2013-02-03 08:57:48
Smażalnie pamiętam jeszcze z lat osiemdziesiątych jak z dziadkiem po spacerze wpadaliśmy na rybke :D, bardzo specyficzne miejsce, a ryby palce lizać.
Jeżeli chodzi o ciasto, to moja babcia robiłą bardzo podobne to tego ze smażalni, naleśnikowe ale ciut inne, zamiast wody używała wody z bąmbelkami (mineralnej), podobno kryniczanka najlepsza, bardzo gęste, i dodawała proszek do pieczenia, sam próbowałem, niestety nie wychodzi mi tak dobre, ale namiastka jest.
Może to kwestia "ręki". :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in