Wtorek, 17 września
Franciszek, Hildegarda, Justyn, Justyna, Robert, Lamberta, Narcyz
1991

Tematy archiwalne

skuter 12KM!!!

Witam.Trafiłem na ofertę sprzedaży Ventus Modo po tuningu,który według właściciela ma moc 12KM!!! Możliwe jest tyle wyciągnąć z sinika,który ma chyba fabrycznie 4KM???
RE: skuter 12KM!!!
zapomnij! ;) poza tym zmiana 50 ccm na 80 ccm to porażka. kup sobie markowego używanego skutera bez tuningu, bedziesz miał więcej frajdy i dłużej pojeździsz
SZUKAM "chłopaka" z KĘT który ożenił sie w Limanowej. Dotyczy to pracy w ogrodnictwie o którą pytał na jesien i jakieś 3 tyg temu-zainteresowany wie o co chodzi i gdzie to było.PRZEPRASZAM ZA POST ODLEGŁY OD TEMATU
w sumie, ogrodnika tez mozna stuningować :D
z 4 km mozna i 20km zrobic cylinder itp... jezeli masz odpowiednio duzo $$ to da sie wszystko. a jezeli to chinczyk a z tego co widze to tak to lepiej sie nie pakuj w takie cos,
nie możliwe to jest...można coś podnieść moc przez zrobienie szlifa,większy cylinder,tłok,pierścionki itd.itp.,ale bez przesady.Jak masz zamiar coś kupić,to markowego..napewno Ci tu polecę Peugeota..za nie dużą kasę można kupić Speedaka..:)pzdr
polecam yamahe neos - świetny skuter
no chyba ten własciciel misiał byc po niezłej imprezie ze tak młówi
Magnum robiłem F12 i z mocy 4km i 80km/h max wyszło koło 20km i 150 km/h. jednak koszty to juz inna bajka.
M44..to gratuluje..widać,że lubisz takie solidne przeróbki..:),ale ja mówię,że dla przeciętnego zjadacza chleba,takie wydatki to kosmos..:)a z żywotnością silnika jak??
Nie robiłem tego dla siebie ja tylko rozebrałem i poskładałem wszystko . spalanie wzrosło o 1l na 100 a odosnie zywotnosci to jak sie dobrze "dotrze" silnik to powinna byc ona podobna do oryginału. no i wydatki - kosmos. a odnosnie tego ventus to lepiej kup oryginał bo nikt nie wie ile bys tym pojezdził
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in