10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Skup Złomu

mody 2011-02-25 17:49:37
Gdzie w Limanowej opłaca się sprzedać złom. Stal i metale kolorowe. Gdzie dostane najlepszą cenę i mnie nie oszukają.https://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skup Złomu
konto usunięte 2011-02-25 18:00:30
Suleks Bartłomiej Sułkowski. Na Kopernika (za dworcem koło wulkanizacji), zawsze na kolory najlepsza cena, przy większych ilościach podnosi cenę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skup Złomu
konto usunięte 2011-05-01 11:24:54
BLACHMIX koło torów w sowlinach szybka obsługa łatwość wydołowania i nawet czasem policzą na korzyść a jak złom samochodowy polecam na zamiesciu nie tylko można sprzedać auto z zyskiem ale i załatwia formalności a jak chcesz coś kupić to wszystko tam kupisz w dodatku można coś wynegocjować
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skup Złomu
konto usunięte 2011-05-28 20:24:33
Mój mąż jest elektrykiem i często sprzedaje złom. Sprawdził już wszystkie skupy i Sulex ma: pewną wagę, można liczyć na uczciwą obsługę i dla stałych klientów lub przy większych ilościach mają zawsze dobre ceny. Poza tym też są w stanie załatwić wyzłomowanie samochodu bo sami złomowaliśmy tam grata.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skup Złomu
yacobs 2011-05-29 12:18:11
Sulex - sprawdzałem już wszędzie w Limanowej i faktycznie tam się najbardziej opłaca. Waga sprawdzona, dobre stawki-polecam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skup Złomu
marcel109 2011-06-06 21:57:22
Sulex - spoko obsługa , negocjacje cen z korzyścią dla klijenta . Miałem większą ilość bez problemów podstawili mi samochód żeby można było spokojnie załadować , Polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skup Złomu
misiek2121 2011-06-07 11:22:03
Jestem tego samego zdania :)konkretna obsługa oraz odpowiednie ceny, polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in