Piątek, 28 stycznia
Agnieszka, Julian, Walery, Karol, Tomasz, Karina, Lesław
1118

Hyde Park

Skup makulatury

Witam. Wie ktoś może czy na terenie Limanowej znajduje się jakiś punkt gdzie można by oddać makulaturę?
RE: Skup makulatury
chyba w Lim czegoś takiego jeszcze nikt nie wymyslil... :)
MalaMi33 mylisz sie;)Jest taki skup. Makulature skupuja na skupie zlomu na terenenie Zajezdni Pasyk & Gawron ul. Z.Augusta 12
Ok. dzięki za info ;)
O kurcze
:)
od dzis zaczynam składować makulaturę :D
Asgard Nie ma za co;)MalaMI33 zycze powodzenia;)cena powala 12gr za kg;)
Mogę z swojej strony polecić inny punkt makulatury, co prawda nie jest to punkt skupu ale jest taka możliwość zostawienia makulatury po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem. Myślę, że jest taka możliwość. Najlepiej, wcześniej byłoby uzgodnić to z właścicielem skupu Panem Wiesławem Z, że chce Pan/Pani oddać makulaturę.

- Punkt makulatury o którym mówię znajduje się na ulicy Fabrycznej w Sowlinach. Jedziesz ulicą Fabryczną do końca, po drodze mijasz ZUM i jedziesz dalej za bramą skręcasz w prawo. Po prawej stronie masz wjazd a tam bramę, z samochodu zobaczysz belki makulatury. Tam wjedziesz i będziesz mógł zostawić makulaturę.

- Na pytanie ile za kilogram makulatury ? Odpowiadam nie wiem ile, bo o to musisz zapytać właściciela. To bardzo fajny Pan, więc myślę, że nie będzie z tym problemu.

- Ważne: makulatura musi być czysta tzn, nie może tam być folii, śmieci itp. rzeczy, najlepiej spakowana do jakiegoś papierowego worka lub związana sznurkiem, lub w pudełkach.

- w soboty nikt tam nie pracuje, zostawisz od PON - PT od godz 7.00 - 15.00

Kontakt:

Pan Wiesław Z.
Tel: 602248349
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in