Piątek, 20 maja
Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
1137

Hyde Park

Sklepy sprzęt gastronomia

Dzień dobry, próbuję znaleźć dobrą firmę zajmującą się sprzedawaniem g sprzętu do gastronomii. Chodzi mi o piece, lodówki, zmywarki. Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości produktów i szerokim asortymencie sklepu. Czy moglibyście coś polecić?
RE: Sklepy sprzęt gastronomia
możemy, ale po co ?
zaraz przecież sam wrzucisz linka do takiej firmy.
tak grubymi nićmi szyjesz że z kilometra oko wywraca.
weź sie człowieku do uczciwej roboty i nie rób z siebie pajaca.
Przecież oszołomie sam szukasz, pytasz, a potem znajdujesz i zamieszczasz. Jeszcze bezczelnie pytasz, czy znamy jakieś, a swoją robotę już zrobiłeś. Portal powinien to blokować, bo to jest działalność z darmową publikacją.
Przepraszam, to płeć żeńska niby, więc jeśli nawet to prawda, to wszystko to samo tylko w rodzaju żeńskim.
Seria PT tego producenta - https://www.winterhalter.com/pl-pl/produkty/zmywarki-kapturowe/seria-pt/ Jeśli wstępnie rozpoznawaliście rynek, to na pewno o nich słyszeliście, bo raczej pod względem wydajności i solidności rozwiązań są zdecydowanymi liderami. Na pewno radzę zwracać uwagę na niezawodność - nie mieliśmy takiej sytuacji, abyśmy przez kłopoty ze sprzętem mieli problem z obsługą klientów. Zmywarka doskonale radzi sobie nawet z mega poważnymi zabrudzeniami. Widziałem, jakie rzeczy do niej trafiały. No i co istotne - jest oszczędna, a to naprawdę ma duży wpływ na koszty jej używania.
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in