12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
4272

Porady

sklep z rowerami w limanowej

gniepla1 2012-01-29 18:29:05
Cześć Wszystkim:)
Gdzie najlepiej w limanowej kupic rower ???
W jakim sklepie polecacie???
Z góry dziękuje za odpowiedzi;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: sklep z rowerami w limanowej
gniepla1 2012-01-29 19:48:00
prosze o porade bo mam zamiar kupic rower w cenie 1000-1300
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: sklep z rowerami w limanowej
swoja 2012-01-29 20:09:28
Polecam zakup w stansporcie, sama kupiłam w ubiegłym roku i jestem b. zadowolona ;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: sklep z rowerami w limanowej
AwM 2012-01-29 20:09:51
Polecam sklep i serwis na ulicy Kościuszki (wylot na Sącz). Jest tam duża reklama, ciężko przegapić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: sklep z rowerami w limanowej
Sniper 2012-01-29 20:56:02
troszkę mało kasy co się przekłada na to, że w tej cenie wszystko jest prawie identyczne.
Tak czy siak zdecydowanie u Łukasza Sukiennika przy wylocie na Sącz. z prostego powodu - gość zna się na rzeczy i nie wciśnie Ci byle gówna tylko dlatego, że handlują daną firmą jak w stansporcie, gdzie nie ma z tego powodu praktycznie żadnego wyboru, a ceny z kosmosu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: sklep z rowerami w limanowej
limanowianin322 2012-02-06 21:45:41
A lepiej rower kupić teraz czy na wiosnę? Chodzi mi o ceny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: sklep z rowerami w limanowej
Misiek93 2012-02-06 22:10:43
Również polecam sklep Pan Sukiennika na ul.Kościuszki. Nie wciśnie kitu tak jak w STAN SPORCIE...Co do cen, to na wiosnę mogą iść do góry ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: sklep z rowerami w limanowej
Sniper 2012-02-07 00:16:17
No co do czasu kupna to na pewno teraz będzie ciut taniej bo pójdą wyprzedaże minionego rocznika, które sprzętowo, nie zrobią żadnej różnicy człowiekowi, który płaci nawet 3 tysiące za rower :) Więc raczej taniej teraz :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: sklep z rowerami w limanowej
konto usunięte 2012-02-07 00:52:52
Ł. Sukiennik jedyny słuszny wybór w Limanowej. Od dawna w tym siedzi i zna się na rzeczy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: sklep z rowerami w limanowej
limanowianin322 2012-02-07 06:14:22
No właśnie u Pana Sukiennika naprawiałem mój stary rower i teraz chciałbym kupić nowy. Rower trekkingowy u Pana Sukiennika za ile kupi?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: sklep z rowerami w limanowej
darek05l 2012-02-07 09:28:43
limanowianin322 najlepiej podejdź i sprawdź, bo jeśli chodzi o ceny rowerów to górnej granicy ceny nie ma. Możesz kupić rower za 1300 - 1500 zł, ale również za 20000 i więcej :) Pytanie tylko co za określoną kwotę pieniędzy możesz dostać, no i oczywiście, co chcesz mieć. Również polecam sklep na ul. Kościuszki B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: sklep z rowerami w limanowej
konto usunięte 2012-02-07 09:42:08
mam pytanie czy w tych sklepach są rowery lub hulajnogi elektryczne?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: sklep z rowerami w limanowej
Sniper 2012-02-07 11:43:07
hulajnogi na pewno nie z wiadomego powodu, nikt się tym nie zajmuje. Rowery też nie ze względu na "niepowszechność" takiego wynalazku i jego - moim zdaniem bezcelowość bo co to za rower, który sam jedzie, nie o to przecież chodzi. Ale być może Ł. Sukiennik jest w stanie coś takiego załatwić, musisz podjechać albo zadzwonić, na pewno się dogadasz :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: sklep z rowerami w limanowej
konto usunięte 2012-02-07 15:02:09
DZIĘKI za rozjaśnienie będe śię tam dowiadywać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: sklep z rowerami w limanowej
konto usunięte 2015-03-10 11:25:57
Piękne rowery miejskie mają na ten moment w sklepie Flower Bike -http://flowerbike.pl. Mam od nich właśnie taką damkę i sobie chwalę. Jeździ się rewelacyjnie, a przy okazji zadaję też szyku na mieście co też się liczy ;-))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: sklep z rowerami w limanowej
michal33 2015-08-29 08:51:17
Od siebie mogę polecić sklep http://rowertour.com. Są naprawdę profesjonalni i dobrze traktują klientów, do tego można u nich kupić naprawdę fajne rzeczy do rowerów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: sklep z rowerami w limanowej
Kosmata 2016-06-28 18:58:49
W internetowych sklepach rowerowych jest znacznie taniej. Można kupić wszystko nie wychodząc z domu, zarówno sam rower, jak i akcesoria i cały osprzęt. Ja kupowałam 2 rowery Romet, dla siebie i męża tutaj: http://www.dobrerowery.pl/ Mam sentyment do tej marki, bo miałam takie rowery w dzieciństwie i bardzo przyjemnie mi się na nich jeździło. A sklep jest naprawdę super, z profesjonalną obsługą, która potrafi doradzić w kwestii zakupu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: sklep z rowerami w limanowej
irienikersem 2020-10-10 21:19:12
hej, potrzebuję wskazówki od was jaki istnieje najfajniejszy rower dla dziecka uczącego się jeździć. Otrzymałem kupon do wykorzystania i potrzebuję zakupić najwłaściwszy rower dziecięcy na stronie https://www.najlepszyrower.pl/dzieciece-c-12.html z katalogu widocznych na witrynie. Wolałbym żeby prosto ze sklepu rower dla dziecka nie rozpadł się po 6 miesiącach. Uważam że macie pewne doświadczenie co dodatkowo powinienem dołożyć zakupując rower dla dziecka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: sklep z rowerami w limanowej
peres 2020-10-11 10:24:09
@irienikersem i myślisz, że sprytnie zareklamowałeś stronkę z rowerami? Pewnie trochę naiwnych złapało się na to.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in