Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Sklep z grami PC

Tidus 2012-02-20 23:06:36
Witam czy w Limanowej znajdę jakiś sklep z grami na PCta?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep z grami PC
konto usunięte 2012-02-21 04:13:07
raczej nie ma nic konkretnego, w empiku w sączu też szału za bardzo nie ma, allegro polecam :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep z grami PC
ianmahoney 2012-02-21 09:28:39
możesz się wybrać do komputerowego na Piłsudskiego. Ni pamiętam jak się nazywają, ale sklep jest pod stacją PKP, zaraz koło hurtowni Wrony. Jakiś tam wybór jet, ale setki gier to to nie są:) a szukasz czegoś konkretnego?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep z grami PC
AwM 2012-02-21 10:08:05
W silverze przy Sparze na Krakowskiej też jest pewien wybór gier.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep z grami PC
djdeejay 2012-02-21 10:17:45
Tak, Elkomp na Piłsudskiego, ostatnio troszkę gier przyszło i zawsze można coś zamówić i w najgorszym wypadku czeka się do 2 dni na przesyłkę, tak to na 2 dzień jest
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep z grami PC
ianmahoney 2012-02-21 10:55:00
o właśnie o elkomp mi chodziło. Chłopaki tam pracujące dogadane są. Mogę polecić
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep z grami PC
Tidus 2012-02-21 23:28:04
Mają może te sklepy strony internetowe? Bo szukam i szukam i nic ;[.

Mam kilka pytań jeśli pozwolicie:
- Co powiecie na temat "Alsen Bajt"?
- Jest gdzieś w sieci cennik gier w Silverze i Elkomp?
- Kupowaliście coś może w "mics electronics"- to jest "Sezam" koło Cyfry +?


Co do Elkomp to tam chyba głównie telefony są... ale powiadacie, że gry również. Przejdę się tam w któryś dzień to zobaczę. To chodzi o "B" tak?

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1920&bih=979&ix=seb&ion=1&um=1&ie=UTF-8&q=elkomp+limanowa+adres&fb=1&gl=pl&hq=elkomp&hnear=0x47161cea11971677:0xbf5317c5c2a49381,Limanowa&ei=3BdET-OCEYj2sgbp9fDeDw&sa=X&oi=local_group&ct=image&ved=0CAYQtgM

Btw w Silverze są gry!? Gdzie niby. Wiele razy tam byłem i na półkach niczego nie było -.-. To chyba trzeba podejść do sprzedawcy i zamówić?

Ogólnie to gram w prawie wszystko. Czasem coś na Steamie kupię ale tam jest nieraz strasznie drogo :/ Teraz poluję na Saints Row 3, Dirt 3, może jakiegoś Assasina (Revelation lub Creed II) no i Residenta. Wiele gier już nabyłem ;P

Z góry dziękuje za pomoc
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep z grami PC
patysonYZ 2012-02-21 23:37:49
na steamie się kupuje tylko jak sa promocje, inaczej sie nie opłaca. Gier w limanowej nigdy nie kupowałem, wole skoczyć do sacza :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep z grami PC
Wojtexx 2012-02-22 11:07:58
Parę gier możne też kupić w BOSS Komputery. A jak nie ma danej, to można chyba u nich zamówić, tylko trochu drożej wyjdzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep z grami PC
AwM 2012-02-22 11:24:45
Wiele gier na Steam można kupić na allegro w formie Steam Keyów po atrakcyjnych cenach i całkowicie legalnie. Poza tym jest wiele promocji. Ja na przykład kupiłem TDU2 Unlimited, Worms Reloaded i kilka starszych gier po 20zł każda.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep z grami PC
AwM 2012-02-22 11:27:10
Korzystając z okazji, może polecę grupę Steam w Limanowej
http://steamcommunity.com/groups/limanowa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep z grami PC
djdeejay 2012-02-22 11:36:11
Elkomp z telefonami jest na krótkiej, a na Piłsudskiego jest komputerowy ta sama nazwa ale całkiem inne sklepy. Na Piłsudskiego niema telefonów, tylko komputery i gry :)
Strona do Elkompu to
elkomp.com.pl
a gry są w takich samych cenach jak na
giga.krakow.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep z grami PC
ianmahoney 2012-02-22 12:59:34
Assasins fajna sprawa, zarówno dwójka ja i Revelations, Brotherhood też jest niczego sobie. tak korzystając z okazji, gra ktoś w Battlefielda 3? bo nudno tak samemu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep z grami PC
Poldeusz 2012-02-22 13:36:25
Sprawdź na www.re-generator.pl gierki na PC też są.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep z grami PC
lach123 2012-03-03 19:22:33
Ja kupuje w Arce
:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep z grami PC
zwen 2016-08-10 07:09:05
Ja głównie gram w darmowe gry online.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep z grami PC
minaoka 2021-08-11 09:22:24
Po co Ci sklep, skoro wszystko jest online? Ja, na przykład, gram w pokera online https://drfun.pl/poker-online/ . Jest to prosta, ale ciekawa gra. Możesz tam pojechać i grać w zaciszu własnego domu - wszystko jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Jeśli interesujesz się automatami do gry, to też mogę polecić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep z grami PC
vitaliya 2021-08-12 11:33:17
Ja też od dawna nie kupuję nic w sklepie. Dlaczego, skoro tak wiele gier jest w internecie? Ja ostatnio znalazłam grę owocową https://sizzlinghotspot.com/golden-sevens/, w którą zamierzam grać przez cały weekend. Uwielbiam różne owoce i sloty. To zawsze łatwa, ale ciekawa gra. I to też jest darmowe, więc po prostu wejść i uzyskać darmowe gry w Internecie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in