17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1203

Hyde Park

Sklep muzyczny MEG w limanowej

mapex 2013-08-04 23:31:00
witam, chciałbym sie zapytqac o opinie o tym sklepie, poniewaz była taka sytuacja ze pytałem sie o zestawy perkusyjne takie starszego pana w tym sklpei i podał mi oferte lecz oferta była dla profesjonalistów a ja jestem zwykłym amatorem i takie zestawy po 5 tysiecy były dla za drogie , wiec odmówiłem i kupiłem perkusje w nowym sączu. i od tej pory gdy wchodze po jakas rzecz do sklepu to odrazu do mnie mówi ze on tego niema i zebym jechał sobie do sacza bo tam kupilem perkusje. Moim zdaniem to jest nie profesjonalne . Wiec prosze o jakies opinie na ten temat .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep muzyczny MEG w limanowej
bearchen 2013-08-04 23:43:47
A rozmawiales z owym Panem w 4 oczy, ze nie zyczysz sobie aby w ten sposob Cie traktowal, bo jestes klientem jak kazdy inny, czy tez zalisz sie na forum, bo tak wygodniej?
:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep muzyczny MEG w limanowej
konto usunięte 2013-08-05 01:44:00
Niesamowite 8o Koleś na własne życzenie traci klienta na rzecz sądeckiej konkurencji. Trzeba to rozgłosić. Pewnie napiszą o tym w gazetach B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep muzyczny MEG w limanowej
malopolanin 2013-08-05 09:44:58
Jestem klientem tego sklepu już jakiś czas. Dla mnie ten starszy pan to profesjonalista, zna się na rzeczy jak mało kto, a że oferta sklepu jest nie tak bogata jak w Nowym Sączu czy gdzie indziej to nie jest jego wina. Gram w orkiestrze kilka lat na tubie i wiem że jestem w tym dobry, bo mam oferty przejścia do innych orkiestr, ale gdy rozmawiam z tym panem to wiem że spokojnie poleci mi idealne narzędzia, olejki i sprzęt do instrumentów. On ma ofertę podporządkowaną głównie pod zespoły muzyczne oraz orkiestry. To tutaj jest tego najwięcej. Pozdro :p a wysyła Cię do Sącza bo tam mają jakiś sprzymierzony sklep :p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep muzyczny MEG w limanowej
nikim0 2013-08-20 14:41:19
facet zna sie na rzeczy ale trzeba umiec z nim rozmawiac:)musisz dokładnie wiedziec czego chcesz:) moze nie nalezy do najprzyjemniejszych ale potrafi pozadnie doradzic :):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep muzyczny MEG w limanowej
lesnydz 2014-01-29 17:40:17
również miałem okazje kupować gitarę u tego Pana i jestem zadowolony a nawet usatysfakcjonowany obsługą. :) Pan doradził nawet rabat przyznał :P Sklep rzeczywiście nie należy do największych ale co trzeba to ma. pozdro :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep muzyczny MEG w limanowej
Michal20 2014-06-11 12:19:36
ja też tam kupowałem sprzęt i również byłem zadowolony

http://ludzie.gazeta.pl/michal25a1/0,0.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep muzyczny MEG w limanowej
konto usunięte 2014-10-10 11:15:31
Fajny jest sklep ze stronki sklep-muzyczny.pl. Tutaj parę razy już kupowałem i nie było problemu, żeby znaleźć dobrej jakości sprzęt w przyzwoitej cenie. Choćby bas udało się naprawdę okazyjnie dostać, a była to Yamaha, która mi osobiście szczególnie dobrze leży.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep muzyczny MEG w limanowej
lesnydz 2014-10-10 12:28:41
moim zdaniem nie rozumiem ludzi którzy kupują instrumenty przez neta. Przecież każda gitarka jest z innego kawałka drewna i żeby ją poczuć trzeba najpierw dotknąć, powąchać, polizać... i ewentualnie zakupić. :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep muzyczny MEG w limanowej
Duif 2014-10-10 19:27:05
Akurat w przypadku gitar, najlepsze gitary to gitary używane i nie rozumiem ludzi, którzy kupują gitary w sklepach. Za 1000zł jesteś w stanie w sklepie kupić szrot, a na allegro wychaczyć niezłe wiosło.
Co do sklepu... Obsługa straszna. Niestety, ale jak mam tutaj kupić strony, to idę tam jak na skazanie.
Pierwsze porządne sklepy zaczynają się w Krakowie - jeśli ktoś chce instrument gitarowy, riff czy rocknroll to coś co powinien odwiedzić ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sklep muzyczny MEG w limanowej
konto usunięte 2014-10-15 23:53:46
Zgadzam się co do obsługi. Ten pan jest tam chyba za karę, nie jestem profesjonalistą w zakresie sprzętu , próbowałem sie coś dopytać, zostałem potraktowany mówiąc bardzo delikatnie - niegrzecznie, może w czymś przeszkodziłem nie wiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in