Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

Skate park w Limanowej?

zalwa2 2011-01-18 19:42:39
Slyszal ktos cos moze o skate parku w limanowej prawdopodobnie kolo basenu nowego lub za ldk? Wiem ze plany juz jego byly na forum ale nic o tym skate parku nie slysze...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skate park w Limanowej?
darek05l 2011-01-18 20:07:21
Fajnie by było, gdyby osoby zainteresowane Skateparkiem skrzyknęły się razem i zaczęły coś w tym kierunku robić. Gadaniem na forum wiele nie zdziałasz. Nie ma zbyt wielu osób, które chciałyby korzystać z takiego obiektu, a jak wiadomo trochę pewnie to kosztuje, więc nad kasą też trzeba się zastanowić. Z budową skateparku w takiej małej miejscowości bywa różnie. W N. Targu, kiedy zbudowali skatepark (wcale nie taki fajny), policja zaczęła trochę bardziej zwracać uwagę na deskorolkarzy i innych. Jak jest np. w Rabce to nie wiem, ale widać, że tam jakoś to działa i zainteresowanie jest całkiem spore, więc może i u nas by się udało... Ja bym chciał :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skate park w Limanowej?
zalwa2 2011-01-18 20:41:35
Styknac to sie raczej nie da... deskorolkarze i rolkowcy jesli tak to sie pisze ( nie wszyscy chodzi mi o wieksza grupke) chcieli by skate pakr sami, bez mlodych ktorzy chcieli by sie cos nauczyc i bez rowerzystow. trudno by bylo sie zebrac wszystkim co by chcieli skate park i razem cos wymyslic.. |Moge sie mylic tez..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skate park w Limanowej?
darek05l 2011-01-18 22:45:03
Hmm.Jeśli można się zebrać po to, żeby pojeździć razem, to czemu nie można pogadać o skateparku?? No ale jeśli chcieliby ten skatepark sami, to muszą go sobie sami zbudować. Prostym rozwiązaniem tego problemu jest też jazda do NS lub KrK. Ale jeszcze nie widziałem, żeby komuś miasto (albo gmina, powiat) coś zbudowało tylko dla tego, że chciał ;) Tylko wspólnymi siłami możecie coś zrobić :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skate park w Limanowej?
konto usunięte 2011-01-19 21:05:12
zobaczcie TO akurat byłem.Szczytna Skatepark tam.http://dolnyslask360.pl/miejsce.php?q=322
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skate park w Limanowej?
zalwa2 2011-01-19 22:43:01
kurde ciekawy :) ale tylko popatrzyc mozna ;p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skate park w Limanowej?
miro 2011-01-20 13:49:42
byłem w Szczytnej to nie tylko skatepark ale również plac zabaw a w planach są jeszcze inne atrakcje na placu obok
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skate park w Limanowej?
zalwa2 2011-01-20 17:45:37
no wlsnaie w tym linku widze plac zabaw, sciezka jakas dla pieszych lawki... fajna sprawa :) a u nas tyle miejsc nie wykozystanych jest ale lepiej zrobic cos "dla siebie" ;p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skate park w Limanowej?
wow32 2011-11-09 15:14:02 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in