14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
1994

Tematy archiwalne

Siwy Brzeg...

judex 2011-02-10 21:33:31
Byłem dzisiaj przejazdem z rodziną w Limanowej - cudowna okolica, wspaniali ludzie.Poszliśmy na obiad do w.w. Nie mogę wyjść z podziwu do teraz, i muszę się tym z wami podzielić. "SALA RESTAURACJI" podzielona na pół (jakieś szkolenie) zamniast rozmawiać z rodziną musieliśmy słuchać wykładu jakiegoś nudnego faceta przemawiającego przez mikrofon, na temat YTONG-u. Nie spotkałem niczego takiego nigdzie na świecie.Dlaczego ten właściciel nie szanuje klienta... Obiadek też pozostawia wiele do życzenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
personx 2011-02-10 22:00:43
judex to ty chyba nigdzie poza SIWYM BRZEGIEM nie bywasz,w tych czasach kazda restauracja bieże co leci ,a jakby to były np urodziny i ktos by zaspiewał STO LAT to też by ci przeszkadzalo,a przy okazji mogłeś sie podciągnąć w ytongu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
blizniak 2011-02-10 23:01:55
Judex/sic!/ no jeszcze tego brakowało.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
marek102 2011-02-11 07:40:46
a kto ci ten siwy brzeg polecil?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
konto usunięte 2011-02-11 08:15:23
Strasznie cię musieli zdenerwować. Skoro chciało ci się, odnaleźć Limanowską stronę, założyć na niej konto i napisać niepochlebny artykuł o restauracji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
miki 2011-02-11 09:05:11
Ja byłem ostatnio w Starym Browarze czekałem na keknera 20 minut Porazka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
konto usunięte 2011-02-11 10:11:13
miki trza bylo zamówić keknerke :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
konto usunięte 2011-02-11 10:58:02
judex z kad wiesz o serwisie limanowa.in /?mye ze jestes tutejszy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
konto usunięte 2011-02-11 11:43:16
No to wiecej tam nie pojdziesz i juz..W czym problem?? Nikt Cie tam nie przywiazal trzeba bylo wyjsc jezeli potrzebujesz ciszy w trakcie jedzenia! Wedlug mnie Siwy Brzeg jest ok!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
konto usunięte 2011-02-11 15:10:35
hehe co do jedzenia zgadzam się minęły już dobre czasy siwego brzegu ta restauracja stoi w miejscu niema już tam dobrego jedzenia...raz zamówiłem tam żurek ładnie podany a w środku kawał jakiegoś mięsa jak ze szczura.. i kiełbasa pokrojona jak się komu podobało zero estetyki a to w kuchni podstawa...i zero smaku...placki ziemniaczane na pewno nie pierwszej świeżości i na starym oleju...od razu po podaniu i kęsie wyczuwalne gdyż robię w tej branży jako prawa ręka szefa kuchni i wiem jak smakują świeże potrawy... coś chyba tu nie gra... Trzeba zaprosić do limanowej Panią Magdę Gessler by zrobiła w tej knajpie kuchenne rewolucje...albo może lepiej nie bo restauracja byłaby do zamknięcia ....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
mon 2011-02-11 19:47:42
POWIADOMIĆ TRZEBA PANIĄ MAGDĘ GESLER-knajpka będzie czysta i smaczna-(SMACZNEGO
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
Tusik 2011-02-11 22:56:28
W "Siwym" jest OK, bo często tam chodzę. Kelnerzy i kelnerki w porządku. Musiałeś mieć pecha... Ale za to w "Starym Browarze" (tego samego właściciela) odkąd mnie Pan Kelner potraktował po chamsku, więcej tam nie pójdę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
music 2011-02-12 11:57:06
taa najlepiej narzekać na kelnerów a często zachowanie klientówm też pozostawia wiele do życzenia.Zwykła zasada wzajemności...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
thedarklord 2011-02-12 12:59:17
Byłem kiedyś w Siwym na kelnera czekałem ok 20 minut a na rachunek jeszcze więcej tragedia !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
ella 2011-02-12 13:03:42
W restauracji nie ma klienta, jest gość, płaci i wymaga. To nie dawne czasy, kiedy wszechobecne było chamstwo i obrażona mina obsługi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
personx 2011-02-12 20:21:21
ella masz racje to nie dawne czasy,teraz to klient,gosc czy konsument ma byc na samym wejsciu chamski i niesympatyczny ,a biedna kelnerzyna ma mu włazic do d.... przestańcie wymagać skoro sami nie potraficie sie zachować
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
fiolekkk 2011-02-13 16:11:16
Podoba mi się pomysł z Magdą Gessler:D Byłam ostatnio w knajpce w Szczawnicy, którą odwiedziła M. G. ze swoim programem jakiś czas temu i muszę przyznać, że jedzonko było pyszne :D A Siwy Brzeg to rzeczywiście lata świetności ma już dawno za sobą..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
EarlGrey 2011-02-16 13:34:38
Nie narzekajcie na obsługę, bo nigdy się nie dowiecie, co się działo z waszym daniem, zanim dotarło do waszego stolika ;p..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
supermen 2011-02-16 22:54:10
Pani Magda by wiedziała co zrobić z siwym brzegiem hehe brak tam nowych pomysłów karta dań jest ta sama od wieków a może coś nowego...i świeżego i dobrego :D a nie tylko to samo i odmrażane i przerabiane... i odzyskiwane :D hehe cała prawda o gastronomii :D nie liczy się ilość!!!! lecz smak i estetyka dania :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
supermen 2011-02-16 22:55:25
Pani Magda by wiedziała co zrobić z siwym brzegiem hehe brak tam nowych pomysłów karta dań jest ta sama od wieków a może coś nowego...i świeżego i dobrego :D a nie tylko to samo i odmrażane i przerabiane... i odzyskiwane :D hehe cała prawda o gastronomii :D nie liczy się ilość!!!! lecz smak i estetyka dania :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
supermen 2011-02-16 22:56:15
Pani Magda by wiedziała co zrobić z siwym brzegiem hehe brak tam nowych pomysłów karta dań jest ta sama od wieków a może coś nowego...i świeżego i dobrego :D a nie tylko to samo i odmrażane i przerabiane... i odzyskiwane :D hehe cała prawda o gastronomii :D nie liczy się ilość!!!! lecz smak i estetyka dania :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Siwy Brzeg...
enge750 2011-02-17 21:14:51
He he he szkolenie dla Impulsu ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in