Baner Baner
8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Serwis sprzętu AGD

isa55 2011-12-25 21:09:05
Szukam fachowca od sprzętu AGD,a dokładnie od kuchenki gazowo-elektrycznej,nie ma obiegu prądu w piekarniku ,pomóżcie,a może ktoś wie co może być przyczyną awari?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis sprzętu AGD
misiek33 2011-12-25 23:30:03
pewnie cos sie zepsuło
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis sprzętu AGD
chlop 2011-12-26 07:58:07
Co ty chcesz piec w pierwszy dzień Świąt ,już za późno daj ludziom poświętować i nie zawracaj dzisiaj głowy.Piekarnik też niech odpocznie.HEJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis sprzętu AGD
isa55 2011-12-26 11:16:18
Nawet nie liczyłam.że w świeta wejdzie ktoś na tę stronę na serwis liczę po świętach.Aczkolwiek w świeta po otwarciu piekarnika masz błysk i gaśnie światło w domu tez szukałbyś pomocy.To fajnie że sa ludzie tak jak Ty wejdziesz na stronę to znaczy że interesujemy się problemami innych.Hasło pomoc działa.Życzę wesołych świat:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis sprzętu AGD
MISS123 2011-12-27 08:43:45
mozesz zapytac kolo fryzjera na przeciwko PZU tam jest gosciu co naprawia ale od razu mowie ze jest bardzo nie slowny i mi robot kuchenny naprawial dobry miesiac czasu po czym dobrze ze przyszlam zapytac czy jest naprawiony bo nawet go nie ruszyl:)wydaje mi sie ze w lim to jedyny ktory naprawia:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis sprzętu AGD
sheitacid 2011-12-27 09:01:01
No właśnie możesz spróbować tam, naprawde ma rękę do naprawiania ale trzeba mu niestety przypominać o swoim sprzęcie, bo go nie ruszy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis sprzętu AGD
12lp 2011-12-27 10:22:05
miss dla mnie tez jest dziwne ze moj sprzet juz tam 2 tyg siedzi a mial dzwonic jak zrobi, a niema tam cudó znowu do zrobienia,musze go odwiedzic ,pewnie sie okaze ze nawet nie ruszyl nic...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis sprzętu AGD
isa55 2011-12-27 16:04:13
Dzięki-życzę miłego dnia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis sprzętu AGD
MISS123 2011-12-27 16:36:00
napewno sie tak okaze albo ze ma urlop ze dwa tyg.prosze zwrocic rowniez uwage na to jak bedzie wygladac sprzet bo moj byl bardzo porysowany z tym ze ja go nie odbieralam tylko ktos inny i w domu dopiero zauwazylam wiec juz bylo po wszystkim:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis sprzętu AGD
MoNia9 2014-03-21 11:44:30
Polecam Ci stronkę serwisko.pl przez którą możesz zgłosić popsuty sprzęt online http://serwisko.pl/zgloszenie_awarii_urzadzenia_szukaj_serwisu wystarczy że wyślesz wypełnione zgłoszenie i na pocztę dostaniesz oferty naprawy sprzętu od serwisów z Twojego miasta myślę, że to wygodne rozwiązanie. Ja w ten sposób znalazłam serwis który naprawił mój odkurzacz ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis sprzętu AGD
igor84 2014-12-06 12:30:40 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in