Baner
17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

Serwis laptopów - gdzie najlepiej, a cena niewygórowana

Mokka 2016-08-01 14:00:03
Witam. Potrzebuję informacji odnośnie (jakie kto zna) serwisów laptopów z terenu Limanowej, gdzie mogłabym oddać laptop w celu przyspieszenia go, czyszczenia. W każdym razie ma już kilka lat i naprawdę już bardzo powoli działa :? , co nieraz doprowadza mnie do szału... Chciałabym poczytać Wasze opinie i zorientować się w temacie. Będę wdzięczna za każdą wypowiedź!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis laptopów - gdzie najlepiej, a cena niewygórowana
Zigur 2016-08-01 16:06:39
Jak powoli działa, to przywróć system z partycji recovery. System będzie jak nowy, a w kieszeni zostanie przynajmniej 50 zł :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis laptopów - gdzie najlepiej, a cena niewygórowana
Przemek217 2016-08-02 13:49:19
Niewykluczone że po kilku latach układ chłodzenia też jest do udrożnienia (powinno się to w laptopach co jakiś czas robić) i nie wystarczy przywrócenie systemu z recovery żeby laptop działał poprawnie, w razie czego zapraszam na pw.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis laptopów - gdzie najlepiej, a cena niewygórowana
Mokka 2016-08-02 16:24:16
W jednym z serwisów w Limanowej powiedzieli mi, że powolne działanie systemu nie jest związane z dużą liczbą danych i ogólnie nie jest winą samego systemu, tylko że trzeba laptop dosłownie przeczyścić, powymieniać pasty, żeby poprawnie było przewodzone ciepło, itd za co stwierdzili, że wezmą mniej więcej od 100 do 150 zł, a ja do tej pory miałam nadzieję na nieco mniejszą stawkę :?

:)
Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś serwis z którego był do tej pory naprawdę zadowolony? Jestem w tym temacie zielona :?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis laptopów - gdzie najlepiej, a cena niewygórowana
grzesieq 2016-08-02 22:22:20
Przyczyn może być wiele, na początek radziłbym przeczyścić dobrze komputer z kurzu, wymienić pastę, sprawdzić również czy może dysk nie jest uszkodzony nie posiada badów, później usunąć wirusy, śmieci etc. ostatecznie reinstalować system, gdyby coś to mozna na priv pisać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis laptopów - gdzie najlepiej, a cena niewygórowana
Mokka 2016-08-07 14:15:06
Ok, przyczyny już znam! Teraz czas na miejsce, gdzie mogłabym oddać laptopa i odzyskać go w lepszym stanie :) Zna ktoś wgl. jakieś serwisy w Limanowej, gdzie naprawdę warto iść z laptopem?

Pozdrawiam wszystkich odpowiadających :3
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Serwis laptopów - gdzie najlepiej, a cena niewygórowana
intellect 2016-08-08 15:40:21
Zapraszamy do nas, diagnozę wykonamy bezpłatnie, ewentualną naprawę w atrakcyjnej cenie, a jeśli jej koszt przekroczy 130 zł dołożymy bilet na Chochołowskie Termy o wartości 59 zł :)
Zapraszamy: naprawa-laptopow.com
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in