16°   dziś 16°   jutro
Piątek, 10 maja Izydor, Antonina, Symeon, Jan
1994

Tematy archiwalne

Sekta

borek 2010-08-13 14:03:18
Jakie jest wasze zdanie na temat sekty jehowych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sekta
cyceron1 2010-08-13 16:04:48
każdy wierzy w to w co chhce albo w co mu łatwiej uwierzyc :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sekta
SnoozE 2010-08-13 16:54:20
suuuabe ... Kolejna wiara bazujaca na kolejnej chyba entej modyfikacji bibli. Zreszta co to za roznica kazda wiara grabi pod siebie i cenzuruje to co jej odpowiada. Bez znaczania czy chrzescijanie, protestanci, zydzi, jechowi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sekta
Bogdan 2010-08-13 20:35:48
Byli u mnie z zapytaniem;czy jestem szczęsliwy?Oczytani w bibli że cho,cho.A jaką mają urodę?Pięknie ubrani,czyści.Cudowni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sekta
konto usunięte 2010-08-13 21:37:37
Bogdan u Ciebie byli ....a do mnie dzwonił ... bardzo sympatyczny Pan Piotr ...tylko lekko upierdliwy .... Któregoś dnia ...znajomy doradził mi jak pozbyc się natreta ... Gdy znowu zadzwonił p. Piotr prowadząc monolog ....w pewnej chwili ..pyta dlaczego milczę...odpowiedziałam ...że wszystko co mówi do mnie kojarzy mi się z sexem..... hmmmm Więcej nie zadzwonił ....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sekta
AwM 2010-08-13 22:01:23
Pomijając to, że kościół katolicki to największa sekta, świadkowie jehowy najlepiej trzymają się biblii. Osobiście nie spotkałem się z ich natarczywością, ale wiem że jest to ich główna wada.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sekta
skorpion 2010-08-14 04:33:37
przynajmniej znają i czytają tz.Pismo Święte-nie ma w nich nienawiści jak w sekcie PiS-uarów!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sekta
skorpion 2010-08-14 04:37:56
borek nie pisz sekta jak nie wiesz co to słowo znaczy -mam sąsiadów tego odłamu katolików,bardzo dobrzy ludzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sekta
Bogdan 2010-08-14 09:36:11
Robaczek;do mnie też dzwonił,rozmawialiśmy tak długo aż go przekonałem do siebie,moje było na wierzchu,nawet zapytałem kto płaci za telefon?Ze mną w gębie przegrał,trzeba było się tylko dobrze skupić nad tym co się gada i trzymać tematu.na wiele pytań mi nie odpowiedział.To tylko ludzie;tacy sami a ściana między nami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sekta
konto usunięte 2010-08-14 16:49:23
a czy to ma aż takie znaczenie kto jakiego jest wyznania ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sekta
borek 2010-08-14 20:14:12
Skorpion;to jak mam pisać;nawiedzeni,kociorze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sekta
borek 2010-08-14 20:16:46
gupa;widocznie ma,Ja w swoim wyznaniu nie mam potrzeby chodzić po domach i nauczać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sekta
konto usunięte 2010-08-14 21:07:28
borek ale czy to jest złe, że ktoś chodzi i naucza, przecież jak ich nie wpuścisz to nie wchodzą siłą; Ty nie musisz chodzić i nauczać bo za Ciebie współcześnie robią to misjonarze w różnych częściach świata a dawniej to robiły różne zakony, w szczególności Zakon Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie; Borku jaką wyznajesz religię to nie ma znaczenia, gdyż są to różne drogi prowadzące do jednego celu, jaką obierzesz taką będziesz podążał, Twoja wola, którą należy uszanować a co najmniej tolerować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sekta
konto usunięte 2010-08-14 21:31:47
Borek, Świadkowie Jehowy nie są sektą tak jak sugerujesz w tytule wątku. Jest to jeden z wielu odłamów chrześcijaństwa tak jak np. prawosławie, kościół rzymskokatolicki czy kościół obrządku koptyjskiego, kościoły greko-katolickie czy protestanckie. Jehowi wpisani do nowego rejestru kościołów i innych związków wyznaniowych.Nie można dyskryminować ludzi ze względu na wyznanie. pzdr i życzę więcej tolerancyjnych i optymistycznych myśli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sekta
SnoozE 2010-08-15 14:54:51
qupa pominales jeszcze ziomkow ktorzy wczesniej smigali... zwali ich krzyzowcami. W imie boga czynili ciekawe rzeczy ... Jak widac czasami cel uswieca srodki ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sekta
borek 2010-08-20 20:07:54
gupa;tak Oni jak i Ja i Wy wszyscy jesteśmy swoją wiarą osaczeni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sekta
gerar 2010-08-26 10:19:43
SnoozE Krzyżowcy to pikuś wiesz kto wymyślił krematoria nie hitler św.inkwizycja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in