14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
4270

Porady

schody drewniane - kogo polecacie?

semos 2014-11-24 09:43:30
Szukam fachowca do zrobienia schodów drewnianych na betonowe schody (14 stopni + 2 blaty) oraz schody ażurowe (4 stopnie + jeden blat).

Kogo polecacie, najlepiej jakieś numery telefonów abym mógł sobie zadzwonić i się umówić na oględziny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: schody drewniane - kogo polecacie?
konto usunięte 2015-09-28 11:55:03
podbijam temat. Kogo możecie polecić ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: schody drewniane - kogo polecacie?
on1 2015-09-28 14:05:28
Józef Liptak z Pisarzowej. Precyzyjny, dokładny i skrupulatny fachowiec.
:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: schody drewniane - kogo polecacie?
konto usunięte 2015-09-28 14:16:28
Ja zamawiałam schody do mieszkania tutaj:
http://otoschody.pl/ i powiem Ci,że jestem bardzo zadowolona.Wszystko wykonane porządnie, schody fajnie się prezentują. Tradycyjne drewniane schody. Na początku zastanawiałam się nad drewnem egzotycznym. Ostatecznie wybrałam buk.
Jeśli masz jakieś wątpliwosci co do materiału z jakiego powinieneś wykonać schody to proponuję skontaktować się z firmą.Powinni Ci doradzić co wybrać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: schody drewniane - kogo polecacie?
konto usunięte 2015-09-28 20:07:28
Miałam w domu taki remoncik. Koszt.....dom w stanie surowy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: schody drewniane - kogo polecacie?
konto usunięte 2016-01-25 00:20:38
Ja mam schody z http://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/schody-i-balustrady/schody.html . Jeśli chodzi o wykonanie i wykończenie to jest bez zarzutów. Cena tak samo konkurencyjna, także śmiało możesz tam kupować
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: schody drewniane - kogo polecacie?
konto usunięte 2016-05-23 14:27:47
Firma z trochę innej okolicy, ale pewniak - i to piszę po 3 latach. Może to jeszcze nie jest bardzo długo, ale przede wszystkim ich schody nie sprawiają mi problemów - mowa o Prudlik z Częstochowy. Na pewno duży plus za jakość ich rozwiązań, za ich stabilność, bo nie sprawiają żadnych problemów, nie mają rys, przetarć, wyglądają naturalnie. Są wstęgowe, dębowe - póki co jesteśmy zadowoleni, a jak będzie dalej to zobaczymy. Nie spodziewam się jednak niespodzianek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: schody drewniane - kogo polecacie?
noting 2016-05-23 20:37:12
ja polecam pana Piotra Kaletę z SKRZYDLNEJ tanio i solidnie firma działającą kilkanaście lat na rynku 602864049
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: schody drewniane - kogo polecacie?
yyrys 2016-05-24 09:10:22
Też polecam Piotrka ze Skrzydlnej. Fajny chłopak, widać że robota go od małego cieszyła.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: schody drewniane - kogo polecacie?
popekson 2018-06-06 07:19:26
Schody Prudlik wam coś mówią?
Mahoń sapeli, takie drewno, schody ażurowe.
Może w tym kierunku idźcie? Jak dla mnie to są rozwiązania, które robią naprawdę dużą różnicę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in