7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Salon "Ślubny Zakątek"

cytryna23 2012-06-02 21:49:42
Mam takie pytanie jeśli chodzi właśnie o ten salon sukien ślubnych.Czy szyła już, któraś z Was tam suknie? Jak wygląda współpraca z tym salonem? Nie robią problemów?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon "Ślubny Zakątek"
patx 2012-06-02 23:18:12
Ja szyłam tam suknię na wesele w październiku, i moja szwagierka na wesele w sierpniu. Jesteśmy bardzo zadowolone, zawsze kiedy się p.Kinga z nami umawiała to była, wszelkie zmiany w sukni przez salon były przyjmowane pozytywnie i wprowadzone według życzeń dzięki czemu nasze sukienki wyglądały tak jak sobie tego wymarzyłyśmy.
Szczerze polecam ten salon obsługa profesjonalna i bardzo mila. Wielkim pozytywem jest również to ze sukienkę się wpłaca w systemie ratalnym czyli przy przymiarkach wpłaca się jakaś cześć sukienki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon "Ślubny Zakątek"
prowoder2 2012-06-04 19:40:12
ja również mogę polecić ten salon. właśnie czekam na moja suknie :) Panie są bardzo mile doradzają nic na sile jak to mówią "nie wpychają" i naprawdę potrafią doradzić a to jest ważne . mają bardzo ładne suknie więc jest w czym wybrać można też swój projekt przynieść no i co moim zdaniem jest plusem wcale nie mają drogo. dużo taniej niż w N.Sączu. także szczerze POLECAM ten salonik :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon "Ślubny Zakątek"
PR1 2015-06-09 09:44:38
kiedy ślub?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon "Ślubny Zakątek"
gocha90 2015-06-15 21:39:53
Ja także zakupiłam suknię w tym salonie, poszłam w sumie dość późno i wybrałam z dostępnych w salonie. Pani bardzo miła, udzielała porad, przymiarki i przeróbki bez problemów, także dodatki można dokupić, ja osobiście polecam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in