14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

Salon meblowy limanowa

JANKA 2012-03-11 16:15:12
co myslicie o salonie meblowym "Top Cezar"? ja zamawilam tam meble ponad miesiac temu i dalej czekan na dostawe. To jest jakas masakra. Jak tam dzwonie to nie maja pojeci kiedy mi dostarcza:/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon meblowy limanowa
DRKidlerr 2012-03-14 20:44:13
Jedna wielka porażka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon meblowy limanowa
gargamelek 2012-03-14 21:31:42

Kupowałem tam meble 9 lat temu. To było pierwszy i ostatni raz. Meble za które zapłaciłem gotówką przywieźli mi po 3 tygodniach, bo podobno je robili, gdyż te co były na sklepie jako kompozycja nie mogli mi ich przywieźć, bo jak twierdziła pani sprzedająca kompozycji nie sprzedają. Jednak okazało się, że to co przywieźli po 3 tygodniach to była właśnie ta kompozycja( bo już nie mogli znieść moich telefonów). Ale na tym nie koniec. Zapomnieli o jednej szafce i na tą szafkę czekałem następny miesiąc. Porażka!

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon meblowy limanowa
fiolekkk 2012-03-14 21:55:41
My kupowaliśmy we wakacje i mam całkiem inne wrażenia. Wszystko było elegancko i nic nie uszkodzone. Zamówienie obsunęło się o tydzień, ale na to byliśmy przygotowani, bo zamawialiśmy od różnych producentów. Panie ekspedientki miłe...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon meblowy limanowa
kumka 2012-03-15 07:36:55
Nawet mnie nie straszcie:? Ja tam zamówiłam meble zeszłym tygodniu i maja dostarczyć do 3 tygodni:|
panie sprzedawczynie owszem bardzo miłe, ale jak będzie z dostawa to aż się boje czytając te posty:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon meblowy limanowa
sheitacid 2012-03-15 10:48:03
A to wszystko przezkierowniczke p. Beate
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon meblowy limanowa
kumka 2012-03-24 09:00:33
no i po strachu :) meble przywizione po niecałych 2 tygodniach:P gorzej było ze składaniem ale wszystko poszło ok ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon meblowy limanowa
andi 2012-03-24 09:55:09
A za to wszystko winne jest PEŁO.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in