10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Salon kosmetyczny PERŁA

ppm 2014-07-02 18:29:52
Poszukuję jakiegoś salonu, z którego wyjdę ze śliczną fryzurą , makijażem i paznokciami. Zastanawiam sie właśnie nad salonem PERŁA?
Czy ktoś tam był, jaką macie opinie o tym salonie?
Czy warto tam iść?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon kosmetyczny PERŁA
ania2506 2014-07-02 19:23:54
Jezeli to ten który ma odział w Szczyrzycu to nie polecam.::
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon kosmetyczny PERŁA
alooo12 2014-07-08 19:39:41
Przykro mi ale nie polecam niestety wyszłam bardzo nie zadowolona pasemka nie takie jak chciałam i w dodatku dużo plam pierwszy raz mi się cos takiego zdarzyło nie polecam salonu Perła :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon kosmetyczny PERŁA
daga1 2014-07-15 20:16:12
Nie nie nie polecam spalili mi włosy to koszmar co oni mi tam zrobili a pasemka o ile można je tak nazwać to same plamy a obcięcie o nie ja tak tego nie zostawię lepiej trzymajcie się z daleka od tego salonu Perła o ile chcecie mieć zdrowe włosy a nie spalone :-( co ja teraz z nimi zrobię!!!!! jeszcze raz nie polecam!!!!!!:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon kosmetyczny PERŁA
waga 2015-04-13 21:52:06
TYLKO PERLA SA NAJLEPSI MAJA DOSWIADCZENIE POPROSTU FACHOWCY NIE JAKIS FRYZJER CO OTWIERA SALON NA DOTECIE A POZNIEJ ZAMYKAJAB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon kosmetyczny PERŁA
eperizu 2016-07-07 00:46:28
Perła? Nie chce o tym słyszeć! Ten salon to totalna porazka ryczeć mi się chce gdy widzę swoje włoski w lustrze przed wizytą w tym pożal się Boże salonie były piękne a teraz to już nie chce ich widzieć. Jeżeli jechać do fryzjera to do Męciny do salonu ,,magnolia" tam masz gwarancję, że wyjdziesz z dobrą fryzurą. Musze tam jechać aby naprawić to co zepsuła tao niedpjebana fryzjerka z perły :-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon kosmetyczny PERŁA
konto usunięte 2016-07-07 08:42:11
a ja jestem ciekaw gdzie teraz pracuje Pani Basia, która kiedyś pracowała u fryzjera na PKS
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon kosmetyczny PERŁA
Kawaler 2016-07-07 23:46:44
Gdzies tutaj na forum, ktos juz pisal, ze Pani Basia pracuje teraz w zakladzie w budynku Spara w Sowlinach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in