16°   dziś 16°   jutro
Czwartek, 09 maja Bożydar, Grzegorz, Karolina, Karol, Katarzyna
4272

Porady

Salon fryzjerski ALDONA koło starostwa

konto usunięte 2013-03-02 14:08:36
Witam potrzebuje opini na temat tego salonu ponieważ wybieram się tam na balejarz blond i delikatne ścięcie czy ktoś korzystał z usług tej pani proszę o opine:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon fryzjerski ALDONA koło starostwa
monteryjka 2013-03-09 19:54:23
Witam, salon polecam jestem zawsze bardzo zadowolona wystarczy powiedzieć czego się chce i się to ma. Właścicielka jest przemiła polecam gorąco:D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon fryzjerski ALDONA koło starostwa
nw1 2013-03-09 20:23:13
Od kilku lat chodzę do Aldony i zawsze byłam zadowolona. Akurat też farbuję na blond włosy i bardzo polecam bo włosy nie są żółte, mają bardzo fajny kolor a bo obcięciu dobrze się układają.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon fryzjerski ALDONA koło starostwa
leo 2013-03-09 21:13:24
Też byłam długo zadowolona aż pewnego razu przetrzymały chyba farbę i włosy mi strasznie zniszczyły!!!I co najlepsze nic mi ie powiedziały tylko widziałam jak praktykantka jak mi zmywala farbę pobiegła do p.Aldony i ze strachem w oczach cos tam sobie szeptały.Jak spytałam czy cos jest nie tak to oczywiscie nie było problemu.Wysuszyły mnie,wymodelowały i było by ok az sama umyłam głowę i się przeraziłam!Włosy poupalane,strasznie mechate po prostu koszmar!Więcej już tam nie poszłam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon fryzjerski ALDONA koło starostwa
angela20 2013-03-11 08:55:19
Popieram Cie "leo" też tam chodziłam i raz było dobrze a raz żle aż w końcu była tragedia!!!Już nigdy tam nie pójde!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon fryzjerski ALDONA koło starostwa
loo 2013-03-11 16:28:38
Nie polecam zakładu pani Aldony niesympatyczna siedzi w tym zakładzie chyba za karę,łaske robi że umówi na pasemka czy scięcie,olewające podejśćie do klienta wyręcza się praktykantkami,dlatego też pasemka czasem trwają 5 godzin.:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Salon fryzjerski ALDONA koło starostwa
lucus001 2013-03-11 17:06:36
oj chyba dawno panie nie były u Pani Aldony bo myślę że przynajmniej od roku zakład prowadzi sama ja jestem jej klientką od bardzo dawna i zawsze jestem zadowolona! Doradzi co zrobić z włosami jak żadna inna fryzjerka a byłam u wielu !!Polecam ten zakład młodym i nie tylko. Właścicielka zawsze uśmiechnięta i wesoła :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in