16°   dziś 16°   jutro
Piątek, 10 maja Izydor, Antonina, Symeon, Jan
2168

Wydarzenia

Sala "gimnastyczna" przy ZSTiO w Limanowej!!! SMRÓD

piotrtom1 2012-01-30 17:22:25
Czy wy też zauważyliście "po czym można poznać ucznia ZSTiO na Zygmunta Augusta w Limanowej"??
A mianowicie... Każdy uczeń tej szkoły śmierdzi grzybem z sali gimnastycznej!!!!!
Ostatnio zauważyłem te szkodliwe dla zdrowia warunki panujące na sali w ZSTiO gdy miałem wątpliwą "przyjemność" na niej przebywać (ubranie od razu do prania, i płuca również :P). Smród jest niesamowity. Do tej szkoły uczęszcza podejrzewam z 500-700 uczniów i każdy jest narażony na szkodliwe dla zdrowia działanie zagrzybiałej sali w szkole... Moim zdaniem najwyższy czas coś z tym zrobić... Władze szkolne i miasta powinny rozwiązać tą dramatyczną sytuację bo sport na pomagać utrzymać dobre zdrowie a nie hodować raka w płucach!!! Kto też zauważył (a raczej wyczuł) niesamowity smród grzyba panujący w sali gimnastycznej przy ZSTiO niech podzieli się swoim zdaniem... Z takimi sytuacjami trzeba walczyć bo "młodzież powinna być zdrowa i piękna" i należy o to dbać i walczyć z każdym zagrożeniem dla zdrowia (jakim niewątpliwie jest wszechobecny smród na sali w ZSTiO)!!!

Po"zdrawiam"!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sala "gimnastyczna" przy ZSTiO w Limanowej!!! SMRÓD
basketball92 2012-01-30 19:31:04
Każdy, mów za siebie.. poza tym czego ty sie spodziewasz po takim pomieszczeniu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sala "gimnastyczna" przy ZSTiO w Limanowej!!! SMRÓD
kalejdoskop 2012-01-30 20:22:27
odkąd sięgam pamięcią to hala na zygmunta waliła grzybem, na pocieszenie dodam iż pewnie z połowa limanowej się tam zagrzybiła-i pewnie to ta sama odmiana co w kraśku:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sala "gimnastyczna" przy ZSTiO w Limanowej!!! SMRÓD
obserwator 2012-01-30 20:42:59
Piotrom1 chyba tyś jest zagrzybiały mózg już ci nie pracuje pewno głupota cię zżera . Lepiej napisz na czyje zlecenie piszesz . Widzę że totalnie się nie orientujesz w sali gimnastycznej ZSTiO . Sala jest pięknie wyremontowana świeżo wymalowana aż milo jest ćwiczyć.A na koniec to lepiej zobacz w jakiej sali ćwiczą z tzw. Ekonomika prywatnej szkoły.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sala "gimnastyczna" przy ZSTiO w Limanowej!!! SMRÓD
spoon 2012-01-30 21:20:22
Faktycznie w Ekonomiku jest mniejsza sala. Za to duża siłownia, sporo zajęć na basenie, łyżwach, nartach, itd. A co do tego pytania @obserwatora - rzeczywiście odpowiedz, bo przypuszczam, że ma rację. Na tym forum niestety za często robi się pospolite ruszenie wymierzone bez większego uzasadnienia w czyjąś osobę lub wizerunek. Sam ćwiczyłem w hali na Z. Augusta i powiem, że może nie jest taka ładna jak te, które otwarto w I LO lub otwierają w Ekonomie ale bez przesady - nie ma co narzekać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sala "gimnastyczna" przy ZSTiO w Limanowej!!! SMRÓD
basketball92 2012-01-30 23:32:02
ma powstawac nowa hala na augusta przy szkole, ale to jest nie oficjalne info, nie wiadomo czy pieniadze sie znajda itd itp. takze zeby nie bylo ze ploty rozsylam, dowiedzialem sie od jednego nauczyciela raz kiedys.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sala "gimnastyczna" przy ZSTiO w Limanowej!!! SMRÓD
piotrtom1 2012-01-31 00:08:53
Po pomieszczeniu spodziewam się tego że będzie odpowiednio ogrzewane... Wtedy nie byłoby zimna ani grzyba bo byłoby sucho... Wiem że to stary budynek ale gdyby o niego dbano od początku to wszystko byłoby okej. Teraz wystarczy tam porządnie grzać a na sali jest wiecznie zimno... Co do mojej wiedzy w sprawie to orientuje się baaardzo dobrze bo uczęszczałem do ZSTiO i bywałem na sali przed "remontem" jak i po "remoncie" i śmierdzi tak jak śmierdziało dawniej więc nie wciskajcie mi kitu że się nie orientuje (został tylko wymalowany stary parkiet i na zagrzybiałe ściany położona farba) :) Nie chce broń Boże nikogo obrażać ani wywoływać "pospolitego ruszenia". Nie piszę też na nikogo zlecenie :P:P Po prostu są to moje spostrzeżenia i chciałbym żeby młodzież chodząca do ZSTiO miała zdrowe warunki do ćwiczeń... bo mi akurat nie dane było... Nie marzę nawet o ty że zrobią gruntowny remont sali albo że postawią nową (choć jest w planach podobno), wystarczy porządnie ogrzać obiekt i powinno pomóc zarówno na wieczne zimno jak i wilgoć (która prowadzi do powstawania grzyba).
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sala "gimnastyczna" przy ZSTiO w Limanowej!!! SMRÓD
Andriu 2012-01-31 09:44:22
A byłeś kolego może na hali na zygmunta tej dużej nad basenem? nie wiem jak jest tam teraz ale za moich czasów mieliśmy tam zajęcia wfu z podstawówki. Tam dopiero śmierdziało a w zimie zimniej niż na zewnątrz, kto tam ćwiczył to wie, więc nie mów że w mechaniku sala jest nieogrzewana bo nie uwierzę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sala "gimnastyczna" przy ZSTiO w Limanowej!!! SMRÓD
terorist 2012-01-31 13:32:03
@piotrtom, a o co Ci tak naprawdę chodzi? Od minimum kilkunastu lat na sali w "Mechaniku" śmierdzi i nikt z tego afery nie robi. Na starej hali też śmierdzi i też się nikomu krzywda nie dzieje. A jak chcesz mieć halę przy "Mechaniku", to idź ładnie poproś łysego pana w kapeluszu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sala "gimnastyczna" przy ZSTiO w Limanowej!!! SMRÓD
piotrtom1 2012-01-31 17:27:09
hehe wiem jak śmierdzi na dużej hali koło basenu bo też tam byłem nie raz nie dwa... (nie na darmo wszyscy z Zygmunta mówią na nią "smród"). Właśnie chodzi o to że nikt afery nie robi, nikt nawet się nie sprzeciwi że na sali w ZSTiO jest zimno, i dlatego dalej jest zimno. Zachowanie przeciętnego polaka - bierność. Ciekawe jak daleko zajedzie ten naród na bierności i wiecznym podporządkowaniu... I nie robię z tego afery narodowej tylko stwierdzam fakt... po prostu... Chce aby młodzież ćwiczyła w ciepłej i suchej sali gimnastycznej, czy coś w tym złego? Wystarczy tylko ją porządnie ogrzać i sprawa skończona... A wszyscy zamiast popierać i walczyć z brakiem porządku i syfem to mówią że się czepiam... Jak takie małe sprawy nie będą poruszane i korygowane to nigdy nie bedzie wszystko ok bo wszyscy wolą powiedzieć "co sie czepiasz, nie twoja sprawa, daj sobie spokój i przejść obojętnie" i wychodzi cała natura polaka. Może akurat ktoś zauważy ten temat i wezmie sobie do serca tą "głupią sprawę" i już bedzie troche lepiej dla tych co korzystają z obiektu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sala "gimnastyczna" przy ZSTiO w Limanowej!!! SMRÓD
basketball92 2012-01-31 20:16:16
z tą salą juz nic nie zrobi.. smród na zawsze tam pozostanie :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Sala "gimnastyczna" przy ZSTiO w Limanowej!!! SMRÓD
ambrozja 2012-02-01 14:04:38
na sali jest "ciepło" bo równocześnie ćwiczy kilka klas
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in